Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.354
Cevap
19
Favori
714.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kraazın 3. sayfada verdiğin exper güncel roomu yüklemeye çalışıyorum ancak exper kendi sitesine P10_image_20110223_v1.10_exp.exe diye güncelleme eklemiş usb den tanıttım cihazı bilgisayar görüyor ancak bunu çalıştırdığımda açılan dos ekranında Nvflash started miniloader download failed response read failed diye başlayan bir hata alıyorum entere basıp çıkınca cihazın bilgisayar bağlantısınıda kesiyor anlamadım gitti bilgisi olan varmı
  • Şu chinavision marka klavyeyi internette buldum
    http://www.dealextreme.com/p/handheld-rechargeable-2-4g-mini-wireless-keyboard-with-trackpad-and-red-laser-50403

39 dolar, sizin baktığınız kaç paraydı acaba? Buradan getirtmeye değer mi?

Hem klavye olup hem de çanta olan modelden arıyorum ben de, ebay de daha ucuzdur büyük ihtimalle.
  • Klavyeli kılıf alacak olanlar;
    Ben daha önceki sayfalarda resmini de vermiştim.Buradan

http://www.aliexpress.com/fm-store/802497/210838916-390087871/freeshipping-10-2-inch-Leather-Case-with-keyboard-Screen-protector-for-flyTouch-2-Tablet-PC.html

almıştım klavyeli kılıf+ekran koruyucuyu.
    Normal fiyat 25.79$.Ben satıcıyla chat kısmından kontak kurdum.1$ daha vererek 3 adet daha ekran koruyucu eklettim.Yani 26.79$ a klavyeli kılıf+4 ekran koruyucu aldım.
    İletişim kurduğum satıcının ismi Andy Zeng.İlgili ve sözünde duran birisi.Ürünü 9 günde elime geçirtti.Hasan derseniz belki beni hatırlar.Size de aynı tarifeyi uygulayacağını sanıyorum.

Bt klavye alacak olanlarda dikkat etsinler bazı ürünler android de sorun çıkarıyormuş.Özellikle 20$ lık olanlar.Şunun gibi:
     EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI

Alacak olanlar önce kullanıcı yorumlarına bakıp ondan sonra almaya karar versinler.Bende önceleri bt klavye düşünüyordum.Ancak çalışıp çalışmadığından tam emin olamadığımdan vazgeçtim.

Bu arada bende de pil göstergesinin abuk subuk davranışı devam ediyor.Cihazı %50 yle kapatıyorum.Açıyorum %15 kalmış.Özellikle %50 nin altında bu sorun oluşuyor.Bir kere de açtım %40.Birkaç dakika içinde beşer beşer inerek sıfır oldu.Ne oluyor anlamadım.

• 1-tam şarj olma süresi nedir
    2-tam şarjda kaç saat gidiyor
    3-usbden ntfs harddisk disk tanıyormu
    biri cevaplıya bilirmi almayı düşünüyorum
  • arkadaslar herkeze slm öncelikle bugün android market den bikac program indirdim ve size şiddetle tavsiye edebilcegim bir program söyleyebilirim.. Wireless File Transfer Pro ... Artık sd kartı cıkarmaya gerek kalmadı benim için bilgisayardan direk dosyaları wireless üzerinden easypad e istedigi klasore yada yeni klasore kopyalama yapabiliyorsunuz.. bu tarz uygulamaları paylaşırsak güzel olur cünki yükse sil yükse silden gercekten cok sıkıldım..
  • beyler izmirde exper e uygun kılıf satan yer bilen varmı acaba ipad kılıfı gibi olan birde ekran koruyucu film almam lazım
  • Arkadaşlar 21 sayfa okuduktan sonra bugün bende aranıza katılmış bulunuyorum. Bilgileri ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım :)

Sorularım ve sorunlarım olacaktır. Birkaç rom yükleyip en stabiline karar verdikten sonra oyun, film vs olayına girerim artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: golgeee

Arkadaşlar 21 sayfa okuduktan sonra bugün bende aranıza katılmış bulunuyorum. Bilgileri ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım :)

Sorularım ve sorunlarım olacaktır. Birkaç rom yükleyip en stabiline karar verdikten sonra oyun, film vs olayına girerim artık :)

Hayırlı olsun hocam aramıza hoş geldin..

