Şimdi Ara

Evreni sorgulamamızın sandığımız kadar önemli bir şey olmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önem kelimesiyle açıklanacak bir durumda değil aslında, başlık çok hatalı ve anlatmak istediğimi anlatmayan bir cümle oldu. sorguluyoruz, önemli olduğunu düşünüyoruz, önemsiz diyemem çünkü önem diye bir kavram sadece insanlar arasında geçerli.
    Kavramlar üzerinde konuşunca konu çok insansı oluyor ama kavramlar üzerinde konuşmadan da konuşulmuyor, şu anda kısır döngüye girdim kendi içimde o yüzden ne boş yapsam bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redmi K20 Pro -- 7 Mayıs 2020; 2:44:44 >

• Bilinçsiz bir varlık olarak dışardan gözlemleyeyim ona göre bir şey yazayım diyorum, ama adı üzerinde bilinçsiz. O varlığa ve tarafsız gözlemliğe yaklaşabildiğim en iyi an hiçbir şey düşünmemeye yakınlaştığım an oluyor. ama o zamanda yazıcak ve düşünecek veya eleştirecek hiçbir bilgi bulamıyorum. olaya tarafsız gözle bakamayacaksam felsefeye yüklediğim o derin anlama ne gerek var.
  • Diktatörlük ile yönetilen bir ülkede demokrasiye saygı duyulması, bilemedim garip. Değişik bir fantezi.
    Hayatta tek düze idame edilmiyor tabi belli bir seviyeye alışınca o seviye bile artık acı vermeye başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redmi K20 Pro -- 7 Mayıs 2020; 2:54:41 >
  • Varlığın bile önemi olmayabilir bence. Çünkü varlığın da bir sebebi yok gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.