Şimdi Ara

Eyübsabrituncer 40 tl'lik ürünler 5 tl'ye (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
0
Favori
59.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valide adına siparişim beklemede... teyzemlerin siparişi beklemede hala oğluna dün verdim bacanağa 3 gün önce vermiştim.. yegenim 4 gün önce verdik 4 amcama da sipariş ettim.. bizim baldızın teyzesinede sipariş verdik.... bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

Orijinalden alıntı: Max_Payne

bunun neresi sıcak fırsat aynı ürünü dışarıda 3 liraya alabiliriz :D
    isterseniz link veririm.
    allah razı olsun arkadaşım, bizi bilgilendirdiğin için

ben link istiyorum.

1 lt eyup sabrıtuncer limon kolanyasına esdeger
    1 lt karayel limon kolonyası
    (kokusu ve bıdonun bıle markası aynı)

bimlerde 3tl

bunu kastettiniz sanırım

ayrıca

eskiden
    est den gelen paketler
    simdi istanbul bulmark tic adlı bi firmadan geliyor

eskiden antibakterieyl el jeli hediyesi parfumlu (turkuaz renk) iken
    suan parfumsuz (yesil renk) gonderilmeye basladı

eskiden faturada 29,90 tl yazarken hediye seti fiyatına
    suanki faturada hediye seti fiyatı 51,69 tl

nedenini anlayabilen varmı?

muhasebe olayları anlarsın.... kdv stok fazlası s... mart ayı malum...

mart ayı ile stok fazlasının ne alakası var :)

mart ayı ile kastettiğiniz gelir vergisi kurumlar vergisi vs beyannameleri seneyle alakalıdır.

mart ayında trilyon takla atsanız beyannameyi etkilemez. bu kadar bilgisiz imalarda bulunmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

Sırf paketlemeyi merak ettiğimden siparişi verdim

O kadar da iyi değil sonuçta çöpe gidiyor paket yalnız içindekiler sallanmasın diye kutunun içinde boş yer bırakmamışlar köpük koyarak. Kokuları da kağıda sarmışlar.
  • benim siparişim,geçen cuma vermiştim,çarşamba günü göndermişler.şanslıyım sanırım.
    iki araba kokusu,birde 250 ml kolonya.yanında cherry i seçmiştim.hepsi gayet guzel.
    Teşekkürler est.her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsan.:D
  • quote:

valide adına siparişim beklemede... teyzemlerin siparişi beklemede hala oğluna dün verdim bacanağa 3 gün önce vermiştim.. yegenim 4 gün önce verdik 4 amcama da sipariş ettim.. bizim baldızın teyzesinede sipariş verdik.... bekliyoruz

Naptın abi sen.

• melon seçtim.. kavun kokusu.. ama beğenmedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HimuraKen

quote:

valide adına siparişim beklemede... teyzemlerin siparişi beklemede hala oğluna dün verdim bacanağa 3 gün önce vermiştim.. yegenim 4 gün önce verdik 4 amcama da sipariş ettim.. bizim baldızın teyzesinede sipariş verdik.... bekliyoruz

Naptın abi sen.

Şaka be abi.. takıldım öylesine..

-----------------------------------------------
    @
    SPaCeLoRD

mart ayı ile kastettiğiniz gelir vergisi kurumlar vergisi vs beyannameleri seneyle alakalıdır.

mart ayında trilyon takla atsanız beyannameyi etkilemez. bu kadar bilgisiz imalarda bulunmayın
    --------------------------,
    hocam bunu yazmıssında.. eger bilmiyorsam ögret hocam muhasebe kursu filanmı işletiyorsun yada ders veriyorsun...ben bir daha ki sene için demiştim ellerinde çok stok olduklarını biliyorum çünkü.. stok fazlası ne olur hocam... ?ne diyimki ben sana... bundan sonra senden izin alıp konuşucam oLdu.... cumartesi neşesisin yani...bu seneki konusulanlar bir dahaki seneyi ilgilendirir..hocam..onu biliyoruz..giriş çıkış... neyse bilge kişisin belli belli canım...
    dayanamıycam
    bu yazdıklarıma birde başlıklı resim olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 6 Mart 2010; 17:11:10 >

• seçtiği kokudan memnun olmayanlar var mı?

Tropical hoşuma gitmedi
    kokusu keskin ve ağır geldi. 1-2 saat sonra hafifleşince yumuşuyor ama Tropic bir karışım gibi de gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero01

seçtiği kokudan memnun olmayanlar var mı?

Tropical hoşuma gitmedi
    kokusu keskin ve ağır geldi. 1-2 saat sonra hafifleşince yumuşuyor ama Tropic bir karışım gibi de gelmiyor.

