Şimdi Ara

EVREN-UZAYLILAR İLE İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAYLAR-TEORİLER [SSLİ] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
47
Favori
14.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
177 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzaylılar gelse onlara da vatandaşlık versek keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Evrenin büyüklüğünü gösteren videoyu izledigimde ağladım. Bu videoyu izleyipte Allah' ın varlığını reddetmek gercekten cok zor. Rabbim, insanoğlunun aklının alamayacağı kadar büyük.

Konumuza gelirsek, bu kadar büyük bir oluşumun içinde dünya toplu iğne ucu kadar bile değilse, diğer gezegenlerde veya galaksilerde yasamın olmaması banada tuhaf geliyor. Zaten Kuran-ı Kerim' de uzayda hayat olduguna dair ayetler var.

Yok öyle bişey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.Dünya savaşında almanlar uzay ve dünya dışı canlılarla ilgili gizli çalışmalar yaptılar ve büyük üsler kurdular çalışmaların arkasında nazilerin iktidar olmasını sağlayan gizemli thule örgütü vardı bu örgütte ki tibetli rahipler şeytani ayinler düzenleyip ruhlar alemi ve dünya dışı varlıklarla iletişim kurmaya çalışıyordu bu varlıkların yardımıyla amerika ve rusyayı ele geçireceklerini düşünüyorlardıv nazilerin arasında pisişik güçleri olan büyücüler olduğu söylenir hitlerinde bu tarz tuhaf şeylere karşı ilgisi vardı bu araştırmaları ss yönetti.

Savaşın sonuna kadar bu çalışmalardan amerika ve rusya haberdar olmadı savaş bittikten sonra haberleri oldu ancak ss hitlerin talimatıyla bir çok gizli evrağı son anlarda imha etmişti amerikalılar ancak bazılarına ulaşabildi bunlardan biri vril ve haunebu serisi uçan dairelerdi diğeri ise horten ho 229 model hayalet uçaktı nazilerin bu kadar ileri teknolojiye sahip olması acaba uzaylılarla iletişim kurdular mı diye tarihçi ve bilim adamlarını düşündürür gümümüzde amerikanın bu kadar teknolojiye sahip olmasının nedeni nazilerin gizli projeleri ve icatlarıdır örneğin ay'a almanların ürettiği dünyanın ilk balistik füzesi V2 sayesinde çıkmışlardır yine uçaklardan atılan akıllı bombalar almanların eseridir günümüzdeki akıllı bombaların atası fritz-x tir almanların bu gizemli çalışmaları tam anlamıyla hiç bir zaman öğrenilemeyecek kimilerine göre nazilerin antartika da gizli bir üsleri bulunduğu ve buradaki bilim adamlarının zamanında dünyanın bir çok yerine araştırma yapmak üzere dağıldığı söylenir.Hatta bir manga ss'in de ağrı dağına gelip nuhun gemisini aradıkları söyleniyor.

https://insanveevren.wordpress.com/2011/04/25/nazilerin-gizli-takyon-gemi-projeleri-ve-“zaman-kaymalari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 31 Aralık 2017; 19:29:38 >
  • KRDSM 15 TEMMUZ OLDU HALA UZAY FLN... OFFF YAZIK SU GENCLIGE

• kuran okumadığımı nerden biliyorsun ? Emin ol senin bu yazdıklarını enaz hem arapça hemde türkçe enaz 50 sefer okudum ancak yine hep yorumlarını katmışsın ? Gök yer derken gökyüzünden bahsettiğini nereden biliyorsun ? Belki uzayın üzerinde ki gök kubbeden bahsediyor ? Bu kadar döngünün bir yaratıcı olmadan kendi kendine oluşabileceğine ahmaklar inanır hiçbir şey kendiliğinden olmaz herşey bir etkene bağlıdır ? Bak islamaı saçma bulabilirsin ancak yaratıcıyı inkar etmek bence en büyük saçmalıktır.Ekosisteme bak en basitinden doğaya bak hayvanlar aleminde bile bir döngü vat bir hayvan bir hayvanı yiyerek hem hayatta kalıyor hemde o hayvanın aşırı derecede artmasını engelliyor bu en basit bir örnek .Ayrıca şu dünyada senin zihniyetinle kendinden oluşan ve yine sözde evrenin bizi oluşturduğu insan ırkı amaçsızca gayesizce ortalama 70-80 seneye yaşayıp ölecek ve azot olacak bumudur yani ? Hiçbir yapılanın karşılığı olmadan , yaratıcıya karşı sorumluluk olmadan bir ot gibi yaşayıp öleceksin ? O halde neden para kazanıyorsun ki çal , çırp elinden geldiğince en kısa yoldan zengin ol bunu başarabilirsin sadece yasalardan cezalardan mı çekiniyorsun ? Böyle mantıksızlık olmaz kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Hausser

