Şimdi Ara

Evye bataryası yardımı.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69
Cevap
3
Favori
77.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GPD'yi fiyat performans olarak değerlendirirseniz, sizi mutlu edeceğini düşünüyorum. Bu arada hangi marka olursa olsun bataryanın ömrünün uzaması için öncelikle kaliteli filitreli ara musluklar kullanınız ve 50-60C dereceden daha yüksek sıcak suyu, gerek ev tesisatınız gerekse bataryanız ömrü için kullanmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SCC -- 25 Mayıs 2011; 9:57:14 >
  • Gpd ninde baya bir modeli vardi aslinda biz alirken ama acikcasi guvenipte alamadim bir defa fazla verelim ama saglam olsun diyip artemayi aldik,bu arada ayni tipteki eca batarya artema 250 iken 340 liraydi bu arada aldigimiz magaza izmit bauhouse
  • Arkadaşlar buraya ilave bırakıyorum okuyunuz..ECA MARKA banyo ve mutfaklarda sıcak su ayarını hep aynı tutan bataryalar çıkmış...Musluktan hep aynı sıcaklıkta su akıyor..Gelen suyun durumuna göre soğuk ve sıcak suyu otomatik açıp kapatıyor..En yeni gelişme bu konu....Saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Benim aldığım seri suyu bol oksijenle karıştırıyor. Böylece tesisattan çok az su çekilmesine rağmen suyu tazyikli akıtıyor. Bunu mutfakta musluktan tencere veya çaydanlık doldurduğunuzda da anlıyorsunuz. Çaydanlığı doldurmak epey zaman alıyor :) Hatta fazla havalandırdığından suyu köpürtüyor, doldururken kısmak gerekiyor.

konuyu açalı uzun süre oldu ama güncelken yazayım.

bende eca kuğu serisi aldım ve aynen dediğiniz gibi suyu kola gibi köpürtüyor ve çaydanlığı doldurması uzun süre alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Arkadaşlar buraya ilave bırakıyorum okuyunuz..ECA MARKA banyo ve mutfaklarda sıcak su ayarını hep aynı tutan bataryalar çıkmış...Musluktan hep aynı sıcaklıkta su akıyor..Gelen suyun durumuna göre soğuk ve sıcak suyu otomatik açıp kapatıyor..En yeni gelişme bu konu....Saygılarımla..

söylediğiniz tipte ürünler bu linkte satılıyor.

saygılar

http://onlineyapimarketim.com/alt_kategori.asp?id=307

• konu güncelliğini yitirmiş ama Termostatik Batarya da Adell mi GPD mi? tşk
  • Geçen hafta mahalledeki nalburdan banyo duşu gibi yerinden çıkıp uzayabilen evye fiyatı sordum. 60 - 120 -175TL ye kadar kalite farkına göre fiyat verdi.
    Hala araştırma aşamasındayım.
  • Newarc marka (ecesan) banyo ve evye bataryası aldım iki side arızalı çıktı mozkan4 arkadaşın dediği gibi sadece GÖRÜNTÜ yarın değiştirmeye gidicem adamla anlaşabilirsem başka marka almak istiyorum.
  • Çağrı Marketten Allah razı olsun.
    Sadece 3TL ödeyerek bu kuğuı boynunu aldım ve tüm dertlerim sona erdi. Artık musluk suyu lavabo kenarına akmıyor. Üstelik düğmesi sayesinde hem duş şeklinde hemde düz şekilde su veriyor. Hanım da memnun. Çünkü bu kuğu boynunu istediği şekilde çekebiliyor.

Evye bataryası yardımı..
  • Slmlar

Bu kuğu boynundan almak istiyorum.Ancak Bursa da büyük marketlerde gözüme çarpmadı.Rica etsem markete yolunuz düştüğünde bir iki tane bana da alabilir misiniz
  • sonrasında yedek parçasını bulabileceğin bir markayı tercih et. çin malından uzak dur derim. bir kere al, adam gibi bir şey al.
    biraz paraya kıy, mesela artema al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Çağrı Marketten Allah razı olsun.
    Sadece 3TL ödeyerek bu kuğuı boynunu aldım ve tüm dertlerim sona erdi. Artık musluk suyu lavabo kenarına akmıyor. Üstelik düğmesi sayesinde hem duş şeklinde hemde düz şekilde su veriyor. Hanım da memnun. Çünkü bu kuğu boynunu istediği şekilde çekebiliyor.

Evye bataryası yardımı..

ben aynısını 12'tl ye aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: thenewcm

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Çağrı Marketten Allah razı olsun.

Evye bataryası yardımı..

ben aynısını 12'tl ye aldım.

Nereden aldınız ?

• ankara/kızılay meşrutiyet caddesinde hırdavatçıdan aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thenewcm

ankara/kızılay meşrutiyet caddesinde hırdavatçıdan aldım.

Çok teşekkür ederim.
  • mozkan4 M kullanıcısına yanıt
    hem şık hem kalite adell marka alın.... ama sağlam batarya gönderirlerse tabi.
    2 hafta önce termostatik batarya aldım. geçen hafta bana müşteriden iade gelmiş çıkma batarya gönderdiler. üstelik gövdesinin çatlak olduğu işaretlenmişti. hemen geri gönderdim yenisini talep ettim. ürün yok diye para iadesi yaptılar.
  • Eviye bataryası için oynar başlıklı bir ürün alırsanız daha kullanışlı olur, bayanlar daha iyi bilir
    Marka olarak Eca, Artema, GPD tavsiye edilebilinir. Aynı kalite ile gpd ön plana çıkabilir, servisi olmayan şehirlerde 5 yıl içinde ürün değişimi yapar.
    Fiyat önemsiz derseniz grohe.
    Bu linkteki ürün makül ve alınabilir.
    http://www.yapimanya.com/GPD-Eviye-Bataryasi-Solus-Mix-MTE55,PR-3219.html

Eca markasının Türkiye'de en çok satan eviye bataryası da aşağıdaki linktedir. Su tasarrufu ve tasarımıyla öne çıkar.
    http://www.yapimanya.com/ECA-Eviye-Bataryasi-Delta-2102-108-633,PR-138.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanism -- 9 Haziran 2014; 17:59:45 >

• arkadaşlar konuyu hortlatıcam ama bende banyo duş bataryası arıyorum. Termostatik olmasını istiyorum hangi markaları düşünmeliyim, yada şu markanın şu serisi diyebilceğiniz ürün varmıdır. Gpd uygun fiyatlı ancak acaba biraz daha paraya kıyıp iyi bişey alıp dahamı uzun kullanırım yoksa gpd işimi görürmü.
  • ercanism E kullanıcısına yanıt
    uzun araştırmalar sonucunda eca almaya karar verdim, banyo bataryasında delta serisi ve caro serisinden iki ürün beğendim, caro biraz daha pahalı farkı nedir acaba
  • h@ydut kullanıcısına yanıt
    Caro banyo bataryasında Sıcaklık ve debi limitörlü 35 mm'lik seramik kartuş kullanılmıştır. Her iki seriyide gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Fakat Delta serisi Eca'nın Türkiye'de en çok satan serisidir.

http://www.yapimanya.com/ECA-Banyo-Bataryasi-Delta,PR-139.html
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.