Şimdi Ara

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
17
Favori
40.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ExxenSpor paketi ne zorla exxen üyelik ekletmişler anlaşılan.Acun fiyatlar 25 liradan başlayacak demişti ama 25tl spor + 20 tl exxen std üyelik işi bozmuş.Peki reklamlı üyelikte yayın belli bir süre kapanıp reklam mı araya giriyor yoksa sağda solda reklamlar kalıcı mı?Bilgisi olan biri cevaplayabilir mi? @YOURMOVE @egoist84

• quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

ExxenSpor paketi ne zorla exxen üyelik ekletmişler anlaşılan.Acun fiyatlar 25 liradan başlayacak demişti ama 25tl spor + 20 tl exxen std üyelik işi bozmuş.Peki reklamlı üyelikte yayın belli bir süre kapanıp reklam mı araya giriyor yoksa sağda solda reklamlar kalıcı mı?Bilgisi olan biri cevaplayabilir mi? @YOURMOVE @egoist84

PC için cevap vermem gerekirse adguard reklam engelleyici ile hiç reklam çıkmadı bende. Sağda solda zaten reklam yok, yani engelleniyor biliyorsunuz.

Ama mobil için söylemek gerekirse dizi başında, ortasında pat diye reklam çıkıyor.

He bu arada trendyol dan aldığım kod ile analiz ettim. Reklam var paketli.

• Reklamsız maç paketi 45 mi şimdi ? Pahalı geldi bana alıcaktim vazgeçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

Bana da pahalı geldi.Reklamsız üyelik vardı, iptal ettim şimdi.

• pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Normalde yayın birden kesilip reklam giriyor. Ama maç içinde öyle bir şey olmaz diye düşünüyorum. Yine de acun bu sonuçta ne yapacağı belli olmaz:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt

Ayda taş çatlasın 10mac bakarım onun içinde çok. Birde tahhutlu paketler iyice pahalı benim gözümde.

• arkadaşlar bu exxen'in taahhüt'süz spor paketini 40 liralık olan, almayı düşünüyorum da bunun yanında normal exxen 20 lira. oda eklenince 60 tl oluyor. exxen'in normal paketini almak zorunlu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: @nicejokee

arkadaşlar bu exxen'in taahhüt'süz spor paketini 40 liralık olan, almayı düşünüyorum da bunun yanında normal exxen 20 lira. oda eklenince 60 tl oluyor. exxen'in normal paketini almak zorunlu mu?

Spor paketine normal exxen üyelik paket fiyatı da dahil.

Yani evet zorunlu.

Şampiyonlar ligi, Uefa ve konferans maçları her hafta oynanmıyor ki. Yani lig gibi bir organizasyon yok.

Fiyat politikası bana çok saçma geldi.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Cok pahali hocam. Hangi kafaya hizmet böyle bir fiyat belirlediler bilmiyorum. Tas catlasa 35 TL olmaliydi hersey icinde, Reklamsiz. O da pahali da neyse...

• şu an almaya çalışıyorum hiçbir sayfa gelmiyor,

el mahkum, aylık alacağız, reklamlı..

maçta reklam çıkmaz sanırım, başlarken filan reklam koyarlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Cok pahali hocam. Hangi kafaya hizmet böyle bir fiyat belirlediler bilmiyorum. Tas catlasa 35 TL olmaliydi hersey icinde, Reklamsiz. O da pahali da neyse...

Haklısınız ama yine alan olacaktır. Malüm fanatik çok :) hakkı aylık 25 liradır. Spor paketi alana exxen üyeliğini de dayatması gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Haklısınız ama yine alan olacaktır. Malüm fanatik çok :) hakkı aylık 25 liradır. Spor paketi alana exxen üyeliğini de dayatması gereksiz.

Alıntıları Göster

hocam zaten türk takımları elenene kadar devam edecek çok kitle var benim gibi :)

• arkadaşlar acaba s sport da maç verebilir mi? yani exxen i aldık diyelim, hoppp şu maç s sport da olayı olur mu?

yoksa tüm maçlar kesin exxen de olacak mı ? türk takımlarının maçları için konuşuyorum.

• Bence baya pahali olmus. Yani s sportun iceriklerine bakildiginda exxenjn fiyati nerdeyse 3 kati.
    Alacaktim vazgectim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anafartalar- -- 8 Eylül 2021; 15:11:35 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bazen13 kullanıcısına yanıt

S Sport vermezde, belki fazla tepki gelirse TV8 veya Bucuk yayinlar. Belli olmaz. Dedikleri sözde pek duran yok bu ülkede sonucta.

• Geçen sene bein de iken spor extra paketi 25 tl idi. içinde şampiyonlar ligi, avrupa ligi, fransa ve italya ligi, euroleague vardı ve çok makul bi fiyattı. bir de bu reklamlı olayını hiçbir yerde hiçbir firmada görmedim tamamen rezillik. alan varsa yazık parasına. bunun maksimum fiyatı taş çatlasın 25 tl zaten. 6 maç izlicez diye ne fiyat çekiyorlar.. keşke bein de kalsaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

S Sport vermezde, belki fazla tepki gelirse TV8 veya Bucuk yayinlar. Belli olmaz. Dedikleri sözde pek duran yok bu ülkede sonucta.

elemeler s sportda da oldu çünkü, kafa karışıklığı mevcut..

• bazen13 kullanıcısına yanıt
    Ssport sadece spiker studyo link vb teknik altyapıyı saglayacak…Macların tamamı exxensport kanallarından yayınlanacak.eleme maclarında Reklamlar mac yayını sırasında olmadı reklamlı paketlerde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Saran exxen e altyapı ve spiker desteğini sunacağını söyledi.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.