2.Dünya savaşında almanlar uzay ve dünya dışı canlılarla ilgili gizli çalışmalar yaptılar ve büyük üsler kurdular çalışmaların arkasında nazilerin iktidar olmasını sağlayan gizemli thule örgütü vardı bu örgütte ki tibetli rahipler şeytani ayinler düzenleyip ruhlar alemi ve dünya dışı varlıklarla iletişim kurmaya çalışıyordu bu varlıkların yardımıyla amerika ve rusyayı ele geçireceklerini düşünüyorlardıv nazilerin arasında pisişik güçleri olan büyücüler olduğu söylenir hitlerinde bu tarz tuhaf şeylere karşı ilgisi vardı bu araştırmaları ss yönetti.

Savaşın sonuna kadar bu çalışmalardan amerika ve rusya haberdar olmadı savaş bittikten sonra haberleri oldu ancak ss hitlerin talimatıyla bir çok gizli evrağı son anlarda imha etmişti amerikalılar ancak bazılarına ulaşabildi bunlardan biri vril ve haunebu serisi uçan dairelerdi diğeri ise horten ho 229 model hayalet uçaktı nazilerin bu kadar ileri teknolojiye sahip olması acaba uzaylılarla iletişim kurdular mı diye tarihçi ve bilim adamlarını düşündürür gümümüzde amerikanın bu kadar teknolojiye sahip olmasının nedeni nazilerin gizli projeleri ve icatlarıdır örneğin ay'a almanların ürettiği dünyanın ilk balistik füzesi V2 sayesinde çıkmışlardır yine uçaklardan atılan akıllı bombalar almanların eseridir günümüzdeki akıllı bombaların atası fritz-x tir almanların bu gizemli çalışmaları tam anlamıyla hiç bir zaman öğrenilemeyecek kimilerine göre nazilerin antartika da gizli bir üsleri bulunduğu ve buradaki bilim adamlarının zamanında dünyanın bir çok yerine araştırma yapmak üzere dağıldığı söylenir.Hatta bir manga ss'in de ağrı dağına gelip nuhun gemisini aradıkları söyleniyor.

https://insanveevren.wordpress.com/2011/04/25/nazilerin-gizli-takyon-gemi-projeleri-ve-“zaman-kaymalari/

Gerçek kaynaklarla gelin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: 37debdeb37

Yahu kız konusu açsaydım 500 kişi bakmıştı şimdiye.Uzay diyorum evren diyorum bilim diyorum 40 dkda 15 kişi bakmış.Yazıklar olsun.Birdaha da adam akıllı konu açarsam ne olayım...

Bilim demiyorsun yalnız. Yazınız bilimsel değil.

• Survival kullanıcısına yanıt
    Klavye elinin altında bir zahmet araştır yerli ve yabancı bir çok sitede gerekli bilgiler mevcut.

• EVREN-UZAYLILAR İLE İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAYLAR-TEORİLER [SSLİ]

EVREN-UZAYLILAR İLE İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAYLAR-TEORİLER [SSLİ]

senin söylediğin ayetlerin gerçek değerlendirilmesi seninkiler yorum bunlar gerçek lütfen iyice oku bu resimleri özellikle 11-12 yi bak bakalım kuran ne zaman inmiş ve o tarihte o teknolojisizlikle ve imkanlarla bunları nasıl bilmiş ? Kromozomları bile açık açık söylemiş o zaman kim biliyordu kromozomu ? Hz. Muhammed SAV bir çoban okuma yazması bile olmayan ama yüce Rab bimin hikmetiyle ve ol demesiyle herşey olduğu gibi o zamandan hepsi açık açık o inanmadığın kuran da belirtilmiş.
  • Uzaylılar deyince aklıma hep Ameriga kıtasındaki yerlilerin akıbeti aklıma geliyor.
  • quote:

Klavye elinin altında bir zahmet araştır yerli ve yabancı bir çok sitede gerekli bilgiler mevcut.

