Şimdi Ara

Eyübsabrituncer 40 tl'lik ürünler 5 tl'ye (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
0
Favori
59.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Farklı isim derken, yeni bir üyelik mi gerekiyor?
  • biri beni durdursun, sapıtıcam ya sanki bedava veriyorlarmış gibi tüm seriyi tamamlamak adına alışverişe devam ettim.

çok kızıyorum kendime, salak gibi hissediyorum:(

şu ana kadar aldıklarım, 2 adet melon 2 adet silky touch, diğerleri birer adet pure love, cutti pie, lemon, papaya, blackberry

az önce de şunları verdim.

cherry pie, red apple, pomegranate, potion of love

ama silky toucha değer:) cutti pie yazmıştım en güzeli diye ama silky en güzeli son kararım. en hafif ve tende hoş kalan o.

yaw bu orange strawberry cherry falan alanlar noldu hiç yorum yapmadılar???
  • Yahu nasıl alıyorsun bunları böyle? Ben ikinciyi veremiyorum bir türlü. Başka e-posta ve kullanıcı ile deneyeceğim yani :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

biri beni durdursun, sapıtıcam ya sanki bedava veriyorlarmış gibi tüm seriyi tamamlamak adına alışverişe devam ettim.

çok kızıyorum kendime, salak gibi hissediyorum:(

şu ana kadar aldıklarım, 2 adet melon 2 adet silky touch, diğerleri birer adet pure love, cutti pie, lemon, papaya, blackberry

az önce de şunları verdim.

cherry pie, red apple, pomegranate, potion of love

ama silky toucha değer:) cutti pie yazmıştım en güzeli diye ama silky en güzeli son kararım. en hafif ve tende hoş kalan o.

yaw bu orange strawberry cherry falan alanlar noldu hiç yorum yapmadılar???

en güzeli silky touch'sa 2. siparişi vermesem mi ne :) azcık beğenmedim de silky touch'u. diğerleri dahab beter desene :D

• quote:

Orijinalden alıntı: HimuraKen

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Jeller zaten pazarlama kandırmacası geliyor.. ama bayanlar kullnaıyor hep.. psikolojik rahatlama veriyor galiba.. Ama sipariş vermeyenler için papaya önerebilirim çok ferah ve kalıcı kokusu var..

eli hiç pislenmeyene öyle gibi gelebilir :)
    ama yer geliyor bir barınak ziyaretinde
    200 tane sahipsiz hasta barınak kopegıyle ugrasıyorsunuz
    ondan sonra ılac oluyor

el temizleme jellerinin gercekleri
    ise yaramayanları cok pıyasada
    est ve viking işe yarar ürünlerden

Arabaların ecza çantalarından sürekli çıkıyor bu antibakteriyel jeller..Ben oyun oynuyorum.

valla koptum gülmekten gece gece uyku falan kalmadı

• 2. siparişi de verdik ama biraz tuhaf oldu, 10 dakikada kendini imha edecek bir mail adresi ile ve kendi tc kimlik numaramla verdim. kesin iptal olacak ama neyse :)

nar hediye setini seçtim, bu kararda nar kokulu sıvı sabunumun çok etkisi oldu
  • Bana alakasız ve eksik ürün geldi. Ne yapmam gerekiyor acaba? Telefon veya mail adreslerini bilen var mı?

Ek:
    est@eyupsabrituncer.com diye sipariş hatalırında ulaşın diye mail vermişler. O kadar yazdım mail geri döndü. Dikkatli olun ve almadan önce tekrar düşünün.

