Şimdi Ara

Exper T7Q Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
3
Favori
19.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @MCErgun adlı arkadaşımız şöyle birşey paylaştı "mac adresinizi alıp MAC address resolver yardımıyla aratırsanız üretici firmanın adını bulabilirsiniz."

Su an çalışıyorum henüz root etmedim sağlam bir custom rom olursa root ederim yoksa pek ihtiyaç olmayacak gibi çünkü bir çok işimi g2 de yapıyorum rootlu ve g3 optimus v1.2 romu kurulu

Ben dün klavyeli kılıf +fare bağladım usb çoklayıcı ile mcm 4 u açtım ama oyun klavyeyi görmedi (pc gibi olmadı) 3 tane kontrol ayarı var denedim adamı döndürmek için farenin sol tuşuna basmak gerekiyor ve sol tuş ateş etmiyor klavyeden yön tuşları ile ilerlenebiliyor arkadaş ta kol vardı o samsung tab da oynuyor ona nedense tek bağlamama rağmen görmedi daha doğrusu ona elektrik vermedi bi ara farklı kol deneyeceğim

Seni bulduğuma sevindim vallahi:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sağol dostum
  • Benim bildiğim @MCErgun arkadaşımın bahsettiği MAC adress resolver ile sadece bağlantı sağladığın (ethernet, Wi-Fi, Bluetooth vb ) mac adresine sahip ürünlerin üretici firmasını buluyorsun yani mac adresini girerek sadece üründeki kartın üreticisini bulursun :) Ürünü OTG kablo ile bağlayıp gerekli bilgileri yarın sizinle paylaşırım yanımda USB kol yok :)

Ayrıca da LG G2 için hiç tavsiye etmediğim bir rom G3 optimus kamera sorunu var galeri ara sıra problem çıkarıyor ve UHD 4K video çekimi olduğu için ürün normalden çok ısınıyor :)

2 mesajdır unutuyorum VINN olayını :) bence hiç vınn ile uğraşma hem OTG kablo ile bağlayacaksın hem de ekstra güç çekip bataryanın kullanım süresini düşüreceksin. Cebinde LG G2 gibi bir telefon var aç Erişim Noktası' nı babalar bigi Wi-Fi den takıl :) bu kendi yorumum yine de senin bileceğin iş tabiki de eğer VINN deneme şansım olursa seni haberdar ederim.

Bende burada bir konuya dahil olduğum için ve sizinle bilgi alış - veriş inde bulunduğum için sevindim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delymanyak -- 3 Eylül 2014; 17:43:25 >

• delymanyak kullanıcısına yanıt
    Kamera ve galeri sorunu benim kullandığım sürümde yok birde 4k video da ısınıyor zaten 5 dakika çekime zion veriyor g3 te de zaten bu kadar çekilebiliyor ben su an memnunum görsellik iyi, stabil sarj durumu olsun birde tuş gizleme olayı olsun sorun yok gayet iyi
    Ben stokta tüm sanal tuş gizleme yöntemlerini denedim. Xposed modülü olan app settings hariç verim alamadım ama bu ron da hiçbirine ihtiyaç yok :)

Mac adresi ile ilgili söylediklerinde haklı olabilirsin

Bu arada vroot çince mi kendine has root programı varmış sanırım super user kuruluyor mu

Recovery yi dokunmatik yaptım demişsin ne kurdun recovery olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 3 Eylül 2014; 18:41:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uaksk

Çok sağol dostum

Son durum nedir cihazı iade etmedin sanırım seni de kaybetmeyelim :) umarım recovery den çözersin sorunu

• Clockwork kurdum. evet vroot cince ama is yapıyor superuser a benzer bir modül kuruyor ve istedigin programa root yetkisi verebiliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delymanyak -- 4 Eylül 2014; 8:29:57 >
  • Hi level marka kılıfı a101 den 14.95 e aldım arkadaşlar gayet güzel yaninda otg kablosuda çıktı
    Mouse ve oyun koluda aldım mi tamamdır bu iş :)
    Ayin 11 ine mouse da gelecekmiş
    Ayrıca bir ucu micro usb diğer ucu normal usb olan flaş bellek te gelecekmiş değerlendirmek isteyenlere duyrulur
    mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96801201&p=1#96801201

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 4 Eylül 2014; 10:29:25 >
  • Merhabalar.

Tableti aldım sorunsuzca kullanıyordum.Bugün bi kulaklık takayım dedim de,mono geliyor gibi bir ses var.

Tek bende mi bu sorun?

• quote:

Orijinalden alıntı: signoconte

Merhabalar.

Tableti aldım sorunsuzca kullanıyordum.Bugün bi kulaklık takayım dedim de,mono geliyor gibi bir ses var.

Tek bende mi bu sorun?

Hayırlı olsun Akşam dener bilgi veririm

• arkadaşlar ben iade ettim üstelik kuşadasından kredi kartla aldığım ürünü izmirde iade ettim ve nakit para ödediler, şaştım.. ama bence personelin karşısında kararlı durmak önemli, yediremezlerse iade alıyorlar, hele sorunlu çıktığı zaman kesin almak zorundalar diretin derim..
  • Merhabalar,

