Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
193
Favori
159.346
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evimde yaklaşık 1,5 yıldır Binet 32mbps vdsl2 kullanıyorum. Upload 4mbps. 12 ay taaahhütlü 139₺ fiyat ödüyorum. TürkTelekom altyapısı kullanıyor. İllaki telefon gerekiyor. 25₺ da ona ödeniyor malesef. Bir sorun yaşamadım.

İşyerime 100mbps Vodafone aldım. 200gb akn li. Akn yi geçeli çok oluyor ama hız düşmüyor. Bundada upload 4mbps. Fiyat 90₺ Ve Telefonsuz.
  • nucLear kullanıcısına yanıt
    Garantisi yok ama hocam s.online da uzunca bir süre bende de akk yı asinca düşmedi sonra tespit ettiler kotayi mb aşsam düşmeye başladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • superonline 25mbit disindakiler fiyat performans bakimindan cop,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

Superonline Fiber için telefon hattı gerekiyor değil mi? Artık akn olmayan bir hatta geçebilmek için uydunet'i değiştirmek istiyorum ama telefon hattı açtırmak gibi bir niyetim yok. Bu durumda uygun bir çozüm yok sanırım.

Hayır, superonline fiber bağlantı için telefon gerekmiyor. Eve/apartmana fiber kablosu çekiyorlar, uygun bir yere özel bir kutu koyup ethernet çıkışı veriyor. Eve de telefon kablosu değil direkt ethernet kablosu geliyor. Istenirse VoIP ile data hattı üzerinden telefon numarası verebiliyorlar, ancak zorunlu değil.

Yaklaşık 4 senedir bu şekilde kullanıyorum Bursa'da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu rakamları gördükçe utanıyorum

• ⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖
  • Bugün super online 25 mb paket ile yol almaya başladık. Hayırlısı bakalım.
  • onat kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınızı bekliyoruz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Yorumlarınızı bekliyoruz hocam

İlk aşamada durum budur.
    Aynı ev içinde 3 bilgisayar aktif. Speed testi wifi ile yaptım. Yorumlarsanız sevinirim.
    ⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

• onat kullanıcısına yanıt
    Muazzam hocam santrale komşu musunuz nedir Aşağıdaki dosyayı(windows 10 pro x64 microsoft sitesinden) indirmeyi idm ile başlatıp ekran görüntüsü alabilir misiniz

http://wsus.ds.b1.download.windowsupdate.com/d/upgr/2015/12/10586.0.151029-1700.th2_release_clientpro_ret_x64fre_tr-tr_c6548daeb826ba588829129c322740326b43784d.esd

• Arkadaşlar ben yaklaşık 6 aydır goknet fiber kullanıyorum ve memnunum. Türk telekom altyapısı. Hatta modemi kuran elemanlar turk telekomun elemanlarıydi, kurarken de goknet taktiklarini bilmiyorlardi. Sıkıntısı otomatik ödeme talimatı veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Garantisi yok ama hocam s.online da uzunca bir süre bende de akk yı asinca düşmedi sonra tespit ettiler kotayi mb aşsam düşmeye başladı

Aynen hocam. Bende de hız düşmüyordu ta ki geçen ay 1 tb indirme yapana kadar :(
    Şimdi 3mb ile 80 gb dosyanın inmesini bekliyorum
  • Ttnete 24 ay taahut vermistim.
    Kaldi 12 ay. AKK sacmaligindan kurtulmak icin guzel bir konu olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap için teşekkürler. Akn rezaletinden kurtulmanın zamanı gelmiş demek. Cumartesi gidip kapattırayım Uydunet'i.

• Beyler superonline 'in sitesinden baktim bizim burada altyapi var gorunuyor ve zaten bizim binada telekom fiber kutusu var bende faydalanabilir miyim turkcellin bu hizmetinden.

• eyüp1907 E kullanıcısına yanıt
    Elbette durmanız hata Bir çok kişi masraflarını dahi ödeyeyim yeterki akk'sız internet kullanayım diyor
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Hocam yani turkcell de telekom alt yapisini mi kullaniyor, o zaman superonline'ye gecerim. Benim suan 75 gb akk var 50-60 tl arasi bir fiyat var (ev telefonu kullaniyoruz) ama video izleyerek bile bitiyor yani lanet olasi.

• eyüp1907 E kullanıcısına yanıt
    http://www.superonline.net/internet/fiber/nerede

şurdan sorgulayınca fiber var diyorsa geçebilirsiniz. Benim de bu konuyu açmamdaki temel sebep bu hocam Akk dan çok çekmiş biri olarak artık herkesin kurtulmasını istiyorum
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Allah sizden razi olsun, bilgisayara deli gibi para akittik ama oyun indiremiyoruz, s-o'na gecersem eger oyunun dibine vurucagima soz veriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Ttnete 24 ay taahut vermistim.
    Kaldi 12 ay. AKK sacmaligindan kurtulmak icin guzel bir konu olmus.

Ayni durum bende de var, taahhutu tam ortasinda bozdurunca 12 aylik fark odenecek. Superonline kampanyasi 1 Nsan'a kadarmis. Ben de Mart sonunda taahhutu bozup 7-8 aylik taahhut bedelini odeyip kurtulmak istiyorum AKN'den. İste iki-uc ay sabretmek zor geliyor..

TTNET kullaniyorum, taahhüt bozunca, cikacak tutari taksitle odeyebiliyor muyuz acaba? Bilgisi olan var mi? Superonline karsiliyor taahhut bozma cezasini fakat faturadan dusuyor, TTNET'e ben de bu cezayi taksit taksit odebilirsem dakika durmam hemen gecerim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.