Şimdi Ara

EVREN-UZAYLILAR İLE İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAYLAR-TEORİLER [SSLİ] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
47
Favori
14.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
177 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neresinde yazıyor kuran ın dünya düzdür diye ? cahilce beyinsizce pislik atmaktan vazgeç kendin inanmıyorum de ona saygı duyarım ama bilmediğin , okumadığın kutsal yüce bir kitap hakkında klavyeden saçma salak atıp tutmak ahmaklıktan öteye gitmez
  • konu sahibi, "su götürmez bir gerçek" yazınca, konu başına, şahsen ben tatmin oldum. evet kesin varlar. uzayda su olmadığı biliniyor. e , yazar da aynı konuyla giriş yapıyor. uzaylı varsa, su götürmez o nu bi yere, gayet bilimsel, mantıklı...başarıların devamını diliyorum kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

Sonra eee millet aya cikti biz kaldik yaya kalirsin tabe

Sen heykel yaparak aya cikacagini cagdas olacagini zannedersen kalirsin tabe!

Japonya 2adet atom bombasi yedi hizla toparlanarak dunyada ilim bilimde ilerledi

biz ise bize atilan atam bombasinin etkisinden hala kurtulamadik

1923-1939 arası açılan fabrikaları ve neler ürettiklerini de yazsaydın da adam deseydim.

Uçak üretip satıyordu bu ülke. Vagon değil lokomotif üretip satıyordu. Otomobil üretti vakti zamanında. Tarımda %100 kendine yeten, hatta fazlalık tarım ürünleriyle askeri mühimmat alabilecek düzeydeydi.

14 yılda 500binden fazla okumuş gencini savaşlara kurban veren, topraklarına tohumdan fazla bomba ve mermi atılan bir cumhuriyetten bahsediyoruz aynı zamanda yukarıdakileri yaptığı esnada.

Şimdi saman, et, tohum falan ithal edilmesi senin gibi beyinsizlere normal geliyor olabilir tabi.

Kafasız kafasız yorumlara gerek yok. Pisliğini başka mecralarda da kusuyorsundur kesin bari buradaki havayı kirletmeseydin.
  • o kadar cok teori var ki.. Hangileri dogru belki de hic ogrenemicez.

mesela antartika olayini duz dunyacilar da farkli sekilde kullaniyor.

ayrica icimizde repretalian uzayli irkinin yasadigi ve dunyayi onlarin kotrol ettigi soyleniyor. Oyuk dunyanin icinde yasadiklari da..

bir teoriye gore de oyuk dunyanin icinde cok eski kadim bir irk yasiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackjack8696 B kullanıcısına yanıt

• Selo bant olmayaydı iyiydi

• Oguzsasi diye bir oyun yayıncısının yayınında söylediklerini texte dökmüşsün bir de kendin yazmışsın gibi lanse etmişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çipetpet. -- 31 Aralık 2017; 15:5:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

Genç bir arkadaş galiba youtube izleyip izleyip gelip buraya sallamış birkaç meesaj üstteki arkadaş çıkarıp vurmuş masaya

haklısın beyin olmadığını sadece uzuv taşıdığını belli eden bir mesaj yazmış sende onun benzeri olmalısın ki ona katılmışsın

Seviyen yerlerde BLOCK
  • ALLAHA İNANAN İNSANLARA APTAL UZAYLI YANİ UFOLARA İNANMAYIP, METAFİZİK GÖRÜNMEYEN VARLIKLARI KABUL EDENLERE GERİZEKALI,KENDİ MARJİNAL KONUŞUNCA 1.SINIF İNSAN, ASTROFİZİĞİN F.SİNİ BİLMEYEN ASOSYAL EVDEN DIŞARI ÇIKMAYAN SAĞDAN SOLDAN NETTEN BULDUKLARINI DÖKEN TİPLER,EMİN OLUN BUNLAR YÜZÜNDEN BİR YERE VARAMIYORUZ BU ŞAHISLARA GÖRE HERŞEY KENDİLERİ DOĞRULTUSUNDA DOĞRU BAŞKA FİKİRLERE GÖRÜŞLERE ZERRE SAYGILARI YOK KENDİ FİKİRLERİNE KATILMAYANLARA ÇOMAR VE APTAL GÖRÜYORLAR AMA SORSAN ..KÜTLE ÇEKİMİ,KUANTUM MEKANİĞİ,UZAY ZAMAN,IŞIK HIZI SİCİM KURAMI,MADDE VE ENERJİNİN YAPISI NEDİR DİYE SORSAN DIŞARDAN CANLI KANLI HA DER SURATINA BAKARLAR AMA GOOGLE ELİNİN ALTINDAYKEN TIPIŞ TIPIŞ YAZARLAR EN SEVMEDİĞİM İNSAN TİPLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 31 Aralık 2017; 15:19:28 >
  • Çipetpet. kullanıcısına yanıt
    Hadi ya,bütün sırrı çözdün!

