Şimdi Ara

Eyübsabrituncer 40 tl'lik ürünler 5 tl'ye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
0
Favori
59.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 Mart’a kadar 5 TL. ve Üzeri Alışveriş Yapan Üyelerimize Perfume Jewels Ürün Seti Hediye
    Dünya Kadınlar Günü kutlamasıwww.eyupsabrituncer.com'da 1 gün değil, tam 30 gün sürer! 15 Şubat - 15 Mart 2010 tarihleri arasındawww.eyupsabrituncer.com adresinden 5 TL ve üzeri ürün satın aldığınızda, el ve vücut kremi, vücut losyonu ve vücut parfümünden oluşan, 40 TL değerinde dünya markası Perfume Jewels kozmetik ürün seti hediye! Siparişinizi verirken lütfen Perfume Jewels ürün seti hediyenizin tercih ettiğiniz koku çeşidini online alışveriş bölümündeki "Teslimat" bilgilerinin altında yer alan "Hediye Setiniz" bölümünden seçerek bildirin. Her üyemiz kampanyadan 1 kez yararlanabilecektir. Kampanyamız stoklarla sınırlı olduğundan Eyüp Sabri Tuncer kampanyayı bitiş tarihinden önce sonlandırma hakkını saklı tutar.

http://www.eyupsabrituncer.com/shop/index.asp

Eyübsabrituncer 40 tl'lik ürünler 5 tl'ye

• 5 tl lik ürün aldık kargoya ne kadar veriyoruz ?sitede 50 tl ve üstü kargo ücretsiz yazıyor
  • Aras kargo 3TL+kdv diyor sitede.
  • ben sipariş verdim hayırlısı bakalım :)
  • ne aldın
    kolonya alsak geçerli mi
  • vaslla iyimiş 8 lirayta bi kolnya alıp o sete sahip olnuabilir. nasıl bişi ki acaba kalteli mi
  • bakalım nası bişi çıkcakkk
  • Ben de verdim siparişi bakalım. eyüp sabri tuncerden kötü mal çıkmaz diye düşünüyorum.
  • Sipariş verdiğiniz ürünler nedir acaba??
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.Ben 2 adet kolonya aldım.Hediye olarak da potion of love seti seçtim.Diğerleri çakma meyvalı şeyler gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aries_ -- 18 Şubat 2010; 15:24:33 >
  • 40tl lik hediye setinde neler var?
  • 1 ltlik limon kolonyası aldım. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

1 lt limon kolonyası yok, sadece 200 ml var

5 Lt sanayi tipi bidon kolonyada var.5oo ml lik pet şisede zambak güzeldir mesala.

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabrifidan -- 18 Şubat 2010; 14:39:47 >
  • 5 TL ıslak mendille, 250 ml kolonya aldım. kargo 3tl+kdv .
  • Hediye dediği tek kullanımlık eşantiyon paketlermi acaba

Düzeltme: 40 liralık hediye seti demiş ama mutlaka işe yarar ürünlerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan -- 18 Şubat 2010; 14:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Hediye dediği tek kullanımlık eşantiyon paketlermi acaba

Hediyeler 35 Tl tutarında ise şayet ürünün kendisidir.
  • iyi de hediye seçeneği aktif olmuyor ki :S
  • Perfume Jewels kozmetik ürün serisi el ve vücut kremi, vücut losyonu ve vücut parfümünden oluşuyor.
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler
  • abi hediye setinin içeriği belli değilki. neden hemen daldınız.:)
    parfüm set diyor. ufak tefek dandik kokular göndermesin bunlar..
    krem-losyon falan ne var görebilsek keşke..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.