Şimdi Ara

experess am22 (iran kanalları)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. ben elazığda yaşıyorum eşim iran lı ve tv kanalları var özel istediği onları nasıl izleye biliriz . ben de 2 tane uydu canağı var . Gem tv başta olmak üzere 5/10 kanal . bana attıları ekran görüntülerin de . experess am22 uydu yazıyor buna uydumu nasıl cevirte bilirim . bugun bir uyducu geldi ve ayarlayacaktı ama 25 tl para vermekte kaldı iş sadece para aldı gitti . ayarlanan bişey yok . eğer bu konuda yardımcı olacak arkadaş varsa yazabilirmi ?
    şimdiden teşekkürlerexperess am22 (iran kanalları)experess am22 (iran kanalları)experess am22 (iran kanalları)experess am22 (iran kanalları)

• Belirttiğiniz kanallara baktım Hotbird'ler hariç hepsi Yahsat uydusu 52.5 derece

https://www.lyngsat.com/Al-Yah-1.html

Uyducuya 52.5 derece Yahsat ayarla derseniz ayarlar.
  • Teşekkür ederim yarın ilk iş uyducuyu çağırtıp ayarlatacağım
  • Nilesat ve Yahsat ayarlıyorduk burdaki İranlı müşterilere. Birde Hotbirdte vardı biraz iran kanalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iran uydusunda toplam kaç kanal vardır ve izlemeye eğlenmeye değer kanallar var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaCeyhan01

iranda uydusunda toplam kaç kanal vardır ve izlemeye eğlenmeye değer kanallar var mı

iranda çanak anten kesinlikle yasak uydusuda yok devlet kontrollu karasal yayın izliyorlar bi kaç yabancı uyduda var iran kanaları onlarda avrupa merkezli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69EABE05A -- 22 Mart 2018; 12:47:44 >
  • Elazığ da belirtilen uydular 120 cm sağlam bir anten ile alınabiliyor test ettim uydu kurulumu basit sinyaller yüksek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.