Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.354
Cevap
19
Favori
714.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karacasus

quote:

Orijinalden alıntı: nevruz.ahmet

Arkadaşlar, ICS kurulu arkadaşım lütfen elindeki tabletin ICS çekirdek sürümünü yazar mı bizahmet. Bendeki, 2.6.39.4+ root@TP#43 sürümü. Neden diye sorarsanız, bir update yükledim ICS üzerine. wipe,cache,dalvic vb. işlemlerini yaptıktan sonra. Tablet açılmaz zannettim ama açıldı. Sıfır ICS kurmuş gibi açıldı. Ve bu defa hiç uyku problemi olmadı.

slm. şimdi kontrol ettim bendeki de 2.6.39.4+ root@TP#43 sürümü.
    belki derleme numarası da istersiniz
    full_wingray-userdebug 4.0.3 IML74K eng.root.20111217.200710 test-keys

elinizdeki update ile ilgili bizi bilgilendirirseniz seviniriz

ICs üzerine Xoom tabletin update sürümünü kurmuştum.Kurulumun ardından tablet açıldı.Uyku problemi kalmamıştı. Ama işin anormal kısmı, sürüm nosu ve herşeyi aynı. Update comlete mesajına rağmen demekki birşey değişmemiş.Bir şey değişmediyse nasıl uyku problemi çözüldü, bunu anlayamadım.Neyse.Cevabın için teşekürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevruz.ahmet -- 8 Ocak 2012; 18:35:21 >
  • Bu tabletin sıfırını 300 lira civarına tavsiye edermisiniz.

ürünü tonla firma çıkartıyor.

genel olarak dokunmatik hassasiyeti ve ekran kalitesinden memnunmusunuz?

yeterince hassasmıdır ekranı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 8 Ocak 2012; 20:26:15 >
  • 300 lira civarina bulduysan kacirma... bazilarimiz yaklasik bir sene once bende dahil iki katina aldik easypad' leri bu paraya bu cihaz cok iyi diye... ben simdi olsa yine de 500'e normal bir cihaz derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: extinct

merhaba arkadaşlar bu tablet 449 lira şuan bu fiyata nasıl çıkalı baya oldu tavsiye edermisiniz yada başka tabletleremi yönelmeliyim ?

Arkadaşım bu fiyata nerde satılıyor öğrenebilir miyiz ? Benim gibi almayı düşünen arkadaşlar faydalansın ...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karacasus

quote:

Arkadaşlar, ICS kurulu arkadaşım lütfen elindeki tabletin ICS çekirdek sürümünü yazar mı bizahmet. Bendeki, 2.6.39.4+ root@TP#43 sürümü. Neden diye sorarsanız, bir update yükledim ICS üzerine. wipe,cache,dalvic vb. işlemlerini yaptıktan sonra. Tablet açılmaz zannettim ama açıldı. Sıfır ICS kurmuş gibi açıldı. Ve bu defa hiç uyku problemi olmadı.

slm. şimdi kontrol ettim bendeki de 2.6.39.4+ root@TP#43 sürümü.
    belki derleme numarası da istersiniz
    full_wingray-userdebug 4.0.3 IML74K eng.root.20111217.200710 test-keys

elinizdeki update ile ilgili bizi bilgilendirirseniz seviniriz

ICs üzerine Xoom tabletin update sürümünü kurmuştum.Kurulumun ardından tablet açıldı.Uyku problemi kalmamıştı. Ama işin anormal kısmı, sürüm nosu ve herşeyi aynı. Update comlete mesajına rağmen demekki birşey değişmemiş.Bir şey değişmediyse nasıl uyku problemi çözüldü, bunu anlayamadım.Neyse.Cevabın için teşekürler.

Gerçekten çok ilginç.

Sendeki de iyi cesaret ama :)

Ya yazışmalardan anlaşıldığı kadarıyla, uyguku sorununun çözüldüğü bir beta çakı yakın.

