Şimdi Ara

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
17
Favori
40.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alef tarzı bir dizi gelseydi şöyle, sırf onun için bir iki ay alırdık. 10 numara malzemesi, konusu olan diziyi boş yere bitirdiler Ahmet Müntaz Taylan ın inşallah Alef dizisindeki gibi yersiz ve gereksiz küfürlü replikleri bu dizide ( özellikle d.l y.r.k ) yoktur, Alef de baymıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 20 Şubat 2021; 23:7:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acun Ilıcalı "Allah izin verirse, 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağımızı düşünüyorum."

Haber
    https://www.webtekno.com/acun-ilicali-exxen-1-ayda-1-milyon-uye-sayisina-ulasacak-h106738.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix gibi tek üyelikte aynı anda birden fazla kişi izleyemiyor değil mi hala?

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Netflix gibi tek üyelikte aynı anda birden fazla kişi izleyemiyor değil mi hala?

Doğrudur hocam.

• Yeni bölümler her Cuma yükleniyor.

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de

Ayrıca Trendyol Exxen kampanyası için https://www.trendyol.com/exxen sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 2 Nisan 2021; 11:34:50 >
  • Bizim Vestel üretimi hi level TV ye exxen in uygulaması gelmiş. Adamlar çalışmış 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG marka televizyonum için hala yok uygulaması Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de 

• Trendyol'dan gelen kod isteyen kullansın ilk ay üyeliğiniz beleşe gelir benim ilgimi çeken bir şey olmadığı için kullanmayı düşünmüyorum : TYLHXGAAJ2

• Ben de kuzenimin Exxen hesabından bi içeriklere bakayım dedim, o kadar da kötü değiller. İşte Bu Benim Masalım'ı izledim ve bitirdim, gayet de sevdim diziyi.. Demek ki neymiş? Önyargılı olmamak lazımmış.

• Bayramda ücretsiz.

• bu platforma değil 900 milyon 4 kattrilyon harcasalar yine adam olmaz vizyon yok çünkü

• Safari neden izleyemiyorum. Macbookta Chrome kullanmak zorunda kalıyorum.

Çözümü var mı acaba ?

• merhaba netfilix gibi 4 kişilik olayi var mi

• Acun Ilıcalı'dan flaş hamle! EXXEN Şampiyonlar Ligi'nin yeni yayıncısı oldu!
    Saran Group, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konfererans Ligi'nin Türkiye'deki yayını için EXXEN ile anlaşmaya vardı. Üç sezon boyunca UEFA'nın üç dev organizasyonu, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform Exxen'den yayınlanacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Acun Ilıcalı'dan flaş hamle! EXXEN Şampiyonlar Ligi'nin yeni yayıncısı oldu!
    Saran Group, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konfererans Ligi'nin Türkiye'deki yayını için EXXEN ile anlaşmaya vardı. Üç sezon boyunca UEFA'nın üç dev organizasyonu, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform Exxen'den yayınlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 24 Haziran 2021; 18:56:45 >

• İyi oldu.Exxen şu anda pek iyi başlamadıysa bile digital yayınların önü açık.Bu nedenle iyi oldu.Ekip kaliteli olacaktır.Bakınız SSport ve Socrates Youtube gibi örneklere.Ama işte bedavacılara laf anlatılmaz.

• Merhaba üye olmak istiyorum ama bilgilerimi giriyorum üye ol butonuna bastıktan sonra sadece bekletiyor kesinlikle işlem bitmiyor ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: oist

Merhaba üye olmak istiyorum ama bilgilerimi giriyorum üye ol butonuna bastıktan sonra sadece bekletiyor kesinlikle işlem bitmiyor ne yapmam lazım?

Exxen in sistemi henüz daha oturmadı. Ara ara tekrar deneyin.

• Trendyoldan promasyon kodu aldım denemek amaçlı da iyi oldu dedim abi bu nedir ya reklam gösterirsin tamam 10 saniye olur başüstüne bir reklam vakti gelince ardı ardına 3 reklam gösteriyorlar 20 sn ortalamayla bu nedir abi netflix devam

• quote:

Orijinalden alıntı: mdiler27

Trendyoldan promasyon kodu aldım denemek amaçlı da iyi oldu dedim abi bu nedir ya reklam gösterirsin tamam 10 saniye olur başüstüne bir reklam vakti gelince ardı ardına 3 reklam gösteriyorlar 20 sn ortalamayla bu nedir abi netflix devam

Hocam sizin yine kodlar çalışıyor. Maalesef aldığımız kodlar çalışmıyor sunucu hatası veriyor :)

Müşteri hizmetlerine biraz giydirdim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.