Şimdi Ara

Exper T7Q Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
3
Favori
19.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: signoconte

@Mavi_Yeleli kurabildim,driver sorunu varmış.

Valla bende kilit ekranında bi stabillik sorunu vardı,o düzeldi.Onun dışında recovery dokunmatik olmuş.Başka bir durum yok.

Onun dışında,cihazın güncellemeler kısmında görünmüyor.İnternetten indirip yükledim ben de.

Kilit ekranında nasıl bir sorun vardı

Senden de rica etsem antutu ve ekran süresi yazabilir misin

Xposed yükleyen ve modül deneyen oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada sormayı unuttum root kaldirilamayabilir demiştin hala aynı fikirde misin @delymanyak

• ben bu lanet olası tablete recovery flashladım açılmıyor şimdi ne yapabilirim hem aynı gün bilgisayarımdaki dökümanları hemde tableti kabettim yarım edin@Mavi_Yeleli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snipah -- 7 Eylül 2014; 18:24:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipah

ben bu lanet olası tablete recovery flashladım açılmıyor şimdi ne yapabilirim hem aynı gün bilgisayarımdaki dökümanları hemde tableti kabettim yarım edin@Mavi_Yeleli

Factory reset dene olmaz ise @delymanyak in anlattığı gibi tekrar rom kur

• recoverye ulaşamıyorum exper diyor kalıyor ayrıca tablet açılmıyor notmal ilk açılış logosunda kalıyor

delymanyak tabletin kasasını nasıl açtın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snipah -- 7 Eylül 2014; 18:41:39 >
  • fuck my life

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snipah -- 7 Eylül 2014; 19:13:57 >
  • Mavi_Yeleli kullanıcısına yanıt
    Ben pattern şifreyi girince biraz sonra ekrana yansıyordu,o sorun düzelmiş.

Onun dışında root ve xposed demedim,gayet güzel çalışıyor.Robot kaldırmaz diye birşey mi olur ya :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben pattern şifreyi girince biraz sonra ekrana yansıyordu,o sorun düzelmiş.

Onun dışında root ve xposed demedim,gayet güzel çalışıyor.Robot kaldırmaz diye birşey mi olur ya :D

Root kalkar evet @delymanyak kalmayabilir dedi bende onu sordum acaba sayaç felan mi var gibisine bir bildiği vardır yada ben yanlış anlamış olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 7 Eylül 2014; 21:07:20 >
  • Selamlar PhoenixSuit programı ne yaptıysam tableti göremiyor.Usb device driver da ünlem işareti var.Driver da( bu aygıt başlatılamıyor (Kod 10))hatası veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: falconetti

Selamlar PhoenixSuit programı ne yaptıysam tableti göremiyor.Usb device driver da ünlem işareti var.Driver da( bu aygıt başlatılamıyor (Kod 10))hatası veriyor

Konu hakkında tam olarak fikir sahibi değilim ama pc de yüklü işletim sisteminden dolayı bu tarz hatalar olabilir
    Öncelikle driver kurduktan sonra pc yi yeniden başlatıp öyle deneyin ve sorun devam ederse kullandığınız işletim sistemini tam olarak yazarsanız ona göre tavsiyede bulunabilir

• @ delymanyak in yazılım yükleme ile alakalı paylaştığı mesajdan alıntı ;

"Tavsiyem ürüne ROM' u yüklemeden önce %100 şarj edin ve Windows 7 de güncelleme yapın Windows 8 de sorun çıkarıyor çünkü PhoenixSuit"

• Vista home premium kullanıyorum.Windows 7 de de denedim olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falconetti -- 8 Eylül 2014; 6:38:01 >
  • Mavi_Yeleli kullanıcısına yanıt
    Evet Vroot ile unroot edersen root kalkar. Hiç olmadı PhoneixSuit ile komple format atarsan yine root kalkar. Ayrıca da üründe Root sayacı yok :)
  • Merhabalar,

http://www.youtube.com/watch?v=xq7qzqPpYxo

adresinde ROM yükleme ve driver konularını anlattım istersen bir izle belki yol gösterici olabilir. Eğer tabletin bu işlemlerden sonra da açılmıyor ise servise gönder.
    Yalnız işlemlere başlamadan önce mutlaka tabletin Usb hata ayıklama modunu açın!!!

