Şimdi Ara

EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER (696. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16.186
Cevap
394
Favori
926.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
398 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BisikletJantı

Hocam oyle bi yolu yok malesef. Cikar yol bulamiyoruz. Su an o yolu acarsam ilerde tekrar ayni seyin olma ihtimali var. Bu da problem acikcasi. Ek olarak dusuncelerim cok degisti. Benim ona davrandigim kadar merhametli davranmiyor bana. Bunu anlamam cok aci oldu tokat gibi carpti suratima. Ben olurda ayrilirsak hayati nasi devam eder diye dusunurken, o ise ben 3 gundur koltukta yatiyorum ustume bir pike atmaktan aciz. Bu saatten sonra donse bile bunlari unutabilicegimi sanmiyorum.

Gerektiği kadar merhamet hocam hep derle merhametten maraz doğar,bazen bağıran çağıran,tersleyen adamları anlıyorum cidden öyle olsan tapar sana.

Yüzüğü masaya bıraktmı al yüzüne fırlat tapar sana bak ne kadar bunu sorarsan sor asla ıspatlayamassın ama kadınların bilinç altında hep hanzo görgüsüz adamlar yatar,ama asla bunu ıspatlayamassın asla inan bağıran çağıran adamlar kadın psikolojisini çözmüş.Erkek erkeğe konuşalım güzel bi anın oldumu,keyfine bsktınmı aynı evde yaşama dıygusunu hissettinmi tamamdır önüne bak aga bırak o düşünsün.

Kadın evlenmek ister çünkü çocuk doğurmak annelik içgüdüsü var kadınlar sevdiği için evlenmezz toplumda yer edinmek için evlenir,erkeklerde bu tuzağw düşer 3 4 yıl sonra avm de karısı arkada adam beşikte çocugunu gezdirir:)) zaten çoğu evli sıkıntı stresten 45 inde kalp krizi geçirip aramızdan ayrılıyolar:((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• miroglu6 M kullanıcısına yanıt
    Gitmeye hazırdı derken onun için mi diyorsunuz hocam? Bilmem belki böylesi daha iyi oldu.
  • BisikletJantı B kullanıcısına yanıt

Evet. Onun için diyorum. Sizin onu tersleyeceğinizi tahmin etmiş ki hazırlığını yapmış. Yoksa siz bitirme konuşması yaptığınızda onun alttan alması gerekirdi. Siz merhamet göstermeye devam etmiş olsaydınız sizi daha çok kullanacaktı. Yolunuza bakın. Daha gençsiniz. Neler göreceksiniz neler.

• Catcheee C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam. Ben hakaretler yagdiracak kucuk dusurecek bir insan degilim. Isterim ki beraber girdik bu yola saygi sevgi cercevesinde ilerleyelim. Ama inancim tam. Taktik kovalamadan kurnazlik yapmak gerekmeden birlikte olabilecegim birisi cikacak karsima.
  • miroglu6 M kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz hocam hic geri durur gibi ya da uzulur gibi bir adim atmadi. Tam anlamiyla derdi yine ailesiydi. Sanirim daha iyi oldu.
  • quote:

Haklisiniz hocam hic geri durur gibi ya da uzulur gibi bir adim atmadi. Tam anlamiyla derdi yine ailesiydi. Sanirim daha iyi oldu.

Ailem herseyim diyosa zaten kaç kardeş arkana bakmadan kaç:) benim tavsiyem tadını çıkar benim görüşüm tabi bunlar illah babalık duygusunu tadacam demiyosan evliliğin bi mantığı yok.

İnan evlenmek çok kolay bişey bulursun birini o sorun değil,sen çevrende evli olup laa evlen bekar yaşanırmı diyenlere bakma bi girdinmi içine çıkamıyosun cidden evlenmek herkese göre değil.Sevgilimle aynı evde kaldık bi süre başta tamam süper yemeğin hazır ev temiz ona lafım yok,cidden bi süre sonra çok yoruluyosun hep bi koşuşturma anlamıyorum eve yarım saat geç geliyorum sabaha kadar laf söz,alışveriştşr ıdur budur biriken çöpleri atıyon habire:))

en son hadi eyvallah dedim yalnızlığa devam ettim kendime zaman ayırıyorum inan çok mutluyum,bu forum neler gördü evlenip bekarları küçümseyen sonra evliliği berbat olan neler gördük:)

• Catcheee C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle oyle hocam. Aslinda aile konusunda bir problem yok benim acimdan. Benim ailem de cok kiymetli benim icin onun aileside keza oyle cok sevdigim insanlar. Ama is sidik yarisina girdigi zaman sinirimi bozuyor. Hos ben oyle yemek yap temizlik yap diyen adam degilim. Yemege de yardim ederim temizlige de yardim ederim. Hafta da bir annesini abisini babasini ararim. Ama bunca zaman daha bir kere kendi istegiyle benim ailemi aradigini gormedim, haberim olmadan aradiysa da gunahini almiyim. Benim babam oluyor onun icin, kizim assa kizim yukari. Arar sorar surekli onlar aramasa aramaz. Ama onun ailesinden ben boyle birsey gormedim. Tamam kiz ailesi olabilir belki saygi duyuyorum ama insan bekliyor bunlari. Ben eli masali hoduk tiplerden degilim sonucta. Gayet efendi oldugumu dusunuyorum. Bu konu da tevazu yapamam.
  • quote:

Hocam ben sizin olayı üstün körü okudum.

Acaba ailesi aklına girip , daha iyi fırsatlar ile kızın aklını karıştırmış olmasın mı ?

zaten hiç r de yapmamış, ayrılsakta bitse havasındaymış

edit: son mesajınızı yeni okudum, tahminim tutmadı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bernoulli Denklemi -- 28 Ocak 2021; 19:20:47 >
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Yok hocam oyle bir durum yok ya. Oyle bi ailesi yok cunku. Oyle bi ailesi olsa bile annesi asla yapmaz. Aramiz cok iyi. Kendi oglundan da ayirmadigini soyler her zaman. Zaten annesiyle olan bu yakinligimiz, iliskimiz yuzunden kendimi kotu hissediyorum, onlara karsi sorumlu hissediyorum. Ayip edecekmisim gibi bir his var annesine.
  • quote:

Yok hocam oyle bir durum yok ya. Oyle bi ailesi yok cunku. Oyle bi ailesi olsa bile annesi asla yapmaz. Aramiz cok iyi. Kendi oglundan da ayirmadigini soyler her zaman. Zaten annesiyle olan bu yakinligimiz, iliskimiz yuzunden kendimi kotu hissediyorum, onlara karsi sorumlu hissediyorum. Ayip edecekmisim gibi bir his var annesine.

ilginç bir durum :)

Kadınları anlamak zor  

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Malesef cok zor hocam :)
  • Rem0te kullanıcısına yanıt

normal bir mesaj diye düşünürdüm.

• @KayzerSozze aynen hocam ama sadece ilk basta seni merak ettim.cumlesi kafami karistirmisti.Cunku sevgisidr mesajlari okuyordu.Ne bileyim tuhaf geldi Ilk basta ama sonradan dusununce normal mesaj oldugunu kabul ettim. :)

• quote:

annesine ayıp etme diye bir durum emin ol ki yok. sadece annesine durumu anlat. ve asla böyle biriyle devam etme. şu an senin için zor olsada, emin ol ki ileride bu günlere baktığında iyiki ayrılmışım diyeceksin. hemen önüne bak hayatını devam ettir.

• sanırım masalın sonuna geldik  

• quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

sanırım masalın sonuna geldik  

Hangi masalın sonuna geldiniz hocam?  

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Hangi masalın sonuna geldiniz hocam?  

Alıntıları Göster

Evet ne masalı

• Herkesin masalı var bu konuda, benimkisi bulandı bulandırdı. Pazartesiden sonra Bi güncelleme geçerim

• quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

Herkesin masalı var bu konuda, benimkisi bulandı bulandırdı. Pazartesiden sonra Bi güncelleme geçerim

Bekleriz hocam herkesin bir derdi sorunu vardır ama elbet çaresi de vardır... Allah hakkınızda hayırlısını versin...

• bir güncelleme geçeyim. bir süredir evlilik terapistine gidiyoruz. neredeyse aynı şeyleri arkadaşlarımız da söylüyor. aynı nasihatler ve örneklerle anlatım... eski halimiz yok. ben sütten çıkma ak kaşık değilim ama sadece beni suçlu görüyor, bana hak verenleri de suçluyor. haliyle çıkamıyoruz kısır döngüden.

• 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.