Bugünftp://ftp.exper.com.tr/SURUCULER/Exper-Tabletler/EASYPAD-T7Q adresindeki ROM' u yükledim ve Recovery mod dokunmatik oldu galiba izleniyoruz :)) Logitech G602 kablosuz mouse' u OTG kablo ile bağladım sorunsuz çalıştı. Ses olayına da gelince RHCP' ın Snow adlı parçası ile stereo ses aldım hatta sol taraftan sadece Bass ve bateri sesi sağdan ise elektro gitar ve bateri sesi geldi. Denediğim kulaklıl Logitech G430. @signoconte sana tavsiyem ROM' u tekrar yükle eğer yükleme ile ilgili bir sıkıntın olursa bana buradan ulaşabilirsin. Tavsiyem ürüne ROM' u yüklemeden önce %100 şarj edin ve Windows 7 de güncelleme yapın Windows 8 de sorun çıkarıyor çünkü PhoenixSuit. Tüm sorunlar için elimden geldiği kadar size yardımcı olmaya çalışırım. Bir de açılmayan tabletleri belli bir süre şarjda tutun veya bilgisayara bağlayın 10 saniye açma tuşuna basılı tutun bırakın, daha sonra tekrar 10 saniye power tuşuna basın ve Phoneix studio ile ROM güncellemeyi deneyin. Daha önce Allwinner işlemcili bir üründe bu şekilde problemim olmuştu ve bu şekilde çözüme ulaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delymanyak -- 5 Eylül 2014; 17:28:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

quote:

Orijinalden alıntı: uaksk

Çok sağol dostum

Son durum nedir cihazı iade etmedin sanırım seni de kaybetmeyelim :) umarım recovery den çözersin sorunu

Yeğen şifreyi hatırlamış gerek kalmadı aslında ama sağol :)
  • delymanyak kullanıcısına yanıt
    Recovery Dokunmatik oldu derken küçük bir güncelleme mi yapmışlar farklı değişiklikler felan var mı

• Vınn denedim ama başarılı olamadım :/ belki Modem uyumsuz bilmiyorum
    Ama Vınn ı wifiye dönüştüren cihazlardan alırım artık kullanmaya tam olarak karar verirsem hem sarj yönünden hem farklı cihazlarda kullanmak için
    Hem harici batarya özelliği de var
    Bu arada anlat yapan oldu mu ben henüz denemedim

www.hepsiburada.com/liste/dark-wr3g1-150mbit-bataryali-3g-4g-ve-wifi-4in1-kablosuz-internet-paylastiricirouter/productDetails.aspx?productId=bd303317&categoryId=60001272
     Exper T7Q Ana Konu Exper T7Q Ana Konu Exper T7Q Ana Konu

• Bu arada SwiftKey uygulamasy markette ücretsiz tavsiye ederim
     Exper T7Q Ana Konu

• Merhabalar,kulaklık olarak mikrofonlu kulaklık desteklemediği için oluyormuş,farklı kulaklıkla gayet düzgün çalıştı.

Bunun dışında,cihaza gelen bir güncelleme var experin sitesinde.Bir türlü kuramadım.Kurulumu ayrıntılı anlatabilecek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: signoconte

Merhabalar,kulaklık olarak mikrofonlu kulaklık desteklemediği için oluyormuş,farklı kulaklıkla gayet düzgün çalıştı.

Bunun dışında,cihaza gelen bir güncelleme var experin sitesinde.Bir türlü kuramadım.Kurulumu ayrıntılı anlatabilecek varmı?

İs yerindeyim su an bakamadım
    Değişiklik yada yenilik olarak ne var açıklanmış mi
    Cihazda güncelleme sorgulama denediniz mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Yeleli -- 7 Eylül 2014; 13:47:24 >
  • Cihazi usb hata ayiklama moduna alin bilgisayara baglayin daha sonra phoneixsuit i calistirin cihaz i anasayfa da gordukten sonra firmware kismina gecin img dosyasini gösterin ve update i secin. Yalniz bunlari yaparken cihazin sarjinin %100 olmasi gerekir. Update basladiktan sonra cikan mesaj kutusunda yes' i seçerseniz cihaza komple format atip rom'u kurar eger no derseniz guncelleme yapar ben no diyip o ekrani gecmenizi tavsiye ederim. Ben değişiklik olarak yeni rom' da sadece recovery modu dokunmatik olarak degistigini gördüm incelemek lazım. Eğer kurulumda sorun yasarsaniz tekrar bana bildirin yardimci olmaya çalışırım.

• @Mavi_Yeleli kurabildim,driver sorunu varmış.

Valla bende kilit ekranında bi stabillik sorunu vardı,o düzeldi.Onun dışında recovery dokunmatik olmuş.Başka bir durum yok.

Onun dışında,cihazın güncellemeler kısmında görünmüyor.İnternetten indirip yükledim ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-069E77A48 -- 7 Eylül 2014; 15:06:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delymanyak

Cihazi usb hata ayiklama moduna alin bilgisayara baglayin daha sonra phoneixsuit i calistirin cihaz i anasayfa da gordukten sonra firmware kismina gecin img dosyasini gösterin ve update i secin. Yalniz bunlari yaparken cihazin sarjinin %100 olmasi gerekir. Update basladiktan sonra cikan mesaj kutusunda yes' i seçerseniz cihaza komple format atip rom'u kurar eger no derseniz guncelleme yapar ben no diyip o ekrani gecmenizi tavsiye ederim. Ben değişiklik olarak yeni rom' da sadece recovery modu dokunmatik olarak degistigini gördüm incelemek lazım. Eğer kurulumda sorun yasarsaniz tekrar bana bildirin yardimci olmaya çalışırım.

Sorulan soruya hayır dediğimizde sadece var değişiklikleri yüklüyor değil mi doğru anladım sanırım
    O zaman kurulu olan şeyler silinmiyordur

Antutu ve ekran süresi ne kadar alıyorsun ben henüz tam sarj kullanıp test edemedim bu gün yarın hem antutu hem sarj testi yapacağım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.