Şimdi Ara

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] Başarılar Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
18
Favori
40.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Maç özetlerini normal üyelere açması lazım aslında. Ama sadece EXXENSPOR paket sahipleri izleyebiliyor maç özetlerini.

Normal üyeleri bırak herkese açması lazım. Hem maçı izlemeyelim hem özetini. Öyle saçma şey mi olur?

• Merhaba 59.90 tl ye 1 aylık reklamsız spor paketim var. Beşiktaşlıyım. Fenerli ve Galatasaraylı birer arkadaş varsa ortak olabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: egoist84

Normal üyeleri bırak herkese açması lazım. Hem maçı izlemeyelim hem özetini. Öyle saçma şey mi olur?

Alıntıları Göster

Orası da doğru. TV8 sitesine baktım da hiçbir özet görüntüsü yok. Mecbur VPN açıp YouTube'dan bakacağız.

• Spor paketini birden fazla cihazda deneyen var mı ? tek cihazda izleniyorsa almayacağım fiyatlar hoşuma gitmedi zaten.

• Paket içerikleri değişmiş.

Şimdi sadece spor paketi alabiliyorsunuz. İçinde EXXEN dizi, film ve belgeseller yok.

Garip kısmı fiyat yine aynı :)

İlk yayınladıkları reklamlı sezonluk paketin aylık fiyatı 24,90 idi. + 9,90 EXXEN üyelikti.

Şimdi baktığımızda reklamlı sezonluk paketin aylık fiyatı yine 34,80!

Bu REKLAMSIZ üyelikte de aynı.

Ee kardeşim hani 24,90 liraydı?

Eski yayınladıkları paket fiyatları aşağıdaki gibidir.

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] Başarılar Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş

Bu da yeni yayınlanan fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 15 Eylül 2021; 18:27:53 >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Spor paketi alanlara exxen bedava diyorlar yani yersen :)
    Kimse işte bize exxen paketini zorla dayatıyorlar demesin diye böyle bir uygulamaya gitmiş olabilirler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egoist84

Spor paketi alanlara exxen bedava diyorlar yani yersen :)
    Kimse işte bize exxen paketini zorla dayatıyorlar demesin diye böyle bir uygulamaya gitmiş olabilirler.

Hayır hayır bedava diye bir şey yok.

Yine iki farklı üyelik var. Spor ve dizi.

Spor paketi alana EXXEN üyeliği bedava diye bir açıklama yok.

• samsung akıllı tv de açılıyor mu bu? uygulamada bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

samsung akıllı tv de açılıyor mu bu? uygulamada bulamadım

Samsung tv de var. Arama kısmına yazdınız mı exxen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım maç tekrarını s sport plus almış. Zaten spiker desteği de vermişti s sport.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Samsung tv de var. Arama kısmına yazdınız mı exxen?

Alıntıları Göster

çıkmadı. 2019 öncesi samsung tvlerde yokmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

çıkmadı. 2019 öncesi samsung tvlerde yokmuş

Alıntıları Göster

S sport plus mantığı devam..

Bende de çıkmaz o zaman.

• Slaven Bilic  dediği gibi "Türkiye'de bilgisi olanın yetkisi yok, yetkisi olanın bilgisi yok"

sorun paket ucuzluğu/pahalılı değil arkadaşlar.

Bu ülkede geniş band internet, adı Türk telekom ama soyu sopu belirliz kucaktan kucağa gezdirilen (en son araplardaydı sonrasını bilmiyorum) tekelinde. Bu herifler ülkedeki teknolojinin gelişmesindeki en büyük engeldir. Göstermelik yatırım haricinde altyapı yatırımları yapmazlar.

Türkiye'de internet abonelerinin %45'i ADSL abonesi. ADSL ile alacağın maksimum hız 12-13 mbittir. Santralden uzaklaştıkça bu hız 4-8 mbit aralığına kadar düşer. akşamları kopmayan ADSL abonesi olan varsa kendisini şanslı saysın. Bu nedenle Türkiye ortalama internet hızında 170 ülkeden 103. sırada. Fiyatlarda 70-80 tl'den başlar.

Dahası birçok kırsal yerde internet altyapısı sıfırdır, hiç yoktur. Bu koşullarda "ben maçları sadece internetten vereceğim" demek ahmaklıktır.

Eyy acun efendi.. Hiç mi saha araştırması yapmadın ? Durum bu haldeyken IP TV dayatmak neyin nesi?

Ben parasıyla hizmet alamıyorsam bunda benim kabahatim ne?

Herifler 20 yıllık saha dolabından zırt pırt kopan interneti dayatıyorlar bana. Sadece bana değil milyonlarca insana.

Şampiyonlar ligi mutlu bir azınlığın tekelinde mi artık ? . DH kesimide hep zengin kesimi sanırım

Ulan şu saçmalığa tepki gösteren kimse olmaz mı koca forumda?

tek ben mi rezil internete sahibim? Yani tek maç keyfim var onu bile çok görüyor bu ülke bana

Ne yapıp edip TV'ye getirmeli acun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 16 Eylül 2021; 9:34:36 >
  • Adamın aldığı riske bak.

Exxen spor için toplam 30 milyon euroluk yatırım yapmış acun.

Galatasaraylıyım ortak hesap açılıyorsa isteyen varsa alabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 16 Eylül 2021; 11:5:48 >
  • Hocam dün denedik aynı anda 2 cihaz izlenebiliyordu daha fazlası olur mu bilmiyorum, bu bir bug ise ilerde düzelteceklerdir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Slaven Bilic  dediği gibi "Türkiye'de bilgisi olanın yetkisi yok, yetkisi olanın bilgisi yok"

sorun paket ucuzluğu/pahalılı değil arkadaşlar.

Bu ülkede geniş band internet, adı Türk telekom ama soyu sopu belirliz kucaktan kucağa gezdirilen (en son araplardaydı sonrasını bilmiyorum) tekelinde. Bu herifler ülkedeki teknolojinin gelişmesindeki en büyük engeldir. Göstermelik yatırım haricinde altyapı yatırımları yapmazlar.

Türkiye'de internet abonelerinin %45'i ADSL abonesi. ADSL ile alacağın maksimum hız 12-13 mbittir. Santralden uzaklaştıkça bu hız 4-8 mbit aralığına kadar düşer. akşamları kopmayan ADSL abonesi olan varsa kendisini şanslı saysın. Bu nedenle Türkiye ortalama internet hızında 170 ülkeden 103. sırada. Fiyatlarda 70-80 tl'den başlar.

Dahası birçok kırsal yerde internet altyapısı sıfırdır, hiç yoktur. Bu koşullarda "ben maçları sadece internetten vereceğim" demek ahmaklıktır.

Eyy acun efendi.. Hiç mi saha araştırması yapmadın ? Durum bu haldeyken IP TV dayatmak neyin nesi?

Ben parasıyla hizmet alamıyorsam bunda benim kabahatim ne?

Herifler 20 yıllık saha dolabından zırt pırt kopan interneti dayatıyorlar bana. Sadece bana değil milyonlarca insana.

Şampiyonlar ligi mutlu bir azınlığın tekelinde mi artık ? . DH kesimide hep zengin kesimi sanırım

Ulan şu saçmalığa tepki gösteren kimse olmaz mı koca forumda?

tek ben mi rezil internete sahibim? Yani tek maç keyfim var onu bile çok görüyor bu ülke bana

Ne yapıp edip TV'ye getirmeli acun

Aynı düşüncedeyim büyük ihtimalle 2-3 ay EXXEN olur sonra TV8 ve SSPORT 1-2 olur olmalı.!

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.