Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.354
Cevap
19
Favori
714.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben tekrar advent vega 1.7 yukledim.Ancak su flashi bi turlu yapamadim.marketten flash 10.3 indiriyorum operayla giriyorum hep hata.kac kere silip yukledim olmadi.Turkce klavyeyide ayarliyorum olmuyor.Yardimci olabilir misiniz?
  • hallettim iki sorunuda.operayi marketten bir daha indirdim duzeldi.Turkce klavyede oldu sonunda ama orjinal klavyesi daha iyi:)
  • Türkçe klavye bazen tekliyor ama değer.
  • arkadaşlar ben 2. el exper easy aldım. ama cihazda hangi rom yüklü bilmiyorum. alan arkadaş forumdan bir arkadaşın romu yüklü demişti. bunu nasıl öğrenirim. birde usb flash diski bir türlü görmüyor. esasında flash diskin ışığı takınca yanıp sönüyor ama flash diski file managerde göremiyorum. daha sonra flası pc ye taktığımda lost file gibi bir dosya açtığını görüyorum....
  • Bütün yorumlarınızı fırsat buldukça takip ediyorum arkadaşlar Exper tabletim hala elimde ve satmayı falan düşünmüyorum :) , hazırladıgım romu kullanıp begenen ve burdan diger arkadaşlara tavsiye edenlere de tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Ürünü yeni alanlarada tavsiyem konuyu biraz uzun olsada baştan sona okumaları , bu sayede akıllarına gelecek bütün sorulara daha önce cevap verildigini görecekler , bu konu büyük emekler sonucu oluşturuldu , o yüzden biraz sabır gösterip lütfen konuyu okuyunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

Bütün yorumlarınızı fırsat buldukça takip ediyorum arkadaşlar Exper tabletim hala elimde ve satmayı falan düşünmüyorum :) , hazırladıgım romu kullanıp begenen ve burdan diger arkadaşlara tavsiye edenlere de tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Ürünü yeni alanlarada tavsiyem konuyu biraz uzun olsada baştan sona okumaları , bu sayede akıllarına gelecek bütün sorulara daha önce cevap verildigini görecekler , bu konu büyük emekler sonucu oluşturuldu , o yüzden biraz sabır gösterip lütfen konuyu okuyunuz :)

Boş bırakma hocam buraları .
    Bi bakicomb yaparsın artık sen :)

• emekleriniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altintas06 -- 8 Ağustos 2011; 12:26:01 >
  • Güzel bir Türkçe kaynak sitesi .

ANDROID KAYNAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

Bütün yorumlarınızı fırsat buldukça takip ediyorum arkadaşlar Exper tabletim hala elimde ve satmayı falan düşünmüyorum :) , hazırladıgım romu kullanıp begenen ve burdan diger arkadaşlara tavsiye edenlere de tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Ben de zaten baştan sona okumaya üşeniyorlar diye blog açtım.

easypad.blogcu.com

Site bazı dns adreslerinde yasaklı görünebilir. Bu nedenle farklı dsn'ler deneyin.

Eğer sayfaları gezerken önemli birşey görürseniz söyleyin de blog'a ekleyeyim. Tekrar tekrar aramazsınız böylece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saraçoğlu

arkadaşlar tatildeyim ama wireless modem yok malesef... Telefondan giriyorum nete..bazı pc kullanıcıları telefonlarını pc ye wireless modem olarak olarak gösterip internete giriyorlar..bunun androidde yapmam mümkünmü?deeyen varmı?telefonum nokia e72

bayaa bi süre burdayım...geçmiyo vakit , bilen varsa yardım etsin lütfen...yada yoksada boşa ümitlenmiym:D

Evet mümkün. Zaten bu Symbian'da 3-4 yıldır var. Belki daha fazla. Symbianlı telefonuna JoikuSpot yazılımını yükleyerek, telefonunu wireless modeme çevirebilirsin. Yalnız bu normal wireless modemlerden farklı bir yapı kullandığından android bunu tanımıyor. Eğer Android 2.2 yüklüyse cihazında şu yöntemle android'in telefonununu görmesi sağlayabilirsin;

http://easypad.blogcu.com/wi-fi-adhoc-aglara-baglanmak/10748360

Yok eğer, vegacomb (3.0) kullanıyorsan zaten telefonunu görecek özellik mevcut. Bu yukarıdaki yöntem corvus5 gibi bazı 2.2 romlarda da ön yüklü geliyor. Bu nedenle önce telefonuna şu yazılımı yükleyerek tabletinin tanıyıp tanımadığına bir bak:

JoikuSpot İndir:

http://db.tt/ufupEo8

Light sürümünde wireless'e şifre koyma özelliği yok. Premium sürümünde var. Zaten şifre koyunca android görmediğinden şifresiz bağlanacaksın. Bu durumda programın arayüzünden telefonuna bağlı cihazları görebilirsin. Başkası izinsiz girdiğinde bağlantını sonlandırman gerekecek. Ayrıca telefonuna biri bağlandığıda joikuspot yazılımı bir uyarı sesi veriyor. Buradan anlaşılıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: rata

hallettim iki sorunuda.operayi marketten bir daha indirdim duzeldi.Turkce klavyede oldu sonunda ama orjinal klavyesi daha iyi:)

Birde şu türkçe klavyeyi dene:

http://db.tt/EL238zQ

Parçalı şekilde yapmışlar. Bir kısmı sağ tarafa dayalı bir kısmı da sol. Ortadaki boşluğa da rakamları koymuşlar. Tableti elle tutarken yazmada kolaylık sağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemgitlan

Beyler kurduğum uygulamalar zamanla programsda kayboluyor nasıl düzeltebilirim ?

