Şimdi Ara

Exper XCellerator M5X-5061A1 GTX1060 4131 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
4.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bence pekte gerek yok.. Sonuçta batarya her daim bitecek gaming notebook almanim amaci zaten uzun ömür lu batarya degil performansi. Yani batarya yi pekte önemsemeyin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alınır kesinlikle gtx 1060 16 gb ram 1 tb hdd daha ne olsun bu fiyata. İhtiyacım olsa alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çihazın içini çok merak ettim acaba kaç tane ısı borusu var nasıl dizilmiş fanları nasıl bu kadar kalın olduğuna göre

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buyrunuz, bu arada üründe 4 adet ram soketi varmış.

Exper XCellerator M5X-5061A1 GTX1060  4131 tl
  • Valla iyi fiyatmış alınırdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bratann

Buyrunuz, bu arada üründe 4 adet ram soketi varmış.

bu görüntüye göre ısınması zo bir çihaz gibi duruyor bu arada resim için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarum_58

bu görüntüye göre ısınması zo bir çihaz gibi duruyor bu arada resim için teşekkürler

Alıntıları Göster
    benim bugun geldi cihazım beklediğimden güzel ilk izlenimlerim. i5 7500 ile geliyor, 7400 değil. ufak bir oyun oynadım ısınacağa benzemiyor.
  • Exper olmasından dolayı çekiniyordum ama ürün exper değilmiş, bildiğiniz msi üretimli bir bilgisayar sadece exper logosu var. Kuponla beraber 3.550 TL'ye aldım bundan daha iyisi bu fiyata yok bence.
  • i5 7400 veya i5 7500 gelme durumu biraz şans işi arkadaşlar. :) Benim arkadaşa i5 7400 geldi mesela. İşlemci biraz yetersiz kalabiliyor. i7 7700 veya i7 7700k alıp takmanız da fayda var.

Bu arada ürünü daha önce başka konuda tartıştık. Takip edebilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/gtx-1070-li-en-ucuz-dizustu-bulundu--140367438
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.