Şimdi Ara

Eyübsabrituncer 40 tl'lik ürünler 5 tl'ye (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
0
Favori
59.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 sipariş geçtim biri onaylandı diğerine yanlışlıkla 0.2 lira yanlış havale geçmişim cep telden arıyorum o 0800 lü numara yanlış diyor anlayamadım mail adresleri vs varmı ya da nereden kargolanıyorsa o şubesini arayayım var mı bilgisi olan ?
  • 15 inde bitiyor diye biliyordum 5 tane daha sipariş vereyim bari biraz uğraştırıcı bir durum ama olsun artık :)
  • yalnız üye olurken tc kimlik no ya kadar epey bir bilgi giriliyor..

bir sıkıntı olmasın sonra????

en azından tckimlik neden gerekli???
  • dün 3 sipariş daha verdim:)
    bakalım hacı yağı mı gelcek yine:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

yalnız üye olurken tc kimlik no ya kadar epey bir bilgi giriliyor..

bir sıkıntı olmasın sonra????

en azından tckimlik neden gerekli???

hocam netten daha önce alışveriş yaptıysan bilirsin. Fatura için tc no gerekli.
  • Adına fatura kesiliyor tc şart birşey olmaz korkma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: merzer

2 sipariş geçtim biri onaylandı diğerine yanlışlıkla 0.2 lira yanlış havale geçmişim cep telden arıyorum o 0800 lü numara yanlış diyor anlayamadım mail adresleri vs varmı ya da nereden kargolanıyorsa o şubesini arayayım var mı bilgisi olan ?

02124698080 bu numaradan tüm işlemlerini halledebilirsin 800 lü numara sorunlu
  • Arkadaşlar. Bir hafta önce (Cumartesi Günü) sipariş vermiştim. Aras Kargo'ya sordum. Henüz kargoya verilmemiş. Bir sorun mu oldu acaba? Yoksa gecikme normal mi?
  • arkadaşlar ben 3 tane sipariş vermiştim, aradılar beni, bir yanlışlık var mı diye, ben de yok ama hediye birine geliyor ise digerlerini iptal eder misiniz dedim, kredi kartından çekilen parayı iade ettiler, kargo kutulaması da süperdi ,eyüp sabri birçok müşteri kazandı sanırım bu kampanyasıyla, teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oricin

Arkadaşlar. Bir hafta önce (Cumartesi Günü) sipariş vermiştim. Aras Kargo'ya sordum. Henüz kargoya verilmemiş. Bir sorun mu oldu acaba? Yoksa gecikme normal mi?

pek normal değil gibi, ben de geçen cumartesi sipariş verdmiştim,(üstelik havaleyle) öğlen 12-1 gibi siteden onaylandı, salı günü 12 gibi kargo elimdeydi.
  • 2. siparişimide aldım.Blackberry. Kokusu harika.Beğenmeğenler nesini beğenmediler cok merak ediyorum.
    Acayip hoşuma gitti blackberry tavsiye ederim.Kara Dut kokusu birebir :D
  • geçen cumartesi ardı ardına verdiğim silky touch salı günü geldi, pure love ise bugün. son olarak cutti pie bekliyorum. melon silk touch ve pure love arasından en çok sily touchı beğendim.
  • mrblar perşembe günü buradan okuduktan sonra hemen sipariş verdim,ödeme seçeneği olarakta havale ile ödemeyi seçtim,ve kendi adıma doldurdum formu,bankaya gittim havale ücreti 6 ytl dediler,eğer iş bankası bankamatiğimden ödersem 3 ytl havale vereceğimi söylediler,ama dalgınlıktan kartın anneme ait olduğu ve onun ismine havale yapıldığını unutmuşum,bu durumda olan varmı,yada bna önerebileceğiniz bir çözüm öneriniz varmı,cvp için şimdiden tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: beren27

mrblar perşembe günü buradan okuduktan sonra hemen sipariş verdim,ödeme seçeneği olarakta havale ile ödemeyi seçtim,ve kendi adıma doldurdum formu,bankaya gittim havale ücreti 6 ytl dediler,eğer iş bankası bankamatiğimden ödersem 3 ytl havale vereceğimi söylediler,ama dalgınlıktan kartın anneme ait olduğu ve onun ismine havale yapıldığını unutmuşum,bu durumda olan varmı,yada bna önerebileceğiniz bir çözüm öneriniz varmı,cvp için şimdiden tşkler

havale yaparken açıklama kısmına sipariş no ve siparişi veren kişinin ismini girerseniz sıkıntı olmaması lazım. ama bankmatikten bu işlem zor olur sanırım.

en sağlıklı çözüm EST'nin müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatmak, havale yapılan ismi ve zamanı söyleyince onlar sistem üzerinden düzeltebilirler sanırım.

• quote:

mrblar perşembe günü buradan okuduktan sonra hemen sipariş verdim,ödeme seçeneği olarakta havale ile ödemeyi seçtim,ve kendi adıma doldurdum formu,bankaya gittim havale ücreti 6 ytl dediler,eğer iş bankası bankamatiğimden ödersem 3 ytl havale vereceğimi söylediler,ama dalgınlıktan kartın anneme ait olduğu ve onun ismine havale yapıldığını unutmuşum,bu durumda olan varmı,yada bna önerebileceğiniz bir çözüm öneriniz varmı,cvp için şimdiden tşkler

bi sorun olmaz.ürünün gelir armaana bile gerek yok.
  • Erkekler için limon kokusunu tavsiye ederim.. ferah bir koku..
  • cvplar için tşk ederim,soyisim farklı ama yinede sorun olmazmı sizce,es tuncerin müşteri hizmetlerini aradım ama haftasonu olduğu için cvp alamadım,pazartesiye kadar meraktayım yaaa,tekrar teşekkür ederim ilginiz için
  • quote:

cvplar için tşk ederim,soyisim farklı ama yinede sorun olmazmı sizce,es tuncerin müşteri hizmetlerini aradım ama haftasonu olduğu için cvp alamadım,pazartesiye kadar meraktayım yaaa,tekrar teşekkür ederim ilginiz için

havale işlemi sırasında sipariş no belirtmişsen sorun olmaz, ama belirtilmemişse ödemenin hangi siperiş için yapıldığını bilemeyecekleri için siparişin onaylanması ve gönderilmesi sorun olabilir.

ama site üzerinden eski siparişlerime baktığında siparişin onaylanmış gözüküyorsa sorun olmaz. ama hala onay bekleniyor şeklindeyse araman gerekebilir.
  • kampanya 25e uzamış papayayı tercih ettim.. papaya seçenler memnun mu??
  • quote:

EST ye kendi adımla üye oldum. Fakat havale göndereceğim hesap numarası babamın üzerine olduğunu müşteri hizmetlerine söyledim herhangi bir sorun olup olmadığını sordum. Onlarda açıklama kısmına kendi ismimi ve sipariş kodunu yazdığımda bir sorun teşkil etmeyeceğini söylediler. İnternet bankacılığından sorunsuz şekilde alışverişimi gerçekleştirdim.

Ürünlerim yoğunluktan 1 hafta sonra elime ulaştı

Hatıralar Kolonyası ve Bahar Tazeliğini sipariş etmiştim ürünler çok güzel tavsiye ederim. Hediye seçeneğini annem için Silver Rain seçtim fakat biraz ağır olduğuna karar verdik.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.