Bak bakayım yazdığım herşey bu videoda geçiyor mu? Ayrıca ben bunları yazarak bilgileri insanlara aktardım.

Ayrıca kendim yazdım evet.Bu yazıları başkası yazmadı.Yahu kardeşim zaten herkes bu şekilde yapıyor.Başka kaynaklardan öğrendiklerini yazıya döküyor.

Ayrıca konuda birkaç belgesel,video koydum.Kendim birşeyler ekledim.Yakında da editleyceğim.

Başkasının videosundan aktardıysam ne olmuş,ne farkediyor yani ?
  • 37debdeb37 kullanıcısına yanıt
    kardesim bunlarin türkçe altyazılıları yokmu ingilizce hiçbişey anlamiyorum
  • Selefi dinciler demişim. Zeka özürlüsü üstüne alınmış. Demekki kendiside Selefi bir müslüman. Zaten kullandığı kelimelerden zeka seviyesi belli oluyor. Blok...

Davar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

quote:

Orijinalden alıntı: Son Hata Bükücü

quote:

Japonya 2adet atom bombasi yedi hizla toparlanarak dunyada ilim bilimde ilerledi

1923-1939 arası açılan fabrikaları ve neler ürettiklerini de yazsaydın da adam deseydim.

Uçak üretip satıyordu bu ülke. Vagon değil lokomotif üretip satıyordu. Otomobil üretti vakti zamanında. Tarımda %100 kendine yeten, hatta fazlalık tarım ürünleriyle askeri mühimmat alabilecek düzeydeydi.

14 yılda 500binden fazla okumuş gencini savaşlara kurban veren, topraklarına tohumdan fazla bomba ve mermi atılan bir cumhuriyetten bahsediyoruz aynı zamanda yukarıdakileri yaptığı esnada.

Şimdi saman, et, tohum falan ithal edilmesi senin gibi beyinsizlere normal geliyor olabilir tabi.

Kafasız kafasız yorumlara gerek yok. Pisliğini başka mecralarda da kusuyorsundur kesin bari buradaki havayı kirletmeseydin.

Maaşı almışsın herhalde aktroll kardeş en son 2500 tl alıyordunuz ne oldu zammı geldi milletin vergileriyle binalarda aktrollük yapmak nasıl güzel mi?Hak hukuk din iman bilmezler sizi.

Cidden ne yazdığımı okudun mu sen? Veya kime/neye cevap verdiğimi?

Aktroll de babandır kusura bakma da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 37debdeb37

Hadi ya,bütün sırrı çözdün!

Bak bakayım yazdığım herşey bu videoda geçiyor mu? Ayrıca ben bunları yazarak bilgileri insanlara aktardım.

Ayrıca kendim yazdım evet.Bu yazıları başkası yazmadı.Yahu kardeşim zaten herkes bu şekilde yapıyor.Başka kaynaklardan öğrendiklerini yazıya döküyor.

Ayrıca konuda birkaç belgesel,video koydum.Kendim birşeyler ekledim.Yakında da editleyceğim.

Başkasının videosundan aktardıysam ne olmuş,ne farkediyor yani ?

