Şimdi Ara

Eyüp B sonrası Apotemi Trigo.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 70 gün 10 saat 40 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • rinnola (2 mesaj) ravbin (1 mesaj) kralkaybederse0 (1 mesaj) Guest-0F176415A (1 mesaj) eyüpb (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (6 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Eyüp B'den konuyu bitirdim ama hiçbir kitaptan çözmedim. Diğer derslere de çalışarak apotemi trigonometriyi kaç günde çözüp bitirebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Up

• Eyüp B'nin anlatımı nasıl hocam trigonometri?

• kralkaybederse0 k kullanıcısına yanıt

trigonometri özürlüsü değilseniz hocam mükemmel bir anlatımı var ama eğer benim gibi hiçbir şey anlamıyorsanız hiç bulaşmayın işin içinden çıkamazsınız valla

• kralkaybederse0 k kullanıcısına yanıt
    Trigonometri çalışacaksanız zaten matematiğin bir sürü konusunu çalışmışsınızdır. 2. Derece denklem çarpanlara ayırma mutlak değer üslü köklü vs bliyor musunuz? Bunlara çalştınız mı? Bunlarda skntı yaşamıyorsanız en düz anlatan hocadam bile anlarsınız. Bence adı duyulan her hoxa iyi anltıyor. Mevzu tamamen sizle ilgli. Seviyeniz,anlama kablyetiniZ,matmetaik gelişiminize bağlın bi öğrenci sınavı kazanmak istiyorsa napar eder benden faydalanır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eyüpb e kullanıcısına yanıt

Fonksiyonları sizden dinledikten sonra Kaf'a verdiğim paraya pişman oldum. Resmen bir fasikül yapmışsınız hocam. Tek bir eksiğim kalmadı fonksiyondan.

• Apotami trigonometrinin soruları çok güzel arkadaşlar bence çözün. Sınavda çıkacak sorulara karşılık çözmeye gerek bence yok ama çözmesi keyifli bu kitabı. Zevk için kesinlikle çözülür.

• iyi gider bence

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.