Şimdi Ara

eyüp b

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu hocayı son zamanlarda çok görmeye başladım arkadaşlar çok mu iyi ben genelde ilyas hocadan çalışırım ama eyüp hoca neden bu kadar seviliyor merak ettim

• Üst seviyedeki öğrencilere de hitap ediyor, soruları güzel yorumluyor, lafı dolandırmıyor ve çokça örnek çözüyor diye izliyorum ben.
  • Diksiyonu cok duzgun. Matematiğin guler yüzünden sonra izlediğimde kültürel bir şok geciriyorum... tane tane anlatiyor ve gordugum kadariyla klasik ama guzel sorular cozuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ribozomal Rna -- 13 Ocak 2021; 19:22:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ribozomal Rna kullanıcısına yanıt

Adamın şiveli konuşması kültürsüz olduğunu mu gösteriyo?Geçen de biri vip fizikteki hocanın tipini beğenmediğini söylüyodu

Niye böyle saçma şeylere takılıyosunuz,bu adamlar size ders anlatıyo,tipini,sesini,şivesini napacaksın

• Eyüp hoca başarı odaklı öğretim veren sağlam bir hocadır
  • Kültürsüz dememiş ki
  • Ücretsiz olduğu halde , bir çok ücreliden daha iyi gördüğüm biri
    Kenan Kara
    Biri de Eyüp Hoca .
    Soruları bile ücretlilerden daha iyi.
  • Ahahaha tamam duyar kasmak için yer arıyorsun galiba. Kültürel farklılıktan bahsettigim acik... neyse kas duyarını

• dostum... cümlede anlam sorularında çok yanlışın çıkıyor mu?

• Ribozomal Rna kullanıcısına yanıt

Full ezber anlatıyor matematiğin güler yüzü. Beğenen nasıl beğeniyor anlamış değilim.

• MustafaTosun kullanıcısına yanıt

Herkes sizin kadar zeki olmadığı için anlayamıyo işte bazen napalım.

Senin bu adamı dinlerken amacın matematik öğrenmekse ses tonunu,diksiyonunu,şivesini vs napacaksın bunu söylüyorum

Ayrıca kültürel şok geçiriyorum derken neyi kast ediyo siz çok zekisiniz ben anlamıyorum ya bana anlatın da ben de öğreneyim

• Düzenli olarak dinlemiyorum çünkü bana çok soğuk geliyor. Ama forumdaki arkadaşların geneli ders arasında kaynatan hocalara çok sıcak bakmıyorlar, o yüzden Eyüp Hoca'nın adı çok geçiyor buralarda. Tercih meselesi yani

• Ytde en iyi mat anlatan hoca
  • 1-benim amacım birinden "bir şey" öğrenmekse o birinin her şeyi benim için önemlidir: dersi anlatış biçimi, diksiyonu, ses tonu vb. bunlar insanı derse bağlı tutan şeylerdir, eğer bunlar olmadan da yapabiliyorsan direkt aç meb kitabını oku oradan :D..

2-kültürel şok demek, kültürün farklılığından şok olmak demek. dünyada yüz(!) tane kültür var dersek bunların birbirinden farklı olması kaçınılmazdır ki mustafa hocam ve eyüp hocamın ders anlatışı çok farklı aynı kültür farklılığı gibi :)

değerli caktimi çaldığın için teşekkürler :::)

• okeanospetrichor O kullanıcısına yanıt

Begenmiyorum ki 2 polinom ve parabolu guzel anlatiyor sadece

Ahahah ders calisiyordum yazmaya usendim bir yazan cikar elbet diyordum, cikmis. Aynen boyle dusunuyorum hocam :)

• Gusura bagma da naah beşdir.

Seveni var sevmeyeni var ama emek verdigi görünen bir gercek güleryüzün :)

Kültürel şok demek kültürün farklılığından şok olmak demektir.Tanım çok iyiymiş  

Her yerde böyle hafif şiveli konuşan insanlar görüyoruz.Bu sizde kültür şoku yaşatıyosa (!) sorun sizdedir.

Adam fizik dinliyo hoca tipsiz diyo mesele.Bu şekilcilik biraz da çağın sorunu ama (konudan bağımsız olarak) insan ilişkilerine ciddi zarar veriyo bence

Neyse konu zaten gereksiz yere uzadı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.