Şimdi Ara

evliya çelebi seyehatnamesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar evliya çelebinin 10 cildlik seyehatnamesini almak istiyorum piyasada iki üç yayınevi tarafından bsılmış benim istediğim tam metin olsun yani eksik özet falan olmasın yhangi yazar ve yayınevinden öneririsinz?

• up
  • yky
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

yky
    hocam o sanki kısaltılmış gibi üçdal neşriyatınkisi nasıl acaba biliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alemdar11

hocam o sanki kısaltılmış gibi üçdal neşriyatınkisi nasıl acaba biliyormusunuz?

Alıntıları Göster
    kısaltılmış mı?

10 cilt hem sadeleştirilmişi var hem orijinal dillisi nasıl kısaltılmış oluyor acaba?
  • quote:

kısaltılmış mı?

10 cilt hem sadeleştirilmişi var hem orijinal dillisi nasıl kısaltılmış oluyor acaba?

Alıntıları Göster
    he öylemi ben kısaltılmış 10 cild zannetktim sağolun hocam çok teşekkür ederim
  • Ağır bir kitap. İyi düşünüp alın derim. Ben fazla ilerleyemeden yarıda bıraktım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmbrbr

Ağır bir kitap. İyi düşünüp alın derim. Ben fazla ilerleyemeden yarıda bıraktım.
    Siz hangi yayın evi ve yazardan aldınız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan hatırlamıyorum ama kitapyurdundan almıştım tek ciltti. Hatta çok kötü bir sekilde geldiği için bir daha da alışveriş yapmadım.

• quote:

Suan hatırlamıyorum ama kitapyurdundan almıştım tek ciltti. Hatta çok kötü bir sekilde geldiği için bir daha da alışveriş yapmadım.
    büyük ihtimal yapı kredi yayınlarıdır keşke iade etseydiniz yırtık vs diye
  • Fatura filan istediler bende mailden silmiş ve kağıdını attığım için gönderemedim.

• quote:

Fatura filan istediler bende mailden silmiş ve kağıdını attığım için gönderemedim.
    hmm anladım hocam bakalım ben daha almadım ama ÜÇDAL neşriyat almayı düşünüyorm bbakacağım daha olmazsa yapı kredi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alemdar11

hmm anladım hocam bakalım ben daha almadım ama ÜÇDAL neşriyat almayı düşünüyorm bbakacağım daha olmazsa yapı kredi

Alıntıları Göster
    Niye macera arıyorsun acaba? Yky almak varken? Kahraman Şakul'un doğru düzgün çeviriyazısı varken?

EK: Pardon Şakul nereden çıktı. Seyit Ali Kahraman olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E-Nazmi -- 12 Şubat 2019; 18:4:35 >
  • quote:

Niye macera arıyorsun acaba? Yky almak varken? Kahraman Şakul'un doğru düzgün çeviriyazısı varken?

EK: Pardon Şakul nereden çıktı. Seyit Ali Kahraman olacaktı.

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam sağolun
  • Gelmis gecmis en overrated kisilik bu evliya celebi guzel bir seyahatname okurum umuduyla basladim 100 sayfa dayanabildim. Sacma sapan seyler yazmis , agir dini motifli cumleler var ve cok fazla mubalaga var kantarin tozunu kacirmis. İyi bir yazar degil gezdigi yerleri iyi anlatamamis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.