Şimdi Ara

ewet arkadaslar beklenen oldu psp icin hdd + batarya bir atarada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaslar sonunda stoklara girdi dunya capinda 4gblik hard disk drive ve x2 batarya kiti birlikte satiliyor buda linki yorumlarinizi bekliyorum

link

• çok büyük.psp zaten inceliğinden kurtarıyor biraz büyükçe cebe sahip bir şey varsa üstünüzde psp yi heryere taşıyabiliyorsunuz ama arkadaki 2cm lik çıkıntıyla ne kadar mobil olur orasını bilemem.
  • tabi orasi tartisilir cepte tasima girince ama bence yolculuklar icin guzel bir urun
  • peki bu hdd veriyi hangi yolla aktarıyor psp ye?
  • bildigim kadari ile usb

pardun yanlis oldu o konuyu tam bilmiyorum ama pspye baglaniyorarkadan biyerden heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjiNN -- 24 Ekim 2005, 23:48:00 >
  • X2 2 kat daha fazla pil ömrümü demek oluyor? yani orjinal bataryanın yanında 2 batarya dahamı taşımış oluyoruz ? birde ben yanlışmı görüyorum yoksa yurtdışı satış fiyatı 150 € mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 25 Ekim 2005, 1:01:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DjiNN

bildigim kadari ile usb

pardun yanlis oldu o konuyu tam bilmiyorum ama pspye baglaniyorarkadan biyerden heralde

usb ıle falan baglandıgı yok yantaftakı memory yerınden baglanıyor normal
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

X2 2 kat daha fazla pil ömrümü demek oluyor? yani orjinal bataryanın yanında 2 batarya dahamı taşımış oluyoruz ? birde ben yanlışmı görüyorum yoksa yurtdışı satış fiyatı 150 € mı

bu urun chaz ustundekı pıllerın yerıne gecıyor yanı orj pılı cıkartıp bu alet takıyorsun... x2 nın ozellıgı orjınal pılın 2 kat gucunde olması yanı dıyelım normalı ortalama 2 saat gıderken x2 4 saat dayanabılıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.