Zaten onu çözerlerse, ilginçtir ROM bu haliyle bile çok stabil. Bir yerde sen yazmıştın sanırım, hiç ama hiç çökme olmadı tablette.
  • ustadlar selamlar, alete mouse taktim calisiyor ama bunun sag tikla gibi bir ozelligi yok nasil haledebilirim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzsimsekk

ustadlar selamlar, alete mouse taktim calisiyor ama bunun sag tikla gibi bir ozelligi yok nasil haledebilirim acaba

android de varmı ki sağ tık özelliği?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 9 Ocak 2012; 15:37:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNeXiEtY

quote:

ustadlar selamlar, alete mouse taktim calisiyor ama bunun sag tikla gibi bir ozelligi yok nasil haledebilirim acaba

android de varmı sağ tık özelliği?

Uzun basma sağ tık görevi görüyor.

USB fare için biraz bakmıştım ama bulamamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cm_strider

300 lira civarina bulduysan kacirma... bazilarimiz yaklasik bir sene once bende dahil iki katina aldik easypad' leri bu paraya bu cihaz cok iyi diye... ben simdi olsa yine de 500'e normal bir cihaz derim...

artık 500 liraya ne makinalar var. yurtdışı fiyatlarına bakarsanız, türkiyede kesinlikle 400-500 lira vermezsiniz.
    burda 1299 lira olan cihazı dün yurtdışı sitelerde kargo dahil 700 liraya gördüm.
    sadece garanti için 600-700 liramı çöpe atamam doğrusu.

Türkiye fiyatı dışardaki fiyatın %15 inden fazla olduğu sürece türkiyede cihaz alınmaz.
    bırakın %15 i nerdeyse %100 pahalı.
  • quote:

quote:

300 lira civarina bulduysan kacirma... bazilarimiz yaklasik bir sene once bende dahil iki katina aldik easypad' leri bu paraya bu cihaz cok iyi diye... ben simdi olsa yine de 500'e normal bir cihaz derim...

artık 500 liraya ne makinalar var. yurtdışı fiyatlarına bakarsanız, türkiyede kesinlikle 400-500 lira vermezsiniz.
    burda 1299 lira olan cihazı dün yurtdışı sitelerde kargo dahil 700 liraya gördüm.

Türkiye fiyatı dışardaki fiyatın %15 inden fazla olduğu sürece türkiyede cihaz alınmaz.

Gümrükte %99 takılma, garantisiz olma, yazılan özelliklerden çok farklı cihazla karşılaşma, hatta cihaz yerine tuğla teslim alma, vergi kaçırıyor olma gibi etkenleri umursamıyorsanız alabilirsiniz.

Kaybetseniz de umursamayacağınız düşük, yasal sınırlar içindeki bedelli ürünler dışında Çinden cihaz alınmaz. Yurtdışı alışveriş sadece sık sık kendisi seyahate çıkanlar için uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

quote:

android de varmı sağ tık özelliği?

Uzun basma sağ tık görevi görüyor.

USB fare için biraz bakmıştım ama bulamamıştım.

Evet @anexiety , @runic in dedigi gibi bisey sormustum basili tutunca acilan sag tiklama menusu gibi birsey var onu acaba mouse ile yapabilirmiyiz diye merak ediyorum
    Bilen varsa bi yardimci olabilir mi ?
  • quote:

quote:

quote:

Gümrükte %99 takılma, garantisiz olma, yazılan özelliklerden çok farklı cihazla karşılaşma, hatta cihaz yerine tuğla teslim alma, vergi kaçırıyor olma gibi etkenleri umursamıyorsanız alabilirsiniz.

Kaybetseniz de umursamayacağınız düşük, yasal sınırlar içindeki bedelli ürünler dışında Çinden cihaz alınmaz. Yurtdışı alışveriş sadece sık sık kendisi seyahate çıkanlar için uygun.

Yerinde bir tespit üstad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_a

quote:

quote:

quote:

Yerinde bir tespit üstad.