@snipah tabletin kasasını açmanı tavsiye etmem aliminyum olduğundan yamulma olasılığı var ve çok ince aralıkları var bilgin olsun :) sen de videodaki gibi yaparak sorununu çözebilirsin ve bu şekilde desen kilidi unutulan, pin sorunu da ortadan kalkıyor. Eğer isteyen olursa Root ile ilgili de video çekip yollayabilirim.
    Yalnız ROM yükleme olayını Windows 7 de deneyin mutlaka !!
    !

@Mavi_Yeleli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delymanyak -- 8 Eylül 2014; 10:41:27 >

• delymanyak kullanıcısına yanıt
    Vallahi sen olmasan ne yaparız bilmiyorum :) teşekkürler
    İkinci mesaja ekledim paylaşımını

Video güzel olmuş

Birde yazılımın tablete yüklenmesi esnasinda sorun olma olasılığı olabilir Elektrikler giderse sanırım hard brick olabilir dizüstü felan kullanmak daha yerinde mi olur

Bununla ilgili uyarı ekleyelim mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

Video güzel olmuş

Birde yazılımın tablete yüklenmesi esnasinda sorun olma olasılığı olabilir Elektrikler giderse sanırım hard brick olabilir dizüstü felan kullanmak daha yerinde mi olur

Olur mu öyle şey ya bilgi paylaşmak güzeldir insanlara yardımcı olmak ben teşekkür ederim :)

Hiç gerek yok çünkü Chip' i formatlıyorsun yani yarıda kesilse bile bilgisayara ADB olarak bağlarsan tekrar rom kurabilirsin. Ama tabi işini sağlama almakta fayda var Notebook ile kurmak daha mantıklı :) Ekle gitsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: delymanyak

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

Video güzel olmuş

Olur mu öyle şey ya bilgi paylaşmak güzeldir insanlara yardımcı olmak ben teşekkür ederim :)

Hiç gerek yok çünkü Chip' i formatlıyorsun yani yarıda kesilse bile bilgisayara ADB olarak bağlarsan tekrar rom kurabilirsin. Ama tabi işini sağlama almakta fayda var Notebook ile kurmak daha mantıklı :) Ekle gitsin :)

Ekledim hocam :)

• http://teknoseyir.com/inceleme/exper-t7q-tam-inceleme Burada,incelemesini yaptım cihazın.Benchmarklar bulunmakta.Bir göz atın isterseniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: delymanyak

Merhabalar,

http://www.youtube.com/watch?v=xq7qzqPpYxo

adresinde ROM yükleme ve driver konularını anlattım istersen bir izle belki yol gösterici olabilir. Eğer tabletin bu işlemlerden sonra da açılmıyor ise servise gönder.
    Yalnız işlemlere başlamadan önce mutlaka tabletin Usb hata ayıklama modunu açın!!!

@snipah tabletin kasasını açmanı tavsiye etmem aliminyum olduğundan yamulma olasılığı var ve çok ince aralıkları var bilgin olsun :) sen de videodaki gibi yaparak sorununu çözebilirsin ve bu şekilde desen kilidi unutulan, pin sorunu da ortadan kalkıyor. Eğer isteyen olursa Root ile ilgili de video çekip yollayabilirim.
    Yalnız ROM yükleme olayını Windows 7 de deneyin mutlaka !!
    !

@Mavi_Yeleli

Teşekkürler ama siz söylemeden önce araştırdım yaptım bunun hakkında da konu açacağım
    Konuma beklerim ben exper logosunda veya exper Biot animasyonunda kalanlar için yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snipah -- 8 Eylül 2014; 13:10:31 >

• quote:

http://teknoseyir.com/inceleme/exper-t7q-tam-inceleme Burada,incelemesini yaptım cihazın.Benchmarklar bulunmakta.Bir göz atın isterseniz :)

Gayet güzel bir inceleme olmuş tesekur ederiz
    ilk mesaja linki eklendi
    Bu tarz ucuz cihazlara genelde çocuk oyuncağı gözü ile bakılıyor bu yüzden bir beklenti içerisinde de olmuyor küçük oyunları oynatabilir gözü ile bakılıyor

Ben modern combat 4(2gb) gibi bir oyunu akıcı ve sorunsuz oynadım ve bitirdim :)
    Yine yaklaşık o boyutlarda gameloftun wild blood oyununu kurdum ve akıcı bir şekilde oynuyorum

Bunları da eklersen bence antutu dan daha fazla bir bilgi edilinebilir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.