Şimdi Ara

Eyübsabrituncer 40 tl'lik ürünler 5 tl'ye (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
0
Favori
59.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alan arkadaşlardan memnun kalan kişi sayısı azınlıkta.
    Sivri bir kokusu var hepsinin.
    neden boyle acaba?

Nivea, Dove ve Avon kullanan birisiyim.

Bu Parfume-Jewels biraz itici geldi onlara göre... En azından en başta çok sivri geliyor kokuları

yanılıyorsam kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero01 -- 7 Mart 2010; 20:27:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

adamlar oda spreylerini 4,95 Tl yapmışlar çok zekiler vallahi :) Mecbur 2 li set almak zorunda kaldım.Havale olarak seçtim ödemeyi atmden gönderilir mi ki acep ?

günaydn piyasada zaten marketlerde tanesi 6 tl civarı... 5.50tl gene en uygun...

marketteki fiyattan banane şimdi ?Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz 5 tl'lik alışveriş yapanlara hediyeleri gönderiyorlar 5 kuruş yüzünden başka ürün almak zorunda kaldım.

adamlar gayet güzel kampanya yapmış.
    bu kadar da bedavacılık olmaz.

bilmeden konuşuyorsun başka alacak birşey kalmamış ne alayım aynı şeyleri mi alayım?Stokta birşey yok 5 kuruşun hesabını yapıyor diyorsunuz birde.Kampanya güzel olmasa biz zaten ürün almaya çalışmazdık

• evet kokular biraz değişik, silver rain mesela güzel bir koku değil,içeriğine göre daha iyi olması beklenirdi.

quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Anladığım kadarıyla yeni karglardaki kutulama farklı . Bize gelrken süper bir pakeyleme vs vardı. Şimdi o kutudaki özel köpük bs yok galiba.

Birde hala 5 TL işlem için mırın kırın ediyoruz ya hayret.
  • Birkac degisik kokuyu denedim deneyimlerimi siparis vermek isteyen baska arkadaslar icin paylasmak isterim...

isyerinden arkadaslarima da kampanyayi anlatip almalarini sagladim. Bu nedenle birden fazla kokuyu deneyebildim.

Kargo : Siparislerimin Elime Ulasmasi 1 haftayi buldu, paketleme oldukca iyiydi, şişelerde kırılma ezilme yok...Aynı gün siparis edenlerden sadece bir arkadasin ki 2 gun gecikti digerleri hep ayni gun teslim edildi.

Kolonyalar:

Cam ve Pet Şişeler : Cam ile PET Şişe arasında 1.20 Tl kadar bir oynama var. Ben sadece 1 ürünü cam şişe tercih ettim. Pet şıselerde dısardan sanki cam gibi duruyor, insanin eline almadan pet oldugunu anlaması zor. Pet siseler, cam siselerden boyut olarak cok az ufaklar.

Limon : Gayet güzel, Cam şişe tercih etmistim. Fiyatı 5.60 TL idi, Dün Carefour da kozmetik reyonunda 5.00 TL ye satıldığını gördüm.
    Beyaz Zambak : Gayet Güzel - Kokusu Annem ve Eşimin hosuna gitti.
    Paris Gecesi : Güzel bir Koku - Çok ağır olmayan ama herkesin sevebilecegi bir kolonya tipi degil, alanlar bunu dikkate almali.
    Lavanta : Hafif ve Güzel - Benim lavantaya alerjim oldugu icin denemedim ama deneyen arkadaslarim begendi.

Hediye Setler;

Öncelikle tüm hediye setlerinin tipik bir özelligi var. Spreyi sıkıp hemen kokladiginizda ağır bir koku sizi rahatsız etmekte. Bir süre kokunun oturmasını bekleyince daha güzel ve sizi hosnut edebilecek bir koku ile karsilasiyorsunuz. Kokuların kalıcılık süresi ise tatmin edici derecede.

Çilek : İlk kokladığınızda baygın bir koku, ama bir süre sonra hoşuma gitti. Genel olarak iyi diyebilirim.
    Tropikal : Pek hoşuma gitmedi, Tropik bir aroma hissi birakmadi bende. Bilsem başka bir set tercih ederdim.
    Papaya : Koku oturduktan sonra bayağı hosuma gitti, bence güzel.
    Böğürtlen : Arkadaşım denedi, hoşuna gitmiş.

