Şimdi Ara

Exxen'in aylık abonelik ücreti belli oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
24.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dış yada iç kaliteli film yada dizileri ekleyebilirse belki o zaman Netflix'e yaklaşabilir.
  • Acun yanlis stratejiyle girdi youtube u parali yapmaya calisiyor resmen.Bunlar icerik degil insan bi amazona bakar ne yapiyor en iyiler diye lambur lumbur dalmis herif
  • 0.90 dahi olsa para kaptırmayacağım içerikler üreticisi.
  • Komik olmuş..
  • 7 gün nedir ya ? Yap bi 30 gün insanlar alışsın.. blu tv gibi olacak sonu bu gidişle
  • münşi kullanıcısına yanıt

olm o adam forumun ve sitenin sahibi Gün Oksay la sakin ol.  

• Şaka maka şu içeriklerle netflixe rakip olacağını sananlar var,yeminle oksijen israfı şu tipler..ağaç olsalardı keşke..gerçi o zaman da kimseye gölge olmazlardı..
  • righteous@ kullanıcısına yanıt

Netflix'e rakip olur demiyorum da daha yeni kurulmakta ileride sürekli bir sürü yeni , çeşitli içerikler gelecektir kalitesi tartışılır tabi. Mevcut duyurular platformun çıkış ve yakın zamanda gelecek içerikleri.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyNot? -- 30 Aralık 2020; 16:57:42 >
  • 10 lira buna vereceğime sadaka veririm bir işe yarar

• 9.90 lirayı pişirip yesen daha çok faydası olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virinom V kullanıcısına yanıt
    Kim diyor bunları,tersine devam edeceğiz diyorlar hatta 1 dolar sınırını da geçmeyeceğiz diyorlar..Acun zaten TV8 i satacak ya da ortak alacak geçen programda söyledi..eskisi gibi para gelmiyor tabi,O sesi iptal etti bu sene..masterşef desen inanılmaz tepki aldılar bu sene milletten..exxen projesi ise şu şekliyle mümkünü yok tutmaz..Selena dizisiyle ya da milletin bıktığı youtebarlara program yaptırmakla dönmez o iş..
  • Blu ve puhuya rakip olabilir anca bence exxenin netflixle uzaktan yakından alakası yok. Uygun fiyat da reklamlı versiyon izlediğin şeyde ikide bir reklam çıkacak çok can sıkıcı ben bu yüzden bazen izlediğim youtube videosunu bile kapatıyorum.
  • healthbreaker H kullanıcısına yanıt

amazon prime dan 5 kat fazla abonesi olur türkiyede.

Bence mantıklı bir içerik oluşturmuş film çekiminde vs netflix ile amazon ile yarışamazdı youtube da tutan serileri aldı koydu eğlence platformu oluşturdu ama aylık 10 lira verip acunn.com daki gibi reklam olursa almam reklamdan izlediğin şeyin keyfini alamıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam gelecek görmüş
    900.000.000₺ yatırım yapmış ama bizim bazı herbokologların
    kafasına yatmamış :)

Yok efendim tutmazmış,
    yok efendim olmazmış
    vs vs
  • 1 haftalık ücretsiz ne lan şaka gibi netflixte bile kart değiştirerek 3 ay boyunca bedava kullandım, acun bu rekabete dayanamayacak, birkaç içerik dışında çöplükten farksız onlar için de almaya değer bulmuyorum
  • Virinom V kullanıcısına yanıt

bu bilginin kaynağı neresi? Doğrumu gerçekten, yoksa bir ihtimal mi?

• WhyNot? kullanıcısına yanıt
    yerli aveners mı cekecekmiş acun ? acunun kitlesi belli, youtuber diye platforma cagırdıgı çöplerin kitlesi belli. Genele yayılmayı nasıl planlıyormuş acaba ?

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Tutabilir aslında. Düşünsene Amazon’da lotr var eksende Yuğtubır. Tabiki eksek izleyecekler :)
  • Acunun tüm gereksizleri bir araya toplaması çok güzel, orada burada karşımıza çıkmazlar en azından.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.