Şimdi Ara

Eyefinity Kurulum Rehberi Kapsamlı Anlatım-Testler-Puf Noktalar-Sormak Istedikleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
18
Favori
78.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gravis

Mükemmel bir çalışma olmuş her ne kadar ati kullanmasamda, ancak rica etsem multi os kısmını daha detaylı inceleyebilir misiniz ?

Bu konu farklı bir olay zaten ozelden sormak istediginizi sorabilirsiniz.Eyefinity ile cok alakası yok sanallastırma ile kullabiliyorsuuz hepsini aynı anda.

SAYGILARLA
  • Elinize sağlık güzel çalışma.
  • elinize sağlık çok faydalı olmuş.
  • Çok güzel paylaşım
    Elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rock_Rage

quote:

Orijinalden alıntı: hackerman999

Merhabalar, Benim mevcut olarak kullandığım 1x Benq G2200HDA sadece VGA çıkışlı ve 17" yine VGAçıkışlı 2 adet monitörüm var.
    1 adet daha 22 benq alsam 22+17+22 şeklinde bir eyefinity yapsam diyorum. Fakat ekran kartım Sapphire 6850 2 Adet dvi + 1x hdmi + 1x dp var benim bildiğim kadarıyla.
    ben şuan kart üzerinde sadece 1 dvi dan analog sinyal alabiliyorum. 2. dvi çıkıştan çevirici ile vga bağladığımda görüntü çıkışı alamıyorum. BU galiba sizin bahsettiğini aktif çeviriciler ile mümkün.
    Söylediğim şekilde 22+17+22 şeklinde bir eyefinity yapsam şuanki ekran kartımla nasil bir bağlantı yapmam gerekir acaba? Bütün monitörler VGA çıkışlı olucak böyle bir durum mümkünmüdür?

Merhaba

Sizin Vga donusturucu kullanarak baglayabilmeniz lazım buyuk ihtimal ya ceviricide sorun var yada kartın dvi cıkısında bendeki sisteme bakarsınız 2 adet dvi cıkısı vga cevirip bagladım sizinde aynı sekilde vga cevirip baglayabilmeniz lazım.Sizin katif ceviriciyi sadece 3. monitoru baglarken kullanacaksanız.Sizin suanki durumunuzda 2 adet monitoru VGA dan baglayabilmeniz lazım ceviricileri yada kabloyu kontrol edin.Farklı kurulum resimlerini konuya eklicem birazdan orada gorebilirsiniz.

SAYGILARLA

Çalıştığına emin olduğum çeviriciler ile bağladım fakat sonuç yok. Çalıştıramadığım 2.monitörümü başka bilgisayara takıp denedim monitöründe çalıştığına eminim. Kartın üzerindeki DVI ların farklı olduğunu yazan bazı yazılar okumuştum "DL-DVI-I/SL-DVI-D" gibiymiş. Bunların farkları ne bilmiyorum ama bu yüzden her iki dvi dan analog çıkış alınmıyormuş galiba. Eğer varsa Sapphire 6850 kullanıp ANALOG bağlantıyla 2 monitör bağlayan kartı garantiye göndericem

• Resident Evil 5 - BulletStorm - Supreme Commander Videolarıda Eklenmistir.Bir kac tanede farklı monitor ile yapılmıs eyefinity cozumleri ekledim.

SAYGILARLA
  • harikasın tek kelimeyle hocam
  • Eski kafalı mıyım neyim ne 3D,Move,Kinect ne Eyefinity hiçbirine ısınamadım bir tek büyük monitör olacak tam olacak arkadaş.

Ama forum için güzel konu tebrikler dostum.
  • Calisma icin eline saglik hocam. Yani yapacagimdan degil ama monitor cerceveleri sebebiyle hic mantikli gelmiyor bana bu Eyefinity olayi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz
    Calisma icin eline saglik hocam. Yani yapacagimdan degil ama monitor cerceveleri sebebiyle hic mantikli gelmiyor bana bu Eyefinity olayi.

Merhaba monitorun cercevelerine cok takilmayin oyun oynarken onlari gormuyorsunuz bile rahatsiz etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooper
    harikasın tek kelimeyle hocam

Tskler :)

SAYGILARLA
  • Muazzam bir kaynak olmuş, emeğinize sağlık.
  • Teşekkürler. Aydınlatıcı olmuş. Emeğine sağlık
  • çok güzel olmuş. zamanınıza emeğinize sağlık.

çok aydınlatıcı olmuş gerçektende

nvidia 3dvision dan cayasim geldi vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oem84 -- 1 Mayıs 2011; 14:52:50 >
  • soyle bır lınk var hos olmus konu ıle alakalı
    http://www.sapphiretech.com/images/WebEvent/eyefinity.html
  • Splinter Cell Conviction - NFS Hot Pursuit - COD Blackops videoları eklenmistir.

SAYGILARLA
  • 2 tane 22 inch monitör ve uyumlu ekran kartı almak yerine bir tane projektör almak daha mantıklı geliyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: arda529

2 tane 22 inch monitör ve uyumlu ekran kartı almak yerine bir tane projektör almak daha mantıklı geliyor :D

Onemli olan goruntuyu buyutmek degil zaten 32" LCD kullanıyordum amaç cozunurlugu yukseltmek ama dersenki 3 tane projektor alıp eyefinity yapalım ona tmm derim

SAYGILARLA
  • peki bu sadece ati kartlardamı oluyor nvidia kartlarda yokmu
  • var bu arada çok güzel olmuş elinize sağlık monitörlerin markası ne acaba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.