Şimdi Ara

Ey kılıçdaroğlu halkı aldatıyorsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eyyy kılıçdaroğlu bu halkı neden kandırıyorsun iç savaş çıkınca halk sana demezmi kandırıldık diye!

dermisiniz demezmisiniz bunu merak etmekteyim ve ciddi bir konudur işler o haddeye varmadan önce konuşmak şart

kılıçdaroğlu değişikliği istememiştir değişiklik olsada kabullenmeyeceğini taze taze söylemiştir

bugün yapılanlar söylenenler tamammen bahanedir , belki kılıçdaroğlu böyle bir strateji buldu fakat halkı seçmeni kandırmaya aldatmaya hakkı yoktur

dünü unuttunuzmu? önünüze ne atılırsa ona bakmaktan vazgeçin
    ne yaparsak yapalım kendimizi kandırmayalım

ben ne kılıçdaroğlu için nede erdoğan için savaşırım isteyen varsa gitsin dağda ovada çarpışsın yok yemiyorsa boş boş konuşmayın iç savaş çıkacak diye insanları galeyana getirmeyin

size sorum şu
    kılıçdaroğlu her türlü karşı çıktı ve çıkacaktı ohalde bugün neden ysknın kararını tartışmaktasınız
    seçim çok düzgün bir halde bitseydi yine itiraz edilecek ve meşru sayılmayacaktı , sizde galiba çoğunlukla aynı düşünceyi paylaşmaktasınız
    bu halde ne kendinizi ne evet diyenleri kandırmayın veya kandıranlara alet olmayın

kılıçdaroğlu istemiyorrrrrrrrrrrrrrrr istemiyorrrrrrrrrrrrrr istemiyorrrrrrrrrrrrr
    hiçbir bahaneyede gerek yok
    kan akacak sözünü ben söylemedim
    izmirde denize dökeriz sözünü ben söylemedim

akp de bildiğinden vazgeçmemekte bu halde ya strateji değişimi yapsın kılıçdaroğlu yada insanları kandırmasın
    size söyledikleri mantıklı gelebilir hoş gelebilir doğru gelebilir fakat kandırıyor işte yada sizde bunun çok iyi farkındasınız iç savaş çıkmasın, işler kötüleşmesin diye bahane ediyorsunuz eğer böyleyse ok anlarım fakat bu şekilde değilse birbirimizi kandırmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illüminati -- 19 Nisan 2017; 16:54:55 >

• yav he he
  • size sorum şu
    kılıçdaroğlu her türlü karşı çıktı ve çıkacaktı ohalde bugün neden ysknın kararını tartışmaktasınız

evet OHalde karar tartışılmaz.

Bir de;

Kandırılmışız Rabbim ve milletim beni affetsin,
    Siyasi hayatım boyunca ne aldatan ne aldatılan oldum.
    megri megri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

yav he he

nasıl hehe neresi yanlış söyle bende öğreneyim

hiçbir suçlama yapmıyorum olan biten belli

partileride konuşmuyorum kim ne dediyse yazdım gün gün tarih tarihte veririm
    biatçı olduğunuz için anlatmakta güçlük çekiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illüminati -- 19 Nisan 2017; 17:7:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: illüminati

quote:

yav he he

biarçı kim belli,ulan ben geçen dönem CHP kızıp gidip oyumu barajı geçemeyeceğini bildiğim Vatan partisine verdim. Solda biat yoktur. ha sizde inanç hormonları aşırı salgılandığı için her şeye lop diye inanıyorsunuz.
  • quote:

quote:

yav he he

Bir siyasetçinin seni kandırması gerçekten önemli mi?

Bunu ciddi olarak soruyorum. Eğer ki gerçekten önemliyse, tek ayak üstünde 40 tane yalan söyleyen bir siyasetçiden bahsedeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

quote:

yav he he

Bir siyasetçinin seni kandırması gerçekten önemli mi?

Bunu ciddi olarak soruyorum. Eğer ki gerçekten önemliyse, tek ayak üstünde 40 tane yalan söyleyen bir siyasetçiden bahsedeceğim.

amacınız işte bu
    konuşmak
    ama boş konuşmak
    sen beni ne yapacaksın sorularıma cevap veren kimse olmuyor ben merak ettiğim için soruyorum üstüne bir ton laf işitiyorum savaş sizin içinizde var hiç boşuna başkalarında suç bulmayın

her görüşe saygım var fakat kendinizi niye kandırıyorsunuz bunu sormaktayım
    bak şimdi sen belkide doğru birşey yaptığını düşünüyor ve yapıyorsun fakat sizi kullanıyorlar , belkide kendi kendilerinide kandırdıkları için amaçları sizi kandırmak olmayabilir ozaman iyi eğlenceler diyorum fakat atı alan üsküdarı geçti sözünü bir kez daha söylüyorum siz bunları konuşmaya devam ederken erken seçim yapar hop önünüze koyarlar , siz değişiklik gerçekleştiğinde onu konuşurken başka şeyler olur işte atasözü bunu anlatıyor sizin yaptığınız tek şeyde kendinizi kandırmak olacak

ben ne beklerdim kılıçdaroğlu gidişata göre çark yapmak yerine elinden gelsin yada gelmesin tavrını koruyacaktı
    bak çok basit bir örnek vereceğim kılıçdaroğlu her türlü sözü söyler çekinmez fakat cumhurbaşkanını karşısında görünce ne yapacağını şaşırır sonrada makama saygı diye savunma yaparak kendi kendisini kandırır

kılıçdaroğlunun içini okuyamam aklından geçenleri bilemem fakat chp partisi bu adamla bir yere varamadı ve varamaz
    hdp partisinden selahaddini sevmem fakat ne derse onu yapardı oy vermeyin derdi okullara gitmeyin derdi halkı sokağa çağırıp sonucunda ölenler olsada arkasında dururdu ve bundan dolayı yargılanıyor

kılıçdaroğlu beni değil sizi kandırıyor sizde hakkınızı savunduğunuzu düşündüğünüzden boşa zamanınız ölüyor
    olacağı söyleyeyim en fazla gezi parkındaki gibi olur ölenler boşa ölmüş olurki böyle birşeyi hiç istemem fakat eylemlerin bu ülkedeki gidişatı genelde böyle olmakta

• illüminati İ kullanıcısına yanıt
    Sordugum soruya net bir cevap verecek misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Sordugum soruya net bir cevap verecek misin?

sorunu tam anlamadım imalı bir soru galiba . siyasetçilerin işi kandırmaktır sende söyle bakalım kandırmayan varmı
  • Yahu şu seçimleri tekrarlasalardı adam akıllı olmaz mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

Yahu şu seçimleri tekrarlasalardı adam akıllı olmaz mıydı?

seçimlerin tekrarlanması bir şeyi değiştirmeyecek . gönül isterki millet ortak bir karar alabilsin bunun dışında kavgalar bitmeyecekki
  • Şu kadarını söyleyeyim, Kılıçdaroğlunun bu oylamada hayır oylarına katkısı evet oylarına olan katkısından çok çok da azdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.