Ek olarak, yorumsuz:http://www.reevoo.com/p/advent-vega fiyat hala 200 sterlin gözüküyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende easypad p10an modeli var rom yüklemek istedim ancak bir türlü apx moduna geçmeyi başaramadım yüklü gelen orijinal rom var kapatıyorum aleti kabloyla bağlıyorum pc ye ondan sonra her türlü kombinasyonu denedim aynı anda güç ve geri düğmelerine basıp gücü çekip bir saniye sonra geriyi çektim ikisinede aynı anda basıp aynı anda çektim elimi bunları bir saniye ara ile ve daha uzun süreler bekleyerek denedim ama bir türlü pc görmüyor acaba kablodan mı ( bu arada kablo laptop soğutucusunun kablosu ) yoksa ben mi bir yerde hata yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuredrum

arkadaşlar bende easypad p10an modeli var rom yüklemek istedim ancak bir türlü apx moduna geçmeyi başaramadım yüklü gelen orijinal rom var kapatıyorum aleti kabloyla bağlıyorum pc ye ondan sonra her türlü kombinasyonu denedim aynı anda güç ve geri düğmelerine basıp gücü çekip bir saniye sonra geriyi çektim ikisinede aynı anda basıp aynı anda çektim elimi bunları bir saniye ara ile ve daha uzun süreler bekleyerek denedim ama bir türlü pc görmüyor acaba kablodan mı ( bu arada kablo laptop soğutucusunun kablosu ) yoksa ben mi bir yerde hata yapıyorum

Öncesinde usb driverları yüklediyseniz bir de farklı bir kabloyla deneyin. Kablonuzun içinde 4 farklı renk tel olmalı. Tahminimce kullandığınız kabloda sadece 2 tane var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pikeangler -- 9 Ocak 2012; 21:58:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper123456789

arkadaşlar tablete usb joystick bağlayarak oyun oynayabiliyoruz muyuz? nasıl?

Riptide gp oynamıştım. Marketten gamepad ime uygulamasını yüklemek gerekiyor öncesinde..
  • içinde 4 farklı renkte kablo var öncesinde usb driverları yüklemek derken ne demek istedin çünkü benim bildiğim pc apx olarak gördükten sonra driver yükleniyordu ne pc de nede tablette bir hareket olmuyor
  • quote:

içinde 4 farklı renkte kablo var öncesinde usb driverları yüklemek derken ne demek istedin çünkü benim bildiğim pc apx olarak gördükten sonra driver yükleniyordu ne pc de nede tablette bir hareket olmuyor

www.exper.com.tr/Exper_Tablet_Pc.aspx
    Bu sayfadan usb driver dosyasını indirip kurun sonra tabletinizi bağlayıp apx moda almayı deneyin...
  • quote:

arkadaşlar bende easypad p10an modeli var rom yüklemek istedim ancak bir türlü apx moduna geçmeyi başaramadım yüklü gelen orijinal rom var kapatıyorum aleti kabloyla bağlıyorum pc ye ondan sonra her türlü kombinasyonu denedim aynı anda güç ve geri düğmelerine basıp gücü çekip bir saniye sonra geriyi çektim ikisinede aynı anda basıp aynı anda çektim elimi bunları bir saniye ara ile ve daha uzun süreler bekleyerek denedim ama bir türlü pc görmüyor acaba kablodan mı ( bu arada kablo laptop soğutucusunun kablosu ) yoksa ben mi bir yerde hata yapıyorum

APX modda bağlanmaya çalışırken şarj kablosunun takılı olduğundan emin olun.

Ayrıca, tabletin kamera merceğinin hemen altına bakın tableti yatırarak, mavi bir ışık sızıyorsa taslet tam kapalı değildir. O sızan ışık kaybolana kadar güç düğmesine basılı tutun. Söndükten sonra yeniden deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikeangler

quote:

Orijinalden alıntı: alper123456789

arkadaşlar tablete usb joystick bağlayarak oyun oynayabiliyoruz muyuz? nasıl?

Riptide gp oynamıştım. Marketten gamepad ime uygulamasını yüklemek gerekiyor öncesinde..

Honeycomb da mi oynadiniz eryigit rom da cok gec tepki aliyor donusler 1-2 sn. Vs.
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.