çikolata oda spreyi arkadasım biraz agır gibi potion love da biraz kadınsı geldi...
  • soru nedeniyle tekrar yorumum:

ben de silver rain almıştım, bu da inanılmaz kötü bir koku çıktı,sıktığınız anda yanında durulmuyor, yalnız aynı setin kremlerindeki koku çok farklı ve çok güzel,zaten tanımlaında vanilya var deniyor,koku da bu yok,kremlerde var.
    alan arkadaşlarda aynı mıdır durum, yani body splash la kremlerin kokusu birbirini tutmuyor mu,yani hiç mi alakası yok ya da içindeki tariflere koku uyuyor mu? aklıma üretimle ilgili bir şeyler olduğu izlenimi geldi,çünkü aynı koku için inanılmaz güzel diyen var çok kötü diyen de, zevkler tartışılmaz ama bu kadar kesin ayrım olması tuhaf geldi bana doğrusu.

quote:

Orijinalden alıntı: zero01

seçtiği kokudan memnun olmayanlar var mı?

Tropical hoşuma gitmedi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HimuraKen

quote:

Naptın abi sen.

Şaka be abi.. takıldım öylesine..

-----------------------------------------------
    @
    SPaCeLoRD

--------------------------,
    hocam bunu yazmıssında.. eger bilmiyorsam ögret hocam muhasebe kursu filanmı işletiyorsun yada ders veriyorsun...ben bir daha ki sene için demiştim ellerinde çok stok olduklarını biliyorum çünkü.. stok fazlası ne olur hocam... ?ne diyimki ben sana... bundan sonra senden izin alıp konuşucam oLdu.... cumartesi neşesisin yani...bu seneki konusulanlar bir dahaki seneyi ilgilendirir..hocam..onu biliyoruz..giriş çıkış... neyse bilge kişisin belli belli canım...
    dayanamıycam
    bu yazdıklarıma birde başlıklı resim olsun...

hadi hocam git kumda oyna sen yaa.

saçma sapan bi laf etmişsin, şimdi 1001 türlü kıvırma tekniği ile kendini haklı çıkarmaya çalışıyosun.

komik kelimsi içinde bulunduğun durumu tanımlamaya yetmiyo bile...

• [kıvırmak bana mahsus değil........... sadece bunu yazmam yeterli iyi okusaydın anlarsın ne demek istedigimİ. AMAN Birde kıvırma kelimelerini dikkatli kullan beline dolanmasın o cümleler kelimelerimizi düzgün seçelim.. iyi akşamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 7 Mart 2010; 1:18:22 >
  • adamlar oda spreylerini 4,95 Tl yapmışlar çok zekiler vallahi :) Mecbur 2 li set almak zorunda kaldım.Havale olarak seçtim ödemeyi atmden gönderilir mi ki acep ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

adamlar oda spreylerini 4,95 Tl yapmışlar çok zekiler vallahi :) Mecbur 2 li set almak zorunda kaldım.Havale olarak seçtim ödemeyi atmden gönderilir mi ki acep ?

günaydn piyasada zaten marketlerde tanesi 6 tl civarı... 5.50tl gene en uygun...
  • ben 25 şubat ta sipariş vermiştim 1 mart ta hala gelmemişti bende aradım kargoya verdiklerini söylediler hatta mail adresimi verdim kargo takip no gönderdiler 5 mart ta tekrar aradığımda da bir harftan dolayı siparişin onaylanmadığını söylediler ve özür dileyip hemen gönderdiler dün geldi. Paketleme anlatıldığı gibi abartı değil kolinin içinde oynuyordu sadece sarmışlar o kadar limon kolonyası güzel diğerleri idare eder
  • quote:

quote:

adamlar oda spreylerini 4,95 Tl yapmışlar çok zekiler vallahi :) Mecbur 2 li set almak zorunda kaldım.Havale olarak seçtim ödemeyi atmden gönderilir mi ki acep ?

günaydn piyasada zaten marketlerde tanesi 6 tl civarı... 5.50tl gene en uygun...

marketteki fiyattan banane şimdi ?Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz 5 tl'lik alışveriş yapanlara hediyeleri gönderiyorlar 5 kuruş yüzünden başka ürün almak zorunda kaldım.
  • quote:

quote:

quote:

marketteki fiyattan banane şimdi ?Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz 5 tl'lik alışveriş yapanlara hediyeleri gönderiyorlar 5 kuruş yüzünden başka ürün almak zorunda kaldım.

o kadar hediye alıyorsun ... 5 kuruşu çok görme est ye bence.. olucak okadar.. 1 tane fazla ürün aldın ama.. neler geldi hediye olarak. gene kardasın

• quote:

quote:

quote:

adamlar gayet güzel kampanya yapmış.
    bu kadar da bedavacılık olmaz.

• gelen menekse ve lavanta kolonyaları berbat

ama melon hediyelrn fena degil
  • Anladığım kadarıyla yeni karglardaki kutulama farklı . Bize gelrken süper bir pakeyleme vs vardı. Şimdi o kutudaki özel köpük bs yok galiba.

Birde hala 5 TL işlem için mırın kırın ediyoruz ya hayret.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.