Şimdi Ara

Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
26
Favori
66.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah geldi ben çok beğendim malzeme kalitesi olarak gayet iyi çadır ve matı koydum denedim Aprenaz 2 çadır ve Dechatlon 1 adet matı gayet düzgün bir şekilde yerleştirdim.
  • anldrms34 kullanıcısına yanıt
    o şekilde bi fotograf atabilir misiniz?
  • Ben Satıyorum renk mavi özelde n yazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit. Kırmızı çıkarılıp mavi eklendi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 8 Haziran 2017; 15:37:53 >
  • Bana da gonderilecek dediler iptal etmis.........lar.

• İlan verdim. Gelis fiyatına satıyor m kargo için son 1 saat . . internette kargo kodu satan var ordan alabilirsiniz.

Fiyat 30.83tl.

Not ihtiyacı olan alsın

Hayırlı ramazanlar

• Sonunda geldi ya mavisi, vay arkadaş kurdele kesmeli, lakin sırta takınca talebe gibi olduk,çok yukarda duruyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sipariş hazırlanıyor olmasına ragmen bugün kargodan mavişim geldi.

• Çanta güzel alamayanlar için üzüldüm
  • Çanta gayet güzel duruyor, hediye çeki ile bir şişme yastık almıştım. Sıcak fırsatlar sayesinde spora başlayacağız Teşekkürler

Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TLEvolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TLEvolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TLEvolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TLEvolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TLEvolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TLEvolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TLEvolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL

• uzun bekleyişten sonra çanta bugün geldi. ilk izlenimim olumlu işe yarar gibi görünüyor

Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL

• İsteyene satarım. Teklifler PM lütfen

• Tüketici hakem heyeti için dilekçe örneği var mı arkadaşlar 2 tane almıştım?
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Napcan o yastığı yasu için mi

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Valla ne yapacağımı bilmiyorum çek boşa gitmesin diye aldım

• Arkadaslar merhaba. Urun elime bir hafta once gecti. Bugun de thh'den taahutlu bir posta gelmis. Simdi ne yapmam gerekiyor? İstenilen belgeleri 30 gun icinde gondermem gerekiyor yanilmiyorsam. Cantayi aldigim icin bu basvuruyu geri cekebilir miyim?

Tesekkurler

Edit: sanırım yanlış adres verdiğim için posta hepsiburada yerine bana gelmiş. bu durumda ne yapmam gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technical death metal -- 9 Haziran 2017; 13:29:7 >
  • Ben hiç anlamadım bu işi. Önce göndereceğiz dediler sonra iptal ettiler. Geçen hafta para iadesi gerçekleşti. Aradım mailleştim kesinlikle gönderemeyiz dediler. Sabah aras kargo mesajı geldi hepsi buradadan ürün kargolanmış diye. Maile baktım hemen bir adet elektronik fatura var 0tl olarak hepsiburada dan gelmiş. Hem para iadesi yapıldı hem 10tl çek yüklendi hemde çanta mi geliyor şimdi

• technical death metal kullanıcısına yanıt
    Benimde yaşadığım hata.Hiç bir şey yapmadım ben sorgulama yaptığım zaman başvuruyu karar verildi yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

Tüketici hakem heyeti için dilekçe örneği var mı arkadaşlar 2 tane almıştım?

Aynen dilekçe örneği varsa bizde başvuralım bede 2 adet aldım yaptıkları işe bak 2 adet alana yollamayıp 1 adet alanlara yolluyorlar .
  • Ürünün kırmızı rengi elime ulaştı. İstanbul-sakarya içi satın almak isteyen olursa mesaj atabilir...

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.