Şimdi Ara

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
17
Favori
40.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deneme amaçlı Papara Kartla Exxen spor paketi almıştım 1 aylık(Taahütsüz). Sürekli sorun yaşadığım için aboneliği sonlandırdım ve başıma geleceği bildiğim için papara kartımda da para bırakmadım. Aboneliğimi sonlandırmama rağmen günde 3-4 defa papara kartındaki bakiye olmadığı için 20 TL çekemedik maili geliyor. Bunu nasıl düzelteceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göttingenli Ethem -- 16 Ekim 2021; 10:41:35 >
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    Exxen Web sitesinde üyeliği sonlandır seçeneği var. Ayrica papara uyg sinda işleme ret seçeneği var. Papara-papara sanal kart-abonelikler-exxen adımlarını sırasıyla uygulayın. İşleme açık ibaresini kapatin
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt

Exxenin sitesi üzerinden bir işlem yapamıyordum. Sürekli Anasayfaya atıyordu. Papara uygulamasından dediğiniz şekilde kapattım. Teşekkürler yardımınız için.

• ICEBLUEE I kullanıcısına yanıt

Resmi olarak ortaklık yok hocam. Netflix gibi değil yani. Ortaklık forumda da yasak.

Milli maç arası, lig maçı arası derken 1 aylık çöpe gidiyor. Exxen in sadece şampiyonlar ligi için aylık paket satması bana saçma geliyor.

• Paketim bitmiş sanırım yeniden başlatmak istiyorum sadece senelik paketler görünüyor aylık yok nedir bu sorun?

• Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de

Exxenspor a üye olan 14 gün ücretsiz izleyecekmiş. Yeni kampanya yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 18 Ekim 2021; 19:32:22 >
  • Sanal kartınızla deneme üyeliğinden 14 gün faydalanabilirsiniz :)

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Hocam sanalkartın limitini sıfır mi yapıyoruz nasıl ediyoruz . Direk alıp geriye iptal mi ediyoruz ? Tarif eder misiniz ?
  • shunter kullanıcısına yanıt

Limitinizi 1 lira olarak ayarlayın. Üye olurken 1 lira çekip iade ediyorlar zaten. Sonrasında aboneliğinizi iptal edin. Kampanya için son 1 gün.

14 gün boyunca kullanabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba kolay gelsin , belki daha önce paylaşılmıştır; yine de paylaşmak zorunda olduğum bir durum var . Ekim ayında reklamsız exxenspor paketimi iptal etmeme rağmen, SPOR PAKETE üye olurken 2 pakete birden abonelik oluyormuş (ana paket + ek paket) ,ana paket üyeliğim devam ettiği için ücret alınmıştır. Demek istediğim abonelik iptal ederken iki üyeliğinizde ayrı ayrı iptal emek zorundasınız. ANA PAKET + EXXENSPOR (EK PAKET). Benim gibi sadece maçlar için abone olupta , spor paketini (ek paket)iptal ettiğiniz de aboneliğiniz sonlanmış olmuyor. ANa paketi de iptal etmeyi unutmayın.

• arkadaşlar exxen spor paketi yıllık aldığımızda aylık mı ödemeyi alıyor tek seferde tamamını mı alıyor ödeme olarak acaba?

• kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt

Taksitli ya da tek çekim seçeneği var diye biliyorum ödeme adamında.

• Arkadaşlar exxen uygulamasını Samsung 50ru7440 model televizyonuma yükleyemiyorum, alttaki hatayı veriyor. Televizyon 2019 model. Kendileriyle defalarca iletişime geçtim işe yarar cevap yok. Yaşayan, çözüm bulan var mı bu soruna?

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de
  • Evde çocuk büyütüyorsanız evinize sokmayacağınız bir platform.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WatchteR -- 29 Kasım 2021; 12:40:27 >
  • Mucaht71997 M kullanıcısına yanıt

Sizlik bir sorun yok. Tamamen exxen uygulaması ile alakalı. Güncelleme gelirse çözülür. İlgilenmedikleri doğru.

• Arayıp, mail atmadıkça cevap yok, geri dönüş yapmıyorlar. Sorunu bildireli on gün olacak bekliyoruz, tek cevapları teknik ekibe ilettik.

• 14 günlük ücretsiz üyelik yok mu artık?

• MavericKFive M kullanıcısına yanıt

Şimdilik yok. Ama yakın zamanda tekrar aktif olabilir.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.