Şimdi Ara

EXP dağıtımı olmayan party?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar SRO'da XP'leri dağıtmadan da Party kuruluyor. Peki benim anlamadığım, bu ne işte yarıyor??... Yani herkes kendine çalışıyorsa Party olmanın ne anlamı kaldı ki? Çok saçma?

• ARKDAŞIM PARTY KURUOLAR ÇÜNKÜ KİŞMİN NERDE OLDUGU BELLİ OLSUN DİE PARTY AÇIK KEN MAP YAP GÖR DİE YANİ ARKDAŞLARINLA TAKILIOSUN ADAM YOK OLDU NERDESİN DİE SORUOSUNDA HARİTAYI AÇIOSUN O KADAR AMA BU EXPER OLAYINI ÇÖZMEK LAZIM BEN HEAL CIYIM ARKDAŞ DAHA 15 LVL WHİTE TİGER GAİNT SALDIRDI BEN HEALLADIM O DALDI AMA OLUNCEDE TUM HER ŞEY ONA GELDİ BEN SAP GİBİ BAKTIM DELİ OLDUM BİDAHADA WHİTE TİGER IN GAİNTİNİ GÖRMEDİM ZATEN BAYA Bİ ZORLANDIK :) ŞİMDİ SPEARIMLA TİGER GAİNT KERSİOM :d BLack tiger a da dalıoz ama biraz ıkınıoz :D arkdaşla ama bundan sonra ben heal o dalmak yoq :D rezzer i de açtımmı kim tutar bizxi bide thief olcaz .)
  • alla alla :D black tiger daha kolaymıs :D
  • o partileri millet Boss ları öldürüren kullanıyo. bilmiyorum hiç gördün mü boss ölünce bi ton eşya düşürüyo. 8 kişi dalıyolar ortaya ne var ne yok topluyolar. beleşçiler bişey alamıyo. daha sonra zindanlar açılacak o senin işe yaramaz dediğin partilere ihtiyaç duyacaksın
  • beyler olay party deyken bu party ler nasıl 4 kişiden fazla kuruluyor bir türlü anlamadım
  • P ye bas orda set var. partyi item exp share yaparsan max limit 8 olur. item exp each get ise max limit 4 tür.
  • 4 kişilk partideki amaç ex in fazla gelmesi.en yararlısıda bu .4 kişilk partiyi yapıcaksın daha sonra parti elamanları nerede olursa olsun kestigin yaratıktan %30 fazla ex sana gelicek.çok önemli bişey bu!ne ex bölüşülüyor ne de item paylaşılıyor herkes kendi başına %30 fazlaex alıyor.
  • en iyisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrebo

4 kişilk partideki amaç ex in fazla gelmesi.en yararlısıda bu .4 kişilk partiyi yapıcaksın daha sonra parti elamanları nerede olursa olsun kestigin yaratıktan %30 fazla ex sana gelicek.çok önemli bişey bu!ne ex bölüşülüyor ne de item paylaşılıyor herkes kendi başına %30 fazlaex alıyor.

Bak bunu bilmiyordum. Harika birseymis. (Dogruysa tabi.)
  • bak bu yöntem güzelmiş %30 fazla exp baya iyi olur
  • ya şöyle bişe var, menüden party'e git ve set de, orda ayarlıyorsun eşyalar yada exp'ler dağılsın mı diye
  • %30 exp gelmiyo daha az %10 falan.
  • exp ve item paylasımının olmadıı partylerden monster kesdiiinde daha fasla exp ve skill puanı kasanıyon.. partynin avantajı bu .. bide eer olursen hani belki arkadaslarının gelir seni tekrar kaldırırlar.. party olayı sro da bu kadar.. bence yinede olması gerekliyo party olayının.. ve boyleside daha iyi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.