Şimdi Ara

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
17
Favori
40.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim izlenim içerik yetersiz ve bir iki yapım haricinde boş bir halde.Bunu Netflix e rakip olarak çıktığını kanıtlayan bir hali yok.Dizi olayı sıfır.Bunu renklendirmek için yabancı dizi ve yapımlar olmalı.Bu hali ile reklamsız 20 TL verilmez.Çok ilginç bir saçmalığıda cabası ailece Exxen izlenemiyor.Tek ekran kullandırıyor.Gain karşılaştırıma yapanlar var.İçerigi dolu dizi flimler belgeseller bile kaliteli.Kafa yormuyor.Exxen tamamen Tv gibi yayını var.Çok çalışıp içerikleri geliştirmeli ama yabancı ilgi çekici diziler de bünyesinde bulundurmalı.Bu hali ile ilerleme kaydetmesi çok zor.Hayal kırıklığı.Çok reklamı yapıldığı için insanlar meraktan 7 günlük deneme alıp içerigi görünce iptal yoluna gidiyor.BluTv bile yarışacak dermanı yok.HBO dizileri , yerli yapım diziler, Flim festivallerinin seçkin örneklerini bile var. blu TV de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 3 Ocak 2021; 18:29:33 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 5 Ocak 2021; 14:36:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

.

450 bini deneme üyeliği zaten hocam :)

Ayrıca teknik destek sanırım robot. Sorduğum soru ve gelen yanıt.

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de

Edit: Oysa iptal et butonu bile yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 3 Ocak 2021; 21:4:37 >

• izleyebilen var mı?izlenmiyor ne dandik site ya..

• içerisinde izlenecek hiçbir içerik yok dandik youtube videolarını para verip izlemek istemiyorum ancak ne hikmetse profili silerken hata oluşuyor hayır butonuna basınca hata oluşmuyor klasik acun ılıcalı insanların iliğini kemiğini sömürme politikası 

• quote:

Orijinalden alıntı: dnever

içerisinde izlenecek hiçbir içerik yok dandik youtube videolarını para verip izlemek istemiyorum ancak ne hikmetse profili silerken hata oluşuyor hayır butonuna basınca hata oluşmuyor klasik acun ılıcalı insanların iliğini kemiğini sömürme politikası 

Profilini silince abonelik iptal olmuyor ki. Site hala yapım aşamasında. Adı üstünde profil sil. Müşteri hizmetleri daha sitenin abonelik iptal seçeneğini olmadığını bilmiyor.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Abonelik iptali oluyor.Profil silince artık mail ve şifre ile girilemiyor.Abonelik sonlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Abonelik iptali oluyor.Profil silince artık mail ve şifre ile girilemiyor.Abonelik sonlanıyor.

Ben sildim ama mail ve şifre ile tekrar giriş yaptım. Yeni bir profil aç ekranı çıkıyor.

Zaten dediğiniz gibi bir iptal şekli saçma. Hiçbir dijital platformda o şekil iptal yok.

Bunların site daha oturmadı. İptal butonu gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Zaten gelmeli abone olup 7 günü doldurmadan iptal yapmak isteyip yapamayan kişiler oluşur ( tesadüfen ayın 1 üye olanlar ayın 8de iptal işlemi olmazsa ücret alınacak ilk aboneler olacak ) ve ücret kesilirse yasal hak doğar.Suçtur ve tazmin hakkı doğmuş olur.Yani özeti iptal etme işlemi mecburu bir durumdur.Exxen bunu her halde biliyordur çünkü resmî bir kurum.
  • Epic fail

• Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

sonunda Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de 

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Şükür kavuşturana.

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Yasal problem yaşamamak için çözmek zorunda kaldılar.Ayın 1 de abone olanlar zaten 8 de hesabından para kesilecekti.İptal etmek isteyip yapamıyan çok insan olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Yasal problem yaşamamak için çözmek zorunda kaldılar.Ayın 1 de abone olanlar zaten 8 de hesabından para kesilecekti.İptal etmek isteyip yapamıyan çok insan olacaktı.

Acaba hala 500 bin abone var mı Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de 

Exxen Türkiye’de bir streaming servisi diye destek olmak istedim ama inanınki 3 gün dayanabildim.Oda ne varmış diye.Fakat bu şekilde 500 bini kuruyacagını sanmıyorum .Zamanla düzelir içerik zenginleşirse toparlanmaya başlar.200 bin kayıp verir gibi.Tv8 tutkunu kişiler kalır.Zamanla 700 bini de bulur fakat çok çalışmalı.Bence Ucun beyin yeni yıl hediyesi patladı😉
    Exxen yaşar ona eminim ama bensiz devam eder.Yolu açık olsun.Bu arada yurt dışında SmarterDNS ve vpn sayesinde izleme şansına sayip oldum.HBO max, Hulu,Netflix,Stars,Disney+,Amazon video, MUBI (Bu saydığım tüm streaming servislerine aboneyim , içeriklerini takip ediyorum ) yarışamaz.Heleki Türkiye’de BluTv , GAIN le bile savaşacak içeriği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 6 Ocak 2021; 1:28:38 >
  • Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    900 Millyon TL harcayıp android tv , Apple TV ve smart tv için uygulama yapmayı lütuf gören platform.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.