Şimdi Ara

Exxen platformu yayına başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
14.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu içerikle 10 kuruş bile etmez. Sadece Şeref bey ilgimi çekti diyebilirim. Gerisi çöp gibi. Yabancı hiçbir içerik yok. Burada 900 milyon edecek hiçbirşey yok. Zamanla göreceğiz. Netflix bundan çok daha fazlasını yeni içerik olarak her ay ekliyor.

• ti7800 kullanıcısına yanıt
    Gelecikmis TV'ye de hazir degil daha sanirim. Her platformda uygulamasi olacakmis. Hayirlisi bakalim ilginc bir girisim, bana hitap etmiyor o ayri.

• quote:

Orijinalden alıntı: nebulabado

Türkiye'de iş yapar.

Türkiye'de iş yapması çok zor.

Acun'un hitap ettiği kesim belli ve paralı bir platforma para vermez. Netflix, Amazon Prime izleyicisinin çoğu zaten Acun'u takip etmiyor peki kim izleyecek ?

10TL'de Acun'u kurtarmaz illa zam yapacaktır.

• Piyasaya girmeye çalışıyorsun, tabletten, telefondan izlenebilir diyorsun. Bu platformların büyük çoğunluğu oncelikle tv deki smart sistemler üzerinden izleniyor ve bunu getirmeden piyasaya çıkıyorsun. Bence çok hatalı bir strateji.
  • Bu platformlarında başarılı olması için internet kocalarının kalkması gerekir. Bu da su anda mümkün degil

• 11 dövüşçü bir evde ne yapacak yemek mi yapacak hahaha TV programlarını para ile satmaya başlamış seymanin masrafı mı arttı ne oldu bizi mal olarak mı görüyolar bilmiyorum ama buna para veren kesim m*l dır.
  • Biz izlemeyiz ancak çoluk çocuk izleyecektir o yüzden parayı kırar

• Açılana kadar platforma karşı önyargılı değildim, yalnızca Youtube'da küçük yaşta kişilerin bilinçsizce izleyip yoktan yere boş içeriklerle meşhur ettikleri Youtuberlarla sürekli gündeme gelmesi, sadece bu tip içerikler olacakmış gibi duyurulması rahatsız etmişti.

Bu içeriklerin yanında onlarca yerli yabancı film ve dizinin de lisansının alınarak platforma dahil edileceğini düşünyordum. Az önce içeriklere göz attım ve tam bir hayal kırıklığı yaşadım. Platform neredeyse sadece Youtuberlardan oluşuyor hem de bir çok yetişkin, aklı başında insanın tasvip etmediği çocuklarının izlemesini uygun bulmadığı kişilerden. Birisi el kadar mini eteğiyle çocuklar için dizi çekecek, diğeri gıybetin dedikodunun dibine vuracak, bi tanesine zaten değinmeye bile gerek yabancı kanalladan içerik çalıp, milletin emeğinin üzerine video çekip yayın yapar... İçerik olarak bomboş bir platform üstelik ücretli ve reklamlı...

Neyse güzel ülkem; belki kaliteli bi iş yapılır da şu birçok yapımında eşcinsellik reklamı ve Türk düşmanlığı yapan Netflix'ten kurtuluruz dedim ama çok şey istemişim.

• Exxen platformu yayına başladı

Kodları yazanlar lise son sınıf sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla benim reklamla bir derdim yok, aksine reklam izlemeyi seviyorum, güncelden haberdar ediyor insanı piyasada ne var ne yok takip edebiliyorsun ama hem reklam olup hem paralı olması saçma, reklam izleyeceksem ücretsiz olması lazım. Mesela reklamlı versiyonu ücretsiz yapıp 1080p ile sınırlandırılsaydı, reklamsız olan aylık 20 TL + 4k'ya kadar çözünürlük, ekstra birkaç özellik daha koysaydi daha mantıklı olurdu. Ama bu şekilde de satar gibime geliyor, yıllık 100 TL para değil açıkçası. Hitap ettiği kitlenin reklamla bir derdi olacağını düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 1 Ocak 2021; 13:21:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Piyasaya girmeye çalışıyorsun, tabletten, telefondan izlenebilir diyorsun. Bu platformların büyük çoğunluğu oncelikle tv deki smart sistemler üzerinden izleniyor ve bunu getirmeden piyasaya çıkıyorsun. Bence çok hatalı bir strateji.
    Nasıl böyle bir hata yaparlar anlamak mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Eğlencede 4. Sıraya yükselmiş gain daha önce çıkması ve bir ay bedava olması girişte abonelik istememesi alt etmesine yetti.

tiktok indiren'de ne bilem

• Oglum hata dolu he bide üye oldum bana 9.90 reklam diyor kardeşim sığırmıyım reklam izliycem girerim youtube premium alırım paparadan 8.5 tl geliyor baba gibi reklamsız takılırım çer çöp izlemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manuell -- 1 Ocak 2021; 13:27:39 >
  • Hayirlisi olsun fakat cok uzun surmeyecegini dusunuyorum.
  • Herkes reklam da reklam demiş. Gülüyorum. O zaman 19.90 ver reklamsız izle yani illa reklam izleyeceksin demiyorlar ki.
  • Kötü bir uygulama(iOS) uygulama ingilizce başlıyor ve uygulama üzerinden üye olunmuyor. Web sitesi hatalarla dolu, yönlendirmelerde ingilizce olabiliyor. Üyelik kısmında hatalar veriyor. Mobil uygulamalar sekmeler çalışmıyor. Keşke acele etmeselerdi.
  • sen anca lüks yaşamları
    filmlerde dizilerde izlersin !
    onalar sana bu hayalleri satarken ,
    gerçeğini yaşarlar !

• Sitede bircok eksik mevcut frontend de bannerlerda hata var sign up calismiyor vira bismillah demisler girmisler
  • tosuncuk belgeselini merka ettim doğrusu

• 5 kuruş etmez. İçerikler kalitesiz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.