Şimdi Ara

Ezber Bozan Egea 1.6 multujet hakkimda fikirlenriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba geniş performanslı bir araca ihtiyacım var egea 1.6 mjet lounge pakette karar kıldım gibi

Varmidir kronik sorunu
    +ve - leri nelerdir.

Lütfen aracı bilen duyan yorum yapsın

Bende biliyorum vag grubu ara almayı ama bütcem buna uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alırsanız 2. el anlamında pişman olmazsınız, ayrıca motoru ve iç genişliği olarak sizi memnun eder. Ancak malzeme kalitesi insanı üzüyor. En azından ben ne zaman bir Egea'ya binsem ah keşke biraz daha özenli ve kaliteli malzemeler kullansalarmış diyorum. Yine de genel anlamda başarılı bir araç bence.
  • Alacağım arabayla neden dalga geçeyim? sacmalama
    öyle reklamı olmadimi?

• Yerinde oldam hemen alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bu mesaj silindi.
    Egea nın C sınıfı olduğunu kim söyledi. Polonun malzeme kalitesi egea dan iyi bu arada
  • KONU EGEA DİR ARKADAŞLAR

• Alırsanız 2. el anlamında pişman olmazsınız, ayrıca motoru ve iç genişliği olarak sizi memnun eder. Ancak malzeme kalitesi insanı üzüyor. En azından ben ne zaman bir Egea'ya binsem ah keşke biraz daha özenli ve kaliteli malzemeler kullansalarmış diyorum. Yine de genel anlamda başarılı bir araç bence.
  • Teşekkürler

• teşekkürler

• rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Malzeme kalitesiyle segmentin ne alakası var? Egea hb malzeme olarak jettadan daha iyi. Egea b segment, jetta da a segment o zaman? Polo da daha iyi jettadan. polo c segment olsun. Golf amaroktan daha kaliteli, golf pickup sınıfında. Caravelle çok kalitesiz, a sınıf. Arteon da polo kalitesinde b sınıf, pardon polo c sınıftı. Kafam karıştı. En iyisi boşverelim sınıfı
  • Egea hb ve sedan ile test sürüşü yaptım. Eski çalıştığım yerde de mesaiye kalınca bizi egealarla eve bırakırlardı. Tecrübelerime göre egea parasını sonuna kadar hakeden bir araç. Özellikle hb versiyonu yalıtımı, işçiliği ile çok hoşuma gidiyor. Süspansiyon klasik orta sert ama malzeme işçiliği çok iyi. Tok bir araç.

Forumda malzeme vs diyenlere de aldırış etmeyin. Malzemeden ziyade asıl önemli olan işçilik. Bu konuda gayet başarılı. Egea hb 1.6 dizel tam ülkemize göre bir araç. İçi, bagajı geniş, motor güçlü. Olumsuz olarak fiatın 1.6 dizelleri çok gürültülü ve biraz da çok yakıyor. En çok yakan dizel olabilir.
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Segment aracın malzeme kalitesiyle değil ölçüleriyle alakalı. Ayrıca A segmenti, i10 gibi en küçük araçlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Malzeme kalitesiyle segmentin ne alakası var? Egea hb malzeme olarak jettadan daha iyi. Egea b segment, jetta da a segment o zaman? Polo da daha iyi jettadan. polo c segment olsun. Golf amaroktan daha kaliteli, golf pickup sınıfında. Caravelle çok kalitesiz, a sınıf. Arteon da polo kalitesinde b sınıf, pardon polo c sınıftı. Kafam karıştı. En iyisi boşverelim sınıfı
    Oooo hoşgeldin

Bu arada dedim. O başka konu yani

• cormen kullanıcısına yanıt
    Bunu yazanda arkadaşta seat leon var.

Leon 4282mm uzunluk.
    Egea hb 4368mm uzunluk.

Dingil
    Leon 2636mm, egea hb 2638mm.

Egea'ya sahip olsa onu d segment bile yaparlardı ama sahip olmadıkları için egea en kötüsü. En iyi motor, en iyi araç bunların kullandıkları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 16 Nisan 2019; 14:1:24 >
  • paranın karşılığını alırsın, millete aldanıp düşük model araclara para baglama
  • başka tecrübesi olan

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.