Şimdi Ara

POE Exalted Divine ORB Alımlar Devam Ediyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
10.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Kondisyon #Sıfır
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 ex sattım. Hızlı ve güvenilir arkadaş.
  • 164 ex sattim heist sc'da, guzel ve guvenilir bir insan. 5 dakika surmedi alisveris tesekkur ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heist liginde 290 exalt sattım hızlı bir transfer oldu teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witchtrap -- 22 Ekim 2020; 11:22:29 >
  • 270 adet exalted sattım hızlı ve güvenilir.
  • Alışveriş yaptım hızlı güvenilir bir arkadaş tavsiye ederim
  • Çokça ex satıldı. hızlı ve sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KFMSKYM -- 30 Ekim 2020; 22:38:10 >
  • + Mirror satıldı. sorunsuz, hızlı, kibar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KFMSKYM -- 30 Ekim 2020; 23:21:30 >
  • 7/24 destek yazıyorsunuzda dün geceden beri mesajlarımı okuyup cevap vermiyorsunuz whatsapptan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: malbe

7/24 destek yazıyorsunuzda dün geceden beri mesajlarımı okuyup cevap vermiyorsunuz whatsapptan....
    Wp'deki tüm konuşmalara cevap verildi siz yoksunuz. iletişime geçerseniz yardımcı olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dev@dam -- 31 Ekim 2020; 22:53:19 >
  • Arkadaşa yüklü miktarda ex sattım, gayet güvenilir ve hızlı bir alışveriş oldu. Kibar ve gayet ilgili. Ölücülere paranızı kaptırmayın ilk bu arkadaşla iletişime geçin.
  • Güvenilir arkadaş, 300 ex sattım 5 dakikada hallettik.
  • 400ex satttım bu lig,sorunsuz hızlı güvenilir.
  • 300 ex satışı gerçekleştirdim heist sc 'de hızlı ve güvenilir bir arkadaş.
  • 84ex satış gerçekleştirdim.Hızlı güvenilir.
  • Güvenilir satıcı, kendisiyle 1000 exin üzerinde alışveriş yaptım. çok kısa bir sürede hallettik. kendisi çok iyi biri, mutlaka ex satarken danışın
  • Gayet hızlı bir şekilde satış gerçekleşti, gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.
  • 350 exalted orb satışı gerçekleştirdim. Sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu. Cana yakın ve güvenilir bir arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 338 ex sattım.Kesinlikle güvenebilirsiniz. Kafanızda şüphe varsa mesaj attın konuşun. Çok ilgili , çok kibar birisi. ben memnun kaldım . Tavsiye ediyorum. Tekrardan teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdagioG -- 22 Kasım 2020; 8:41:17 >
  • 750 ex satışı yaptık arkadaşla anında görüntü
    teşekkürler ilgisi icin
  • şuan 125 exalted orb satışı sağladım, toplamda 5 dakikamı aldı diyebilirim.
    - Güvenli satış yapıyor, itemleri listeliyor ve trade üzerinden alışveriş gerçekleştiriyorsunuz en güvenli yol.
    - En ufak hatada yada yanlış anlaşılmada sonuna kadar yardımcı oluyor, 0.5 kuruş eksik olsun fazla olsun içine dert olur düzeltmeden bırakmıyor peşini ahaha.

Teşekkür ediyorum tek adresimsin :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.