Siz hiç makalelerde kaynak kısmında "Klavye elinin altında bir zahmet araştır yerli ve yabancı bir çok sitede gerekli bilgiler mevcut." yazdığını gördünüz mü ? bir iddianız var ve bunu doğrulamak için yaptığınız şey bu mudur ? üşenmedim, o sitedeki kaynak olan yazara baktım. Anlaşılan hayalet, zira mesleği veya hayatı yazmıyor sadece kitapları var. Gülünç duruma düşmeyin lütfen. Bu arada kaynak olarak tarihçiler ve resmi siteler hariç bana gelip de bu diye göstermeyin lütfen.

iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survival

quote:

Siz hiç makalelerde kaynak kısmında "Klavye elinin altında bir zahmet araştır yerli ve yabancı bir çok sitede gerekli bilgiler mevcut." yazdığını gördünüz mü ? bir iddianız var ve bunu doğrulamak için yaptığınız şey bu mudur ? üşenmedim, o sitedeki kaynak olan yazara baktım. Anlaşılan hayalet, zira mesleği veya hayatı yazmıyor sadece kitapları var. Gülünç duruma düşmeyin lütfen. Bu arada kaynak olarak tarihçiler ve resmi siteler hariç bana gelip de bu diye göstermeyin lütfen.

iyi günler.

Gülünç duruma düşen ben değilim sizsiniz onlarca kaynaktan sadece birini gösterdim size göre herkes yalan söylüyor o zaman youtube da da bir çok video mevcut siz hiç bir makaleyi okumayın mazallah sahtedir hatta bu forumda sahtedir gösterilen kaynağa inanmıyorsanız kendiniz araştırma yaparsınız ben yazacağımı fazlasıyla yazdım.

İyi akşamlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Survival

quote:

iyi günler.

Gülünç duruma düşen ben değilim sizsiniz onlarca kaynaktan sadece birini gösterdim size göre herkes yalan söylüyor o zaman youtube da da bir çok video mevcut siz hiç bir makaleyi okumayın mazallah sahtedir hatta bu forumda sahtedir gösterilen kaynağa inanmıyorsanız kendiniz araştırma yaparsınız ben yazacağımı fazlasıyla yazdım.

İyi akşamlar

• Konuyu lütfen din dinsizlik tartışmasına dönüştürmeyin. Yani herkes birbirine saygı çerçevesinde konuya fikirlerini yazsın kapanmasın konu.
    Genel olarak evrene baktığımızda her şeyin oluşumuna sebep olan şeyin zaman olduğunu görürüz. Zaman olgusu olmadan hiçbir şey meydana gelmez. Evrendeki bu büyük mesafeleri katetmek maddenin en alt üyesini anlamak için de zaman olgusuna hakim olmak gerekir. Bu olguya sahip olan varlık istediği zaman istediği şeye müdahale edebelir. İstediği şeyi yaratabilir. Kısacası yaratıcı diyebiliriz. Bulunduğu yerde kainatın dışıdır yani tüm evrenin dışında fizik kurallarının değiştiği hiçliğin ötesinde. Bu benim yorumum katılan olur olmayabilirde. Hiç kimse yaratıcının var yada yok olduğunu ispatlayamaz sadece yorum yapabilir. Kısacası farklı bulutsular galaksiler vs gidip keşfetmek farklı yaşam formlariyla iletişim kurma acisindan şu anki durumumuz içler acısıdır. Sadece bekleyip zeki yaşam formlarının bizimle irtibata geçmesini beklemekten başka şansımız yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni alıntılamışsın güzel kardeşim. Neyse iyi forumlar iyi seneler olsun.
  • Belki de zaman yolculuğu yapılacak ve o piramitler de bugün bildiğimiz şekilde ayarlanacak Lakin birisi de gelir, "Niye kapılar Orion'a bakıyor?" der ve Cemalettin abinin evine göre ayarlar kapıyı.

Belki de her yolculukta kapının baktığı yer değiştiriliyordur. Fakat tarih sıfırlandığından hatırlamıyoruz. Belki de değiştirmeye çalışırken paradoks olacak ve evreni yok edeceğiz
    Ooooooh mama! Çok olasılık var.
  • lazseyfo kullanıcısına yanıt
    Kur’ân’ın 16’ncı sûresi olan Nahl sûresinin 49’uncu âyeti :

Göklerde ve yerde bulunan canlılar ve melekler büyüklük taslamadan Allah’a secde ederler (boyun eğerler).

Kur’ân’ın 42’nci sûresi olan şûrâ sûresinin 29’uncu âyeti

Gökleri ve yeri ve bu ikisi içinde yaydığı canlıları yaratması da O'nun ayetlerindendir. O, dilediği zamanda onları biraraya getirmeye kadirdir.)

• 37debdeb37 kullanıcısına yanıt
    Yaw he he. Tmm haklısın. Tmm yaw. He tmm. He yaw he he.

• Bakacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı evrendeyiz sonuçta benzerliklerimiz vardır. En azından 2 miz de düşünebiliyor olabiliriz. Kardeş kardeş yaşayalım uzaylılarla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.