Şimdi Ara

.Exe Çalışmayı durdurdu hatası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son 2-3 gündür karşılaştığım bir sorun olarak sanırsam ki far cry 3 ü indirdikten sonra başladı , Bilgisayarım .exe uzantılı çoğu programı çalıştırmıyor Lol ets2 gibi Uyumlulu sorunu bilgisayar özelliklerden yapılan şeyleri yaptım yaklaşık herşeyi denedim ve 2 kere format attım format attığım haldede olmadı java da yüklenmiyor pc ye kasanın tüm parçalarını söktüm taktım ve her klasöre pcadım-bilgisayar.eml adında bişey geliyor anlamadım daha önce böyle bi sorunla karşılaşan varsa yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Consistent -- 20 Haziran 2014; 16:56:38 >

• Hocam virustur bazi virusler format atarken de tekrar tekrar bulasir sen en iyisi iyi bi tara pc yi bi zamanlar benzer bisey vardi bn de de arastirmistim virus tu seninki de oyunu indirirken bulasmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim denicem şimdi inşallah olur :)
  • Antivirusun iyi olsun yalniz benimkini arkadasa taratmistim bilmiyorum hangisi oldugunu ama netten arastir forumlara bak en cok tavsiye edilen antivirusle tara bulunani sil sonra istersen tekrar bi format at kesin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.