Bir sürü izledim araştırdım bilmem ne yazıyorsun sonra bir videodaki adamın belki de uydurmuş olduğu şeyleri bire bir yazıyorsun. Marco Polo'nun dediği o laf hakkında başka herhangi bir kaynak göstersene ? Ya da o piramitlerin boyu hakkında ? Bir oyun yayıncısının dediklerini texte dökünce bilim falan yazmış olmuyorsun. Başka kaynaklardan topladığın birikimle yazı yazmış da olmuyorsun. Bir de isyan ediyor bilim diyorum uzay diyorum ilgi görmüyor diye
  • Lafa gelince millet uzaya gidiyor biz hala dinle uğraşıyoruz bla bla konuşurlar.

Uzayla ilgili konu bile din, ülke tartışmasına dönmüş.

Beyin yok çünkü, düşünmek yok.

Varsa yoksa din, devlet.

Bu konuyla ilgili ekşide bir yazı okudum.

Simulasyon teorisi falan, uzaylı konusunu da bağlıyordu.

Orada boyut kavramı sebep gösterilmişti.

İlginç geldi bana.

Neden olmasın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

quote:

quote:

Maaşı almışsın herhalde aktroll kardeş en son 2500 tl alıyordunuz ne oldu zammı geldi milletin vergileriyle binalarda aktrollük yapmak nasıl güzel mi?Hak hukuk din iman bilmezler sizi.

Cidden ne yazdığımı okudun mu sen? Veya kime/neye cevap verdiğimi?

Aktroll de babandır kusura bakma da.

Ben sana yazmadim diger elemana yazdim yanlis anlasilma oldu herhalde:) seninle alakasi yokken nasil ustune alindin

• quote:

• Aynen bu kadar buyuk bir evrende toz zerresiyiz ama 1m 30 santimlik hocalarin tribal enfeksiyonunu cekiyoruz.

Egonuzda sizde yerin dibine batin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

neresinde yazıyor kuran ın dünya düzdür diye ? cahilce beyinsizce pislik atmaktan vazgeç kendin inanmıyorum de ona saygı duyarım ama bilmediğin , okumadığın kutsal yüce bir kitap hakkında klavyeden saçma salak atıp tutmak ahmaklıktan öteye gitmez

Konunun basına video koydum o serileri izle itirazın varsa yaz

Geçmişten günümüze bunu savunan yüzlerce musluman yazar düşünür alim var.

Amerika aya çıkmadan evveline kadar aya cıkılamaz ay nurdur(kuran ayetıdir yani ay ışıktır der) deniliyordu.1980 lere kadar böyleydi eski tefsirlerin tamamında var.

Kafanıza göre bana laf atacağına git islam tarihi oku

Edit ; konu ve video burdahttps://forum.donanimhaber.com/muslumanlar-kabul-etmese-de-kuran-dunya-duzdur-der--130642115#130642520

bana lagaluga anlatma islam tarihi hacı hoca anlamam bana KURAN ı kanıt göster senin dediğine kalırsak islam iie ilgili yalan dolan bir sürü kitap yanlış tefsirler var sen KURAN da dünya düzdür yazıyor dedin ben ayet istiyorum var mı böyle bir ayet veya hangi sure de geçiyor ay a insan çıkamaz ay nurdur diye ? Sallamaya devam et bakalım KURAN kaç yüz yıl öncesinden bugün olacakların hepsini delilleriyle yazarken senin gibi aklıevveller ancak pislik atarlar ispat isteyince bir kaç cahil cühela hoca bozuntusunun kitaplarını örnek gösterirler .Bana KURAN dan örnek vereceksin yada o küçük aklınla oturup pislik atmayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

quote:

Orijinalden alıntı: urugakhina

quote:

Orijinalden alıntı: BaNgO

Kuran ne derse o, Kuran'da uzaylı yoksa, inanmamanız gerekir, eğer inanırsanız günah işlemiş olursunuz.

-Diyanet işleri bakanlığı

Kurana gore insanlardan baska zeki yasam var. Uzayda baska canlilari gec, zeki yasam yoktur diyenler neye hizmet ediyor sence?

Kurana göre dünya düzdür.

Oyle bir sey yazip yazmadigini bilmiyorum. Ama koca evrende yanliz oldugumuzu da dusunmuyorum. Seni boyle dusunduren ne?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.