• saolasın ets yanlış kargı göndermiş fatura doğru içindekiler yanlış

10 lira için değer mi bilmem :(

blackberry istemiştim limon geldi limon nasıldır

idare ederse uğraşmayım hiç

düzeltme: gelen kargoda yanlış

gülsuyu limon kolanyası ve lavanta istemiştim :)

gelenler 100 lük kolonyalı mendil ve 150 cclik limon kolonyası

fiyatlar hemen hemen aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayyarex -- 8 Mart 2010; 19:20:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayyarex

saolasın ets yanlış kargı göndermiş fatura doğru içindekiler yanlış

10 lira için değer mi bilmem :(

blackberry istemiştim limon geldi limon nasıldır

idare ederse uğraşmayım hiç

yoksa ellerinde onu yollamıslardır hocam banada öyle bir tane geldi
  • Geçen pazar yani 28 Şubatta sipariş vermiştim bu gün 8 Mart hala gelmedi kargoyu aradım daha kargoya verilmemiş olduğunu öğrendim 800 lü hattı sabit telden aradım(cepten yanlış numara diyor bağlanmıyor) bir türlü bağlantı sağlayamadım fikri olan varmı ne yapabilirim?
  • Aldığınız hediyeler konusunda sıkıntı yaşıyorsanız kesinlikle "Pink Blossom" almanızı tavsiye ediyorum.
    Özellikle bayanlara hitab eden çok güzel bir koku. Her koklayan bayan kendine bundan sipariş etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Always0007

gelen menekse ve lavanta kolonyaları berbat

ama melon hediyelrn fena degil

Menekşe kolonyağsı çok güzel bence.
  • Arkadaşlar aldığım ilk set geldi silver rain seçmiştim bana gerçekten çok kötü geldi koku ve annem kullanmayacağını söyledi aklınızda bulunsun silver rain seçerken...
  • quote:

Aldığınız hediyeler konusunda sıkıntı yaşıyorsanız kesinlikle "Pink Blossom" almanızı tavsiye ediyorum.
    Özellikle bayanlara hitab eden çok güzel bir koku. Her koklayan bayan kendine bundan sipariş etti.

bende tavsiyeler üzerine "pink blossom" aldım. "potion of love" a göre daha iyi bir koku. en azından biraz daha kadınsı.

"potion of love" a 10 üzerinden 3
    "pink blossom" a 10 üzerinden 6

veriyorum.
  • daha bitmedimi stoklar.. saglam stok varmış... acaba sade limon nasıl kokar.. sanmıyorum kimse begenmiyorum desin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumix

quote:

Aldığınız hediyeler konusunda sıkıntı yaşıyorsanız kesinlikle "Pink Blossom" almanızı tavsiye ediyorum.

bende tavsiyeler üzerine "pink blossom" aldım. "potion of love" a göre daha iyi bir koku. en azından biraz daha kadınsı.

"potion of love" a 10 üzerinden 3
    "pink blossom" a 10 üzerinden 6

veriyorum.

Valla arkadaşlar benim Pink Blossom çoktan Ankara çöplüğüne ulaşmıştır ve çamaşırları yıkadım ofisi havalandırdım yumoş sağolsun çamaşırlar iyi de ofis hala kendine gelemedi

• 2 kalıp sabun aldım:)
    hediye olarak cep telefon markamı sectim blacberry :)
    ayrıca konuyu acanlara teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

2 kalıp sabun aldım:)

Bugun şirkette bir arkadaşa geldi. Gerçekten kokusu güzel etkileyici
  • ürünler gerçekten çok ucuz. birde kargoya biraz erken verebilseler, daha da iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerx

ürünler gerçekten çok ucuz. birde kargoya biraz erken verebilseler, daha da iyi olacak

uygun oldugu için bizler hücum ettik hazırlıksız yakalndılar.. onlarda haklı.. geç olsun gelicekya sonunda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: korner12

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

2 kalıp sabun aldım:)

Bugun şirkette bir arkadaşa geldi. Gerçekten kokusu güzel etkileyici

eee nede olsa blackberry :):):)
  • site şu an çalışmıyor..

Connection reset by peer

--------------------------------------------------------------------------------
    Description: Connection reset by peer

mesajı var bende..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dec_chaos -- 9 Mart 2010; 14:15:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korner12

Arkadaşlar aldığım ilk set geldi silver rain seçmiştim bana gerçekten çok kötü geldi koku ve annem kullanmayacağını söyledi aklınızda bulunsun silver rain seçerken...

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.