Bende sadece AndroZip kayboluyor. O da cracklı full sürümü. Bende korsan yazılım olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum. Çünkü tek korsan yazılım o. Kıran adam allah bilir içine hangi kodları yerleştiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

arkadaşlar ben 2. el exper easy aldım. ama cihazda hangi rom yüklü bilmiyorum. alan arkadaş forumdan bir arkadaşın romu yüklü demişti. bunu nasıl öğrenirim. birde usb flash diski bir türlü görmüyor. esasında flash diskin ışığı takınca yanıp sönüyor ama flash diski file managerde göremiyorum. daha sonra flası pc ye taktığımda lost file gibi bir dosya açtığını görüyorum....

Işık yanıp söndüğüne göre cihaz host modda. Bu durumda mnt/usb/system_usb dizininde flash diskine ulaşabilirsin.
  • e177 modeli 3g modemde putty denen program ile çözdüm sorunu. dün baya uğraştım ama şimdi artık sorunsuz girebiliyorum. baki beye ve kraaz a çok teşekkürler romlar için. umarım android 3 için de bir rom hazırlarlar.
  • baki hocam burayı yanlız bırakmayın lütfen...daha size danışacağımız 1 ton şey var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToisAndro

quote:

hallettim iki sorunuda.operayi marketten bir daha indirdim duzeldi.Turkce klavyede oldu sonunda ama orjinal klavyesi daha iyi:)

Parçalı şekilde yapmışlar. Bir kısmı sağ tarafa dayalı bir kısmı da sol. Ortadaki boşluğa da rakamları koymuşlar. Tableti elle tutarken yazmada kolaylık sağlıyor.

hocam dedigin klavye gercekten guzelmiş.onu kullaniyorum artik

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Bu arada ekran koruyucu ve kılıf kullanan varsa nereden aldığını söylerse memnun oluruz .

Ekran koruyucuyu ebay'den almıştım 3 haftada gelmişti :) 2 mm karelik minik kareler vardı mavi çizgilerden oluşan... Ekrana bakarken gözün derinlik algısını çok rahatsız ettiği için birkaç günden fazla kullanamadım.. O yüzden pek tavsiye etmem.

Kılıfı da NT mağazasından almıştım. Sevmeyerek tavsiye ettiğim bir mağaza...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ToisAndro

quote:

hocam dedigin klavye gercekten guzelmiş.onu kullaniyorum artik

Güzel klavyeymiş gerçekten.. Çift başparmak için uygun çok. Kelime tahminkedi de kullanışlı...

• Güzel bi tatil yapıp geldim

gelir gelmez ilk girdim bi vegacomb a herhangi bir gelişme yok gibi birde ekran koruyucu soran bi arkadaş olmuş ebaydan alabilirmisin benim aldığım üründe mavi çizgi falan yok linkinide vereyim

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320721009370&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_4570wt_952

birde test 44 romunu buldum onu bi denicem bakalım risk budur

Evet arkadaşlar test 44 denemiş bulunmaktayım hoparlörlerde hiç bi sorun yaşamadım basslı müzik falanda açtım bi sorun yaşanmadı ancak bana test 43 daha stabil geldi şimdi tekrar kurucam yeni rom çıkana kadar 43 de kalıcam

birde yeni bir video gelmiş newbe5 den

test 42 diyo ancak daha çıkmamış bir rom sanırım var mı haberi olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doit -- 9 Ağustos 2011; 23:44:45 >

• Arkadaşlar bana hiç kamerası olmayan akıllı telefon önerecek olan var mı? Çin malı da olur. İşletim sistemi olması kafi. Hatta s40 gibi sadece java tabanlı ama büyük ekranlı modeller de olabilir. Benim bulabildiğim hep symbianlı ve küçük ekranlı:

-Nokia e60
    -Nokia 9300i
    -Sony Ericcsson w950

Gittiğim okulda kameralı telefon yasak olacak. 2 yıl boyunca. Bu arada önümüzdeki 2 yıl boyunca easypad'imi de kullanamayacağım. Aslında artık aranızda yokum gibi birşey. Sadece beslemelerimi takip edip, msn üzerinden görüşmeler yapabileceğim bir telefon arıyorum. Ama büyük, dokunmatik ekranlı bir telefon gittiğim yerde 2 yıl boyunca beni rahat ettirmeli.
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.