Şimdi Ara

eyvah yandim... yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xperia go yu update yaparken update sirasinda baglanti kisa bir an kesildi ve telefon gitti. actigimda ekranda sony yaziyor pesisira ucgen icinde unlem cikiyor kapaniyor.. bi yardim...

• quote:

Orijinalden alıntı: focusone

xperia go yu update yaparken update sirasinda baglanti kisa bir an kesildi ve telefon gitti. actigimda ekranda sony yaziyor pesisira ucgen icinde unlem cikiyor kapaniyor.. bi yardim...

Buradan programı indirip kurun yönergeleri izleyin telefonun şarjının yeterli olmasına dikkat edin ve pc üzerinden güncelleyin .büyük ihtimalle düzelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: principino

quote:

xperia go yu update yaparken update sirasinda baglanti kisa bir an kesildi ve telefon gitti. actigimda ekranda sony yaziyor pesisira ucgen icinde unlem cikiyor kapaniyor.. bi yardim...

Buradan programı indirip kurun yönergeleri izleyin telefonun şarjının yeterli olmasına dikkat edin ve pc üzerinden güncelleyin .büyük ihtimalle düzelecektir

Işte sorun burada başlıyor. Tel açılmıyor gec teli görmüyor. Neyse garantiye havale tek çare.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: principino

quote:

Işte sorun burada başlıyor. Tel açılmıyor gec teli görmüyor. Neyse garantiye havale tek çare.

hocam açma kapama ve ses açma tuşlarına aynı anda 5 sn basılı tut tekrar bağlamayı dene yine görmezse artık başka çare yok servise gönder

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.