GÜLSUYU Pet 500 ml
    TÜTÜN KOLONYASI 70' Pet 500 ml
    LİMON KOLONYASI 80' Pet 150 cc
    LAVANTA KOLONYASI 80' Pet 150 cc
    EST 1923 KLASİK LAVANTA Cam 200 cc

ile birlikte CHERRY hediye seti seçmiştim. Ancak gelen kutudan:

- EST 1923 klasik lavanta kolonyası, 200ml,
    - Papaya silkening body splash sprey, 236ml,
    - Papaya skin-silkening body lotion 236ml,
    - Papaya ultra-moisturizing hand and body cream 205g,

çıktı. Başka da bişey yok. Ne limon kolonyası var, ne tütün, ne 150lik lavanta, ne de gülsuyu. Ayrıca papaya değil cherry seçmiştim. Sadece 200 cc lavanta doğu geldi. Sanırım başkasının sipraişini bana yolladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 25 Mart 2010; 19:26:34 >

• Kampanya da son saatleri yaşarken bir sipariş daha verip bu olayı kapatmaya karar verdim ve est ye çok teşekkür ediyorum helal olsun size...
  • Değerli Ziyaretçimiz,

15 Şubat'ta başlayan ve tüketicilerimizden gelen yoğun istek üzerine 25 Mart tarihine kadar uzatılan "Perfume Jewels Hediye Ürün Seti" kampanyamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Kampanyamızın başladığı tarihten bu yana , 25.000'e yakın üyemiz,www.eyupsabrituncer.com adresinden yaptığı 5 TL ve üzeri alışveriş karşılığında, dünya markası Perfume Jewels kozmetik ürün serisinden oluşan 40 TL değerinde bir hediye seti kazandı.

Kampanyamız sona erdi ancakwww.eyupsabrituncer.com web adresimizdeki sürprizler devam edecek. Sürpriz kampanyalardan haberdar olmak için, hala üye olmadıysanız hemen üye olun, fırsatları kaçırmayın…

• quote:

Orijinalden alıntı: merzer

2 sipariş geçtim biri onaylandı diğerine yanlışlıkla 0.2 lira yanlış havale geçmişim cep telden arıyorum o 0800 lü numara yanlış diyor anlayamadım mail adresleri vs varmı ya da nereden kargolanıyorsa o şubesini arayayım var mı bilgisi olan ?

Gerçekten helal olsun adamlara :=)
    3 sipariş verdim gelen parfüm setlerini beğenmesemde kolanyalar kafi oldu zaten alışverişe. bir siparişimde yanlışlıkla havaleyi 2 krş eksik yollamama rağmen hiç sıkıntısız ürünler geldi

Teşekkürler EST
  • farklı kullanıcılarla 3 adet sipariş geçtim aras kargo takipten sorguladıgımda sadece 1 tanesi kargoya verilmiş görünüyor böyle bişey başına gelen varmı
  • est yi kurutmuşuz ya sonunda hayırlı olsun
  • bu firmaya teşekürler, evimiz kolonya ve parfümlerle oldu, bu fiyatlara başka yerden alınması imkansızdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerx

bu firmaya teşekürler, evimiz kolonya ve parfümlerle oldu, bu fiyatlara başka yerden alınması imkansızdı

Ama çoğu parfüm para verip almayacağın türden kokulara sahip :)
  • 100322013522su numaralı sıparısımde
    lavanta kolanyalarım yerıne (2 adet 500 cc)
    hatıralar kolanyası gonderılmıs (2 adet 500 cc)
    bariz pis kokuyo...

lavanta kolanyalarını ve lımon kolonyalarını begenerek kullanıyorum
    est ın

kafalarına gore sıparıste urunlerden baska urunler gondermelerı hıc hos degıl
    bakalım ne olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 27 Mart 2010; 11:34:47 >
  • Bana gelen yanlış ürünleri geri yolladım.
  • ürünler ortalama kaç günde geldi size..
  • Benim siparişim sanırım 1haftada gelmişti
  • cumartesi sipariş verdim salı teslim ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

100322013522su numaralı sıparısımde
    lavanta kolanyalarım yerıne (2 adet 500 cc)
    hatıralar kolanyası gonderılmıs (2 adet 500 cc)
    bariz pis kokuyo...

lavanta kolanyalarını ve lımon kolonyalarını begenerek kullanıyorum
    est ın

kafalarına gore sıparıste urunlerden baska urunler gondermelerı hıc hos degıl
    bakalım ne olacak...

e hocam stok kalmadı artık ellerindekini kafalarına göre yolluyorlar..

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.