Şimdi Ara

Eyübsabrituncer 40 tl'lik ürünler 5 tl'ye (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
0
Favori
59.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Setim geldi.. papayayı tavsiye ederim .. müthiş.. bir de sette body lotion, body cream ve body splash var.. başka birşey yok değilmi sette..

antibakteriyel jel olucak ufak ... ama bendede gelmedi sizdede yok sanırım
  • Yeni paketlerde yok sanırım hediye olarak sadece 3 lü parfüme jewels seti vardı. Parfüm kullanmam zaten, belki birilerine hediye olarak veririz diye aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Setim geldi.. papayayı tavsiye ederim .. müthiş.. bir de sette body lotion, body cream ve body splash var.. başka birşey yok değilmi sette..

antibakteriyel jel olucak ufak ... ama bendede gelmedi sizdede yok sanırım

3.Paketim Geldi Bugün Pınk Blosom 10 Numara Hacı Yag Fenaa Degill

Benimde Jel Gelmedi Tüketici Mahkemesinemi Gitsem Agaa

EST'ye Teşekkür Ediyoruz Bir Dahakine Kargo Dahil Kampanya Bekliyoruz

• Ben EST ile görüştüm artık fabrikada Jel kalmadığı için göndermiyorlarmış. Jel Gelirse eğer yeni yapacakları siparişlere koyacaklarmış
  • Eyüb abiii duy sesimizii abi,jel istiyoruz abi.
  • Jeller zaten pazarlama kandırmacası geliyor.. ama bayanlar kullnaıyor hep.. psikolojik rahatlama veriyor galiba.. Ama sipariş vermeyenler için papaya önerebilirim çok ferah ve kalıcı kokusu var..
  • swiss chocolate bana biraz ağır geldi. el kremini sürüyorum kokusu çıkmak bilmiyor. erkek için hangisi daha iyi acaba?
  • quote:

Jeller zaten pazarlama kandırmacası geliyor.. ama bayanlar kullnaıyor hep.. psikolojik rahatlama veriyor galiba.. Ama sipariş vermeyenler için papaya önerebilirim çok ferah ve kalıcı kokusu var..

eli hiç pislenmeyene öyle gibi gelebilir :)
    ama yer geliyor bir barınak ziyaretinde
    200 tane sahipsiz hasta barınak kopegıyle ugrasıyorsunuz
    ondan sonra ılac oluyor

el temizleme jellerinin gercekleri
    ise yaramayanları cok pıyasada
    est ve viking işe yarar ürünlerden
  • Oto kokuları bitmiş. Alacaktım yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

Jeller zaten pazarlama kandırmacası geliyor.. ama bayanlar kullnaıyor hep.. psikolojik rahatlama veriyor galiba.. Ama sipariş vermeyenler için papaya önerebilirim çok ferah ve kalıcı kokusu var..

eli hiç pislenmeyene öyle gibi gelebilir :)
    ama yer geliyor bir barınak ziyaretinde
    200 tane sahipsiz hasta barınak kopegıyle ugrasıyorsunuz
    ondan sonra ılac oluyor

el temizleme jellerinin gercekleri
    ise yaramayanları cok pıyasada
    est ve viking işe yarar ürünlerden

Arabaların ecza çantalarından sürekli çıkıyor bu antibakteriyel jeller..Ben oyun oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: daseg

23 şubat tarihli siparişimden hala bi ses seda yok.yarın ararım belki.

bugün aradım hediye seti olarak silky touch sipariş etmiştim o ürün herkes yüklendiği için kalmamış yeniden üretmişler üretim tamamlanmış bugün yarın kargoya verilir dedi.silky touch secip de bekleyenlerin dikkatine..
  • Arkadaşlar Cutti Pie seçin Güzel kokudur bence.
  • benim favorim papaya
    my favorite papaya
    tri bien mikolntia paparia.
    mu lumkibe£ß ni papizi
    lu bmuno' farti papairin
    her dilde yazdık herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 11 Mart 2010; 20:08:24 >
  • Hoca ben de dedim papaya diye.. ama sakalımız yok
  • ürünler dün geldi, evet jel yok, çok da önemli değil zaten. sıvı sabun bile kullanmayan biriyim, o jeli hiç elime sürmem zati. Bu arada ilk siparişim henüz gelmedi, yukarda Silky Touch'ların beklemede olduğu haberini veren arkadaşa teşekkürler. Ve tabi ki ana konuyu açan arkadaşa da.
  • Bugun bir grup arkadaşa daha sipariş verdik :) tam 10 adet toplam da 15-20 adet sipariş verdik ya helal olsun sana est
  • Böyle bir kampanyamı desek hediyemi desek ne desek bir daha bu kadar fazla kişinin yararlanacağı bir organizasyonun olacağını zanetmiyorum. Kendimle beraber 3 komşumada aldım 3ü teslim edildi 4. kargoda. Herşey için ilk önce Eyüp sabri tuncere sonrada Bağnu Korman hanım efendiye ilgileri için teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: korner12

Bugun bir grup arkadaşa daha sipariş verdik :) tam 10 adet toplam da 15-20 adet sipariş verdik ya helal olsun sana est

Hacu Gaza Getirme 4.cüyü Sipariş Ettiricen
  • Gladiotürk Tarih 11 Mart 2010; 22:17:09
    Böyle bir kampanyamı desek hediyemi desek ne desek bir daha bu kadar fazla kişinin yararlanacağı bir organizasyonun olacağını zanetmiyorum. Kendimle beraber 3 komşumada aldım 3ü teslim edildi 4. kargoda. Herşey için ilk önce Eyüp sabri tuncere sonrada Bağnu Korman hanım efendiye ilgileri için teşekkür ediyorum
    ---------------------------------------------------------------------------

biz burdan arkadaşlarla 34 üncü siparişi verdik... haydi hayırlısı olsun arkadaş burdan banu hanıma selam yollamış.. bende paristeki amca ogulları hasan kamil ve mülayime selamlar.... ankaradaki abime saygılar... birde istek parça isteyebilirmiyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 11 Mart 2010; 23:43:55 >

• konuyu açana ve est ye çok teşekkürler. cumartesi sipariş verdim bugün geldi sipariş.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.