Kraazz arkadaşımızın 3-4 sayfa önce paylaştığı kendi romunu yüklemeni öneririm :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

quote:

Orijinalden alıntı: golgeee

Arkadaşlar 21 sayfa okuduktan sonra bugün bende aranıza katılmış bulunuyorum. Bilgileri ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım :)

Hayırlı olsun hocam aramıza hoş geldin..

Kraazz arkadaşımızın 3-4 sayfa önce paylaştığı kendi romunu yüklemeni öneririm :))

Hepsini yüklicem valla :) teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

EXPER FULL HD OYUN SERİSİ ^3^ ( FULL EKRAN TEGRA 2 OYUNLAR)

1- Samurai II: Vengeance THD (Tegra 2 Full HD)

Video:

yada:http://www.you-tube.com/watch?v=gzGLmeuUV4c

2- AirAttack HD Full

Video:

yada:https://www.you-tube.com/watch?v=RO-xzq5i7fY

3- Fruit Ninja Tegra HD ( Tegra Sürümü {YENİ} )

Video:

yada:http://www.you-tube.com/watch?v=zoJeE7lb0bA

3 Oyunu İndirme Linki ( bir arada) :

http://www.multiupload.com/8JHO7HRXVJ

İyi oyun oynamalar herkese .... Bu haftalıkta benden bu kadar

Arkadaşım çok teşekkür ederim eline koluna sağlık. Experi bugün aldım henüz hiçbirşey yapmış sayılmam. Bu oyunları yüklerken ekstradan yapmamız gereken birşeyler varmı? mesela yukarda başka bir oyunda Sd dosyasını şuraya data dosyasını buraya gibi bir bilgi paylaşımı olmuş. bunlarda da aynı şeymi geçerli. aslında genel olarak oyunları nasıl yükleriz :)

• arkadaşlar merhaba ben bugün easypad'ımı aldım yanlız bazı sorunlarım var;
    1. ürün ile ttnet wi-fi ye bağlanmaya çalıştığımda başarısız oluyorum.
    2.nokia n82 sahibiyim ve telefonumu joikou ile hot spot wifi noktası olarak ayarladığımda easypad n82'ye bağlanamıyor.
    3.üniversite ağları gibi ip adresi ve tarzı olan ağlara nasıl bağlanabilirim.

anlaşıldığı gibi tüm sorunlarım bağlantı üzerine :S
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delidolu5

arkadaşlar merhaba ben bugün easypad'ımı aldım yanlız bazı sorunlarım var;
    2.nokia n82 sahibiyim ve telefonumu joikou ile hot spot wifi noktası olarak ayarladığımda easypad n82'ye bağlanamıyor.

teşekkürler.

@delidolu5 forumda wifi ağlara bağlanamadım diyen şimdiye kadar görmedim. Ama gizli ağlara ip adresi üzerinden bağlanmayı tecrübeli bir arkadaş anlatacaktır. JoikuSpot a gelince, konunun başından beri ben dahil bir çok arkadaş bu sorunda takılı kalmıştık. Çözümü ise, öncelikle modaco rom yüklemek, cihazı root edip yönetici yetkisi almaktan geçiyor. Gerekli dosyada forumda paylaşıldı. Aslında cihaz için gerekebilecek herşey forumda paylaşıldı. Biraz sabredip forumu baştan sona okumak sizi faydanıza olur.

• Arkadaslar Gameloft un FİSHİNG KİNGS diye bir oyunu var onu indirebilirmiyiz elinde olan varmı ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: delidolu5

arkadaşlar merhaba ben bugün easypad'ımı aldım yanlız bazı sorunlarım var;

teşekkürler.

2. sorunun cevabı şurada>>>>

• maceraturk ve raz0r38 teşekkürler arkadaşlar. fakat dediğim şey şu ttnet wifi ile bağlantı kuruyor fakat tarayıcı açtığımda ttnet wi-fi sayfasına yönlendirmiyor. modaco rom bakacağım şimdi teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TabldotLife -- 24 Mart 2011; 21:42:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilesk
    dostum şimdi şöyle bir ikilemde kaldım exper mi alayım apple ipad 1 mi alayım.karar veremiyorum sen ne tavsiye edersin.
    birde şu ekranın sağ tarafının ısınması ile ilgili teknik servisle konuştum biraz evelediler gevelediler ekranın ısı ile etkileşerek ikonları aktif hale getirdiğini yani parmağımızdaki ısı ile söylediler. böyle olunca bence şarj ederkende ısınıyor oyun oynarkende galiba yukarda bir arkadaşda oyunun bir süre sonra kapandığından ve ekranın sağ tarafının ısındığından bahsetmiş. bence bu bir arıza ve galiba çözümüde yok. yazılımsal bir şey olduğunu zannetmiyorum bütün bunları göz ardı edersek fiyat performans süper bir alet exper ve burdan anladığım kadarıyle herkes çok sevmiş gibi. tekrar ilgin ve yardımların için teşekkürler .aslında paylaşım ve çok kıymetli bilgiler için herkese teşekkürler.

Bence 7" tablet daha iyi, ama çift çekirdeklisi yok. Apple'da iBluever programı var. Bu program ile cep telefonu üzerinden bluetooth ile internete girebiliyorsun. Yeterki telefon Bluetooth DUN (Dial-Up Network) özelliği olsun. N73'ümde bu özellik var. Yani sadece wifi özelliği olan bir iPad de yeterli olacaktır. 3G için ekstra para vermene gerek yok.

Kullandın. 10.1" sana uyuyorsa EasyPad daha iyi. Ağırlıkları aynı zaten iPad ile. Ama bunda da internet sıkıntısı çekeceksin. Wifi özellikli bir akıllı telefonun varsa benim anlattığım yöntemle girebilirsin.
    Yalnız iPad alırsan Android gibi sistem modifiyeleri felan yapabilir misin bir araştır. JailBreak felan var onda.

• Arkadaşlar herkese selamlar,

Easypad'i bir kaç gün önce aldım çok fazla kurcalama fırsatım olmadı ancak forumun büyük kısmını okudum diyebilirim. Rom update yapmaya çalışıyorum ama aleti win xp yüklü bilgisayarıma tanıtamadım ne yaptıysam tanımadı. Bilinmeyen aygıt olarak görüyor, sürücüsünü update etmeye çalışıyorum kabul etmiyor, daha güncel bir sürücü bulunamadı diyor. Bu haliyle aletin rom güncellemesi maalesef olmadı, ancak usb flash diskleri görüyor bunda bir problem yok...şimdi sizce problem xp de olabilirmi ya da yanlış yaptığım bir şey olabilirmi diye sizlere sormak istedim...experin sitesindeki yol çalışmıyor...acaba win xp yüklü bilgisayarlarda easypadi tanıtmanın başka bir yolu olabilir mi?

Foruma easypad ile katkıda bulunan tüm arkadaşlara gönülden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb2005

Arkadaşlar herkese selamlar,

Easypad'i bir kaç gün önce aldım çok fazla kurcalama fırsatım olmadı ancak forumun büyük kısmını okudum diyebilirim. Rom update yapmaya çalışıyorum ama aleti win xp yüklü bilgisayarıma tanıtamadım ne yaptıysam tanımadı. Bilinmeyen aygıt olarak görüyor, sürücüsünü update etmeye çalışıyorum kabul etmiyor, daha güncel bir sürücü bulunamadı diyor. Bu haliyle aletin rom güncellemesi maalesef olmadı, ancak usb flash diskleri görüyor bunda bir problem yok...şimdi sizce problem xp de olabilirmi ya da yanlış yaptığım bir şey olabilirmi diye sizlere sormak istedim...experin sitesindeki yol çalışmıyor...acaba win xp yüklü bilgisayarlarda easypadi tanıtmanın başka bir yolu olabilir mi?

Foruma easypad ile katkıda bulunan tüm arkadaşlara gönülden teşekkürler...

Şununla update etmeye çalış:

http://gomobil.in/easypad/tegrausbdrivers-modaco.zip

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.