Şimdi Ara

Exxen'in aylık abonelik ücreti belli oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
24.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hımm yaparlar inanırım,şahsen Acun'un bi yapımını izlemem için hesabıma para yollaması lazım
  • Reklamlı/resklamsız deniyordu. İleride aktif olursa bu reklamlının fiyatıdır.

• Amazon dururken gelip sana para verecez. Bekle Acun
  • ÜmitATMACA kullanıcısına yanıt
    Netflix deki 1 tane içeriğin bedeli kadar yatırım yapmış exxen ilk o boş icerikleriyle (çöpten youtuber takımı) ilk önce yerli platformları geçsin özellikle HBO yapimlariyla dolu blu yu geçsin sonra Netflix ile yarışır
  • Şu acuna para kazandırmayın ya. Eskiden survivor izliyordum ama yıllardır boykot yapıyorum.

• YouTube bedava olanı adam bize parayla satacak yok böyle birsey
  • Anlatsana bemiş bir batış hikayesi ?

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Netflix in Türkiye deki içerik fakirliğine ve Türkiye halkına televizyonda alıştırılmış , dayatılan içeriklere bakınca netflix e rakip olması mantıklı geliyor bana bakalım zaman ne gösterecek
  • Acun'u sevmiyorum platformunu kötülemeliyim

Acun'u sevmiyorum platformunu kötülemeliyim

Acun'u sevmiyorum platformunu kötülemeliyim

• eskiden youtubedan ,tvden bedavaya izlediğiniz şeye para verin diyor. maalesef acurr kardeş 1 tl bile vermem   yok ayak topu, yok acemi bücür cadı (kızı izliyormuş da vizyonsuz adam neyse), zükümsonik youtubırlar. çer çöp. Yaparsa bir expanse,witcher, mandalorian veririz parayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olmazadam -- 30 Aralık 2020; 19:16:37 >

• Acun bu işten zarar edecek.

• Belki bilmeyen vardır, ücretsiz enpara hesabı açarsanız (herhangi bir masrafı hiçbir zaman yok) 18 TL olan standart Netflix üyeliğini 9 TL'ye, 30 TL olan HD üyeliği 15 TL'ye düşürürsünüz. Enpara
    Netflix, YouTube, Play, Spotify harcamalarınızın %50'sini (Max 15 TL'ye kadar) bir sonraki ayın ilk haftasında iade ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35bucuk

Belki bilmeyen vardır, ücretsiz enpara hesabı açarsanız (herhangi bir masrafı hiçbir zaman yok) 18 TL olan standart Netflix üyeliğini 9 TL'ye, 30 TL olan HD üyeliği 15 TL'ye düşürürsünüz. Enpara
    Netflix, YouTube, Play, Spotify harcamalarınızın %50'sini (Max 15 TL'ye kadar) bir sonraki ayın ilk haftasında iade ediyor.
    Yalnız o kampanya bitti hatırlatmak isterim (Papara da Netflix' te cashback var)
  • Acun para kazanacak diye gidipte üyelik satın almam aynı netflix blue tv gibi bütün yayınlar internete düşer kasmaya gerek yok

• Holk kullanıcısına yanıt
    KESİNLİKLE DOSTUM

• Kusura bakmasınlar ama youtube şarlatanlarına para kazandıramam. Tolga Çevik arada yalan olacak ama yapacak bir şey yok. Eğer ki sadece tolgshow için bir abonelik planı çıkarırlarsa sadece onun için ayda 10 ₺ veririm. Diğer youtube şaklabanlarına para kazandırmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçerik ke ki sörvıvor mu ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.