Şimdi Ara

Exxen'in aylık abonelik ücreti belli oldu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
24.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Acun plastik poşet gibidir. Programları bedavayken herkes kucak kucak alır. Ama paralı oldu mu insanlar yüzüne bakmaz. Çünkü kalitesi o 25 kuruşu bile hak etmeyecek düzeydedir. Yarın birgün Disney+'da ülkemize geldiğinde zaten bu saçmalığın adını hatırlayan kalmaz.

İnsanlar sanıyor ki dijital platformlar sadece Netflix, Amazon Prime, Disney+ vs. den ibaret. Dünyada Acun'un kuracağı saçmalıktan binlerce kat daha kaliteli yüzlerce platform ( Hbo Max'lar, Roku'lar, apple tv+ lar gibi) var. Ama onlar bile görece alım gücünün yüksek olduğu ülkelerde iş yapamıyor.

Bir de deneme süresi neden 1 ay değil de 7 gün diye düşünenlere. O platformdaki tüm içerik 1 aydan önce biteceği için deneme süresinin sonunca bir tane paralı üye kalmaz sistemde.

O yuzden survivorda deli gibi sms atiyolar demi

• reklamli ve reklamsiz üyelik olacak demişti acun.
    Vazgeçti heralde.

Ayriyeten cocuk hesabi ve yetişkin hesabi olarak 2 ye ayrilmasi gerek. Şuan ki içerikleri netflixe koy kids hesabinda izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 31 Aralık 2020; 13:33:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat performans açısından soru işareti ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Atmaya atiyodur bişey demiyorum ama ben okadar izleyen gördüm msj atan hiç görmedim. Hepsi ben hic atmadım diyor.
  • Adam YouTube'dan bedava izledigimizi bize parayla izletecek
  • Bana ölü doğum gibi geldi ama bakalim

• Şu youtuber denen vasıfsız hatasızları buraya toplar ise cidden çok iyi olur , çünkü ülkemi Türkiye yerine başka ülke yaparak youtubeye girmekten bıktım

YouTubeyi açıyorum random atıyor bu vasifsizların attığı üstün zeka videolarını hayır bir tuş olsa engellesek bir daha karşımıza çıkmasa neyse oda olmuyor

• FR13NDSLX kullanıcısına yanıt
    Oha bende tek bana oldu sandım. Artık nokta mı koymadım, cümleye büyük harf ile mi başlamadım bilmiyorum ama dün uyarı yedim "yazım kurallarına uymayan mesaj" diye.
  • Nee birde para mı vercez?

• Youtube çöplük statüsünden çıkar bir nebze bunlar olmayınca.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakdc

4K HDR Dolby Digital yada Dolby Atmos var mı? Yoksa para verip ergen youtuberların tost makinesi kıvamında çekimlerini mi izleyeceğiz içeriğin kötülüğüne girmiyorum bile ona zaten herkes değinmiş. Tek iyi yanı çerçöp içeriği toplaması olmuş. Artık orada burada bir şekilde gözümüze ilişip seyir zevkimizi bozmazlar.

yok tabiki de  

• quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

ben bu konuyu gizlememişim,, nasıl arada kaynamış

sihirli annem izlemicen mi hocam? ya da aleyna tilki ablam ile enes batur abimi  

• RaymonD7 kullanıcısına yanıt

Ben hala torrent'ciyim sadece youtube premium aldım diğerlerinede kolay kolay para vermem.

İhtiyacım olan herşeyi torrentten bulabiliyorum, ne gerek var böyle şeylere para vermeye.

Buna vereceğiniz paralar ile her ay Türkiyenin köklü şirketinden hisse senedi alsanız ve hiç satmadan ömürlük tutarsanız emekliliğinizi daha kolay yaşarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mevzuderin

Atmaya atiyodur bişey demiyorum ama ben okadar izleyen gördüm msj atan hiç görmedim. Hepsi ben hic atmadım diyor.

bu da şey olayı gibi galiba, lafa gelince kimse akp'ye oy atmıyor ama seçimde hep farkla birinci  

• Holk kullanıcısına yanıt

Katılıyorum hocam.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle 🙂
  • Ne zaman izleyebileceğiz 5-6 üyelik satın alacağım destek amaçlı

• Aragorns kullanıcısına yanıt

Youtube'a çöplük demene yaklaşık 1 dakikadır kahkaha atıyorum. Ne amaçla kullandığına göre çöp ya da faydalı bir platform olur. Üniversite hayatımda bazı hocalarımdan daha fazla yararını gördüm; görmeye de devam ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.