Şimdi Ara

EVO Garantisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
11.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bataryadi ölu
    Servise versek ne sonuc cikar?
    Hepsiburadadan alinmis abd cihazi ,kutunun icinde evo garantisi yaziyor
    Evo ya cihaz veren var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadasimin telefonu evo idi. İki kez İzmir'den İstanbul'a kargoyla servise gonderdi onarim yaptilar, yine kargo ile geri gonderdiler.
    Gondermeden once telefonla arayip ayrintili bilgi alin, durumu anlatin. İsmi "Evo Bilisim" diye geciyordu sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahege270

Arkadasimin telefonu evo idi. İki kez İzmir'den İstanbul'a kargoyla servise gonderdi onarim yaptilar, yine kargo ile geri gonderdiler.
    Gondermeden once telefonla arayip ayrintili bilgi alin, durumu anlatin. İsmi "Evo Bilisim" diye geciyordu sanirim.

evobt.com sanirim

Kargoyu gonderirken ucreti biz veriyoruz
    Onlar geri yollayinca kendileri karsiliyor sanirim.oyle yaziyorsu internette

• arkadaşlar kargo ile göndereceğim ama kablosuyla falan gonderın diyo.Kabloyu göndermesem olmaz mı .2 telefon var 1 tane kablo var .Yani kablo lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Arkadaslar ablamin 20 aylik 4s i var
    Bataryadi ölu

Bende 4S telefonu bu yıl başında HB den almıştım. Evo garanti olunca iade etmeyi düşündüm.
    Zira evo garanti konusunda çok şikayet vardı. Evo teknik servise bir mail attım ve kaygılarımı dile getirdim.
    Evo teknik servisten Serkan Bunlu bey cevap yazarak bu kaygılarımı yok etti. Ben güven duydum.
    Ama hala çok şikayet var.
    Bence göndermeden önce evo teknik servise mail atıp durumu bildirin.
    Birde size tavsiyem göndermeden önce bir kağıda gönderdiğiniz günün tarihini yazıp, o tarih üzerinde telefon resimlerini çekin.
    Sonra darbe falan vardı demesinler.Yoksa garanti dışı kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

Arkadaslar ablamin 20 aylik 4s i var
    Bataryadi ölu

Bende 4S telefonu bu yıl başında HB den almıştım. Evo garanti olunca iade etmeyi düşündüm.
    Zira evo garanti konusunda çok şikayet vardı. Evo teknik servise bir mail attım ve kaygılarımı dile getirdim.
    Evo teknik servisten Serkan Bunlu bey cevap yazarak bu kaygılarımı yok etti. Ben güven duydum.
    Ama hala çok şikayet var.
    Bence göndermeden önce evo teknik servise mail atıp durumu bildirin.
    Birde size tavsiyem göndermeden önce bir kağıda gönderdiğiniz günün tarihini yazıp, o tarih üzerinde telefon resimlerini çekin.
    Sonra darbe falan vardı demesinler.Yoksa garanti dışı kalıyor.

teşekkür ederim
    mail attım bakalım ne diyecekler

• quote:

quote:

Arkadasimin telefonu evo idi. İki kez İzmir'den İstanbul'a kargoyla servise gonderdi onarim yaptilar, yine kargo ile geri gonderdiler.

evobt.com sanirim

Her iki kargoyu da ödemek zorundalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

quote:

evobt.com sanirim

"Cihazınızın bize gönderimi sırasında kargo ücreti cihaz sahibi tarafından ödenmektedir. Cihaz tamir edildikten sonra geri yönlendirilmesi sürecinde ise kargo ücreti EVO Bilgi Teknolojileri tarafından ödenecektir."

bu şekilde yazıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

evobt.com sanirim

"Cihazınızın bize gönderimi sırasında kargo ücreti cihaz sahibi tarafından ödenmektedir. Cihaz tamir edildikten sonra geri yönlendirilmesi sürecinde ise kargo ücreti EVO Bilgi Teknolojileri tarafından ödenecektir."

bu şekilde yazıyor

dediğim gibi öyle birşey yapmaya hakları yok. kanuni haklar sözleşmelerle kaybolmaz. burda sözleşme bile yok. CASPER müşterimiz ve orda öğrenmiştim bunu, Casper'la çok alay ederler ama bu tür şeylere dikkat eder.

SANAYİ MALLARININ SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
    (14.06.2003 tarihli ve 25138 sayılı Resmi Gazete)

...

Madde 10 — Tüketicinin bulunduğu yerde servis istasyonunun olmaması halinde satış sonrası hizmetlerin verilmesinden, tüketiciye en yakın yerdeki servis istasyonu sorumludur.Tüketiciye en yakın yerdeki servis istasyonunda satış sonrası hizmet verilmesinin mümkün olmaması durumunda; malın firma merkezine ya da diğer bir servis istasyonuna ulaştırılması ve geri gönderilmesi ile ilgili olarak nakliye, posta, kargo veya benzeri herhangi
    bir ulaşım gideri talep edilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 2 Aralık 2014; 10:55:42 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evobt.com sanirim

bu şekilde yazıyor

dediğim gibi öyle birşey yapmaya hakları yok. kanuni haklar sözleşmelerle kaybolmaz. burda sözleşme bile yok. CASPER müşterimiz ve orda öğrenmiştim bunu, Casper'la çok alay ederler ama bu tür şeylere dikkat eder.

SANAYİ MALLARININ SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
    (14.06.2003 tarihli ve 25138 sayılı Resmi Gazete)

...

Madde 10 — Tüketicinin bulunduğu yerde servis istasyonunun olmaması halinde satış sonrası hizmetlerin verilmesinden, tüketiciye en yakın yerdeki servis istasyonu sorumludur.Tüketiciye en yakın yerdeki servis istasyonunda satış sonrası hizmet verilmesinin mümkün olmaması durumunda; malın firma merkezine ya da diğer bir servis istasyonuna ulaştırılması ve geri gönderilmesi ile ilgili olarak nakliye, posta, kargo veya benzeri herhangi
    bir ulaşım gideri talep edilemez.

Bu bilgi iyi oldu tesekkurler

• Arkadaşlar son durum nedir? Evo da, Delta gibi sorunlu mu garanti konusunda?
  • up
  • Evo garantili telefonlarla işlem yapan arkadaşların tecrübelerini bekliyoruz UP UP UP UP
  • iPhone 5 cihazımı bataryası çabuk bitiyor diye göndermiştim evo servise garanti kapsamında batarya değişimi yapıldı bi sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AfterLife61 -- 24 Mayıs 2016; 15:08:36 >
  • 4 gündür serviste bekliyor telefon daha işlem yapılmamış
  • Xiaomi mi 4c'de bir sürü virüs yüklü olarak geliyor.
  • ASLA EVO TEKNİK SERVİS GARANTİLİ TELEFON ALMAYIN!
    Bende hepsiburada.com’dan lg telefon aldım evo denilen nalet firmaya 4 kere telefonumu gönderdim her seferinde farklı sorunla geldi. bende gidip tüketici hakem heyetine şikayet ettim.
    firma parayı iade çıkartacakmı hiç fikrim yok. THK’ye veripde parayı alabilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diehard5534

ASLA EVO TEKNİK SERVİS GARANTİLİ TELEFON ALMAYIN!
    Bende hepsiburada.com’dan lg telefon aldım evo denilen nalet firmaya 4 kere telefonumu gönderdim her seferinde farklı sorunla geldi. bende gidip tüketici hakem heyetine şikayet ettim.
    firma parayı iade çıkartacakmı hiç fikrim yok. THK’ye veripde parayı alabilen varmı?

2 ay önce biz de aynı şeyi yaşadık. 2 aydır mahkeme savunmasını bekliyor EVO'nun. Ama savunacak bir şeyleri yok, parayı ödeyecekler zorla. Mahkemeler bu işi uzatmasa erken alırdık ama.

EVO'dan mal falan almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

quote:

Orijinalden alıntı: Diehard5534

ASLA EVO TEKNİK SERVİS GARANTİLİ TELEFON ALMAYIN!

2 ay önce biz de aynı şeyi yaşadık. 2 aydır mahkeme savunmasını bekliyor EVO'nun. Ama savunacak bir şeyleri yok, parayı ödeyecekler zorla. Mahkemeler bu işi uzatmasa erken alırdık ama.

EVO'dan mal falan almayın.

bende ptt ile ihtarname gönderdim ne oalcak bilmiyorum. inş sende paranı alırsın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

Xiaomi mi 4c'de bir sürü virüs yüklü olarak geliyor.

sorun çözülebildi mi hocam ne yaptınız ? tüketici hakem e gitmeyi düşünüyorum bende.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.