Şimdi Ara

Eyüp Hoca başlıkları komik değil. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Sizleri gerçekten önemsiyorum,belki bazıları hoca neden kaale almış ki diyebilir ancak üslup konusunda haklısınız.hangi niyetle söylersem söyleyeyim terslemek olarak algılanıyorsa yapmamak gerekir. Bu konularda sizleri üzmemek ve kızdırmamak içşn gayret edeceğim. Sizlerden aynı üslupla saygı sevgi beklemiyorum. Dediklerinizin tarzı değil içeriğiyle ilgileniyırum ve haklı olablirsiniz.
    Sadece ders anlamında yardımcı olmaya çalışacağım sağlıklı olduğum sürece . Tarzım tavrım konışma biçimimin çok sevilesi bir hali olmadığının farkındayım. Klasik bir öğretmen formatına uymuyor olablirim. Bu anlamda yapabileceğim bir şey yok ama matematik ve geometri anlamında yardımcı olmak için gayret edeceğim. sizler de tavır ve tarzımı bir kenara bırakarak anlattıklarımı dinleyin lütfen eğer anlayabilirseniz benden. Fazla övülmeler de fazla nefretler de iyi değil. Kimseye tapmayın size zararı yoksa kimseden de nefret etmeyin. Ben kendmi gerçekten bir şey sanmıyorum,herhangi bir minibüste tramvayda bimde fırından ekmek alırken beni göreblrsiniz fil dişi kulelerde yaşamıyorum. Bazı arkadaşlar hoca sizin babalarıınızın kazandığının bilmem kaç katı kazanıyordur demiş. Ancak inşallah diyeblirim. Sağlık sıkıntılarım dolayısyla çok fazla dışarıda çalışabşlen biri drğilim. Az ve öz öğrencim vardır. Çok çalışırım ama sizin sandığınız gbi tepeden bakacak seviyeye gelmedim. Hala kira ödeme derdi ayın sonu nasıl gelir dertleriyle boğuşuyorum. Aslında belki bazılarınızın nefret etme biçimi olan ne götürüyırdur sorularının cevabı hiç yok. Ben de sizin gbi merak edşyorum yapan nasıl yapıyor diye. Allah insana dert vermesin arkadaşlar. İnanın hayat bu takılduğınız şeylerden çok daha ağırlarıyla imtihan edebliyor sizi. O yğzden dedikleriniZden dolayı biraz üzülsem de neyse diyorum. Beni takip etmek zorunda değilsiniz etmezseniz kaybetmezsiniz ama ediyorsanız daanlattıklarımı bşraz anlıyorsanız da benim üslubuma değil anlattıklarıma odaklanarak inşallah iyi olacağını düşünüyorum. Daha dikkatli olacağıma söz veremesem de azami gayret edecepime inanablirsiniz. Selamlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• eyüpb E kullanıcısına yanıt

hocam gelin minecraft oynayalım

• Mc oynawak yewine dewiz kearında kitpa okuwayı terich edewim

• eyüpb E kullanıcısına yanıt

Merhaba arkadaşlar. Sizleri gerçekten önemsiyorum,belki bazıları hoca neden kaale almış ki diyebilir ancak üslup konusunda haklısınız.hangi niyetle söylersem söyleyeyim terslemek olarak algılanıyorsa yapmamak gerekir. Bu konularda sizleri üzmemek ve kızdırmamak içşn gayret edeceğim. Sizlerden aynı üslupla saygı sevgi beklemiyorum. Dediklerinizin tarzı değil içeriğiyle ilgileniyırum ve haklı olablirsiniz.

Sadece ders anlamında yardımcı olmaya çalışacağım sağlıklı olduğum sürece . Tarzım tavrım konışma biçimimin çok sevilesi bir hali olmadığının farkındayım. Klasik bir öğretmen formatına uymuyor olablirim. Bu anlamda yapabileceğim bir şey yok ama matematik ve geometri anlamında yardımcı olmak için gayret edeceğim. sizler de tavır ve tarzımı bir kenara bırakarak anlattıklarımı dinleyin lütfen eğer anlayabilirseniz benden. Fazla övülmeler de fazla nefretler de iyi değil. Kimseye tapmayın size zararı yoksa kimseden de nefret etmeyin. Ben kendmi gerçekten bir şey sanmıyorum,herhangi bir minibüste tramvayda bimde fırından ekmek alırken beni göreblrsiniz fil dişi kulelerde yaşamıyorum. Bazı arkadaşlar hoca sizin babalarıınızın kazandığının bilmem kaç katı kazanıyordur demiş. Ancak inşallah diyeblirim. Sağlık sıkıntılarım dolayısyla çok fazla dışarıda çalışabşlen biri drğilim. Az ve öz öğrencim vardır. Çok çalışırım ama sizin sandığınız gbi tepeden bakacak seviyeye gelmedim. Hala kira ödeme derdi ayın sonu nasıl gelir dertleriyle boğuşuyorum. Aslında belki bazılarınızın nefret etme biçimi olan ne götürüyırdur sorularının cevabı hiç yok. Ben de sizin gbi merak edşyorum yapan nasıl yapıyor diye. Allah insana dert vermesin arkadaşlar. İnanın hayat bu takılduğınız şeylerden çok daha ağırlarıyla imtihan edebliyor sizi. O yğzden dedikleriniZden dolayı biraz üzülsem de neyse diyorum. Beni takip etmek zorunda değilsiniz etmezseniz kaybetmezsiniz ama ediyorsanız daanlattıklarımı bşraz anlıyorsanız da benim üslubuma değil anlattıklarıma odaklanarak inşallah iyi olacağını düşünüyorum. Daha dikkatli olacağıma söz veremesem de azami gayret edecepime inanablirsiniz. Selamlar.

• Sizi ve amacınızı anlayanlar var içinizi ferah tutabilirsiniz. Arada hayret etmiyor değilim açıkçası ne hazine ama... Çok teşekkür etmek lazım da nankörlük engel oluyor maalesef insanî bir şekilde. Elbet daha iyi günler göreceğimizi düşünüyorum. Zamana ihtiyacımız var diyerek yola devam edeceğiz sizin gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyüp hocaya sallayan net karaktersizdir. Youtubedaki tüm hocalara minnettarım. Ne kadar para kazandıkları umrumda değil ama herkesin dershaneye gidecek imkanı olmadığı için ne kadar kar ettirdikleri de göz ardı edilemez. Bu hocalar olmasa hepimiz dershaneye gidecektik herhalde.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.