Şimdi Ara

EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER (542. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.186
Cevap
394
Favori
926.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
398 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: birgarip2019

Bitmis, boşanacak. Yürütmeye çalışmıyor ki.

Alıntıları Göster
    Geç kalmış diyorum.
  •  EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER
     EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER

• quote:

Kadınlar kendinden üst statu de adama bakarlar yazmış. Sonrasını okumadım.
    benim cici kuş doktor. Ben de şuanda çalışmıyorum. Evleniyoruz.
    Evlilik kararı almamin en büyük sebebi, beni ben olduğum için sevdiğini anladım. Gönlüme göre oldu. Nazar değmesin.

Alıntıları Göster
    Hocam sizin cici kuş, çulsuz bes parasiz bir adam olmadığınızi biliyordur.

Dan bilzerian da 8 5 mesai yapmıyor bildigim kadariyla.

Yine de mutluluklar tabi ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestige07 -- 15 Şubat 2019; 1:58:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carl_Sagan C kullanıcısına yanıt
    Bu orta asyalıların hepsi aynı.

• 30 yaş ve üzeri bekarlar kulubü kuralım. @birgarip2019 allah mutlu etsin yazamadım bi türlü tepki alman normal çünkü müstakbel eşin doktor sen şu an çalışmıyorsun bu ülkedeki çoğu tabuyu yıkan bi durum çok nadir olacak bişey ve sana denk gelmiş

Helal ama paraya önem vermeyen bi bayan ve seni sen oldugun için sevmiş bu kadının her tribi çekilir aga

• quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

30 yaş ve üzeri bekarlar kulubü kuralım. @birgarip2019 allah mutlu etsin yazamadım bi türlü tepki alman normal çünkü müstakbel eşin doktor sen şu an çalışmıyorsun bu ülkedeki çoğu tabuyu yıkan bi durum çok nadir olacak bişey ve sana denk gelmiş

Helal ama paraya önem vermeyen bi bayan ve seni sen oldugun için sevmiş bu kadının her tribi çekilir aga
    Dostum aslında evlenme düşüncem yoktu.
    Ama hareketleri, bana yaklaşımı, rol olamaz dedim.
    Sengacal de çalıştığım sirada, denize boru indirdik, daha sonra boru patladı, yüzeye dikildi. O sırada da denizde ne varsa da yüzeye çıkardı. Çoğu bulunduğumuz platforma dolu. Olay incelemesi yaparken, gözüme bir taş göründü. Aldım onu. 1.5- 2 ay onunla uğraştım. Kolye yaptım. Kız arkadaşıma getirdim. Aldı baktı ve kaldirdi. Takmayacakmisin dedim, kiyafetimle uyumlu değil dedi. Anında geri aldım.
    Daha sonra buna verdim. Aldı bakti ve gözleri parladi. Sen mi yaptın dedi? Evet ben yaptım. Harika bişey bu dedi ve gözleri parladi. Taktı. Hiç cikarmadi. Daha önce ki yaklaşımları, hareketleri ve düşünceleri de birlesince, cuma günü gecenin bir yarısı evlenelim dedim. Düşünmeden döndü olur evlenelim dedi. Ben ilk başta şaka yaptigimi zannettiği düşündüm, ben şaka yapmıyorum dedim. Bende şaka yaptığını dusunmedim ki dedi.
    Takı falan aldık. Set almıştık buna, kolyeyi takarken, ona verdiğim kolye takıliydi. Bunu çıkarırsın artık dedim, bunda senin benim için uğraştığın ve yaptığın kolye dedi. Beni bu pırlanta kolyeden daha çok mutlu ediyor dedi. Canını yediğim dedim.
    Umarım Herkese böyle biri denk gelir

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    arkadaş bu kadınlardaki sembol merakı nedir anlam veremem
    yüzük neden takmıyorsun diye kavga eder
    sıkıyor desen nafile illa ki takacan
  • quote:

Sengacal de çalıştığım sirada, denize boru indirdik, daha sonra boru patladı, yüzeye dikildi. O sırada da denizde ne varsa da yüzeye çıkardı. Çoğu bulunduğumuz platforma dolu. Olay incelemesi yaparken, gözüme bir taş göründü. Aldım onu. 1.5- 2 ay onunla uğraştım. Kolye yaptım. Kız arkadaşıma getirdim. Aldı baktı ve kaldirdi. Takmayacakmisin dedim, kiyafetimle uyumlu değil dedi. Anında geri aldım.
    Daha sonra buna verdim. Aldı bakti ve gözleri parladi. Sen mi yaptın dedi? Evet ben yaptım. Harika bişey bu dedi ve gözleri parladi. Taktı. Hiç cikarmadi. Daha önce ki yaklaşımları, hareketleri ve düşünceleri de birlesince, cuma günü gecenin bir yarısı evlenelim dedim. Düşünmeden döndü olur evlenelim dedi. Ben ilk başta şaka yaptigimi zannettiği düşündüm, ben şaka yapmıyorum dedim. Bende şaka yaptığını dusunmedim ki dedi.
    Takı falan aldık. Set almıştık buna, kolyeyi takarken, ona verdiğim kolye takıliydi. Bunu çıkarırsın artık dedim, bunda senin benim için uğraştığın ve yaptığın kolye dedi. Beni bu pırlanta kolyeden daha çok mutlu ediyor dedi. Canını yediğim dedim.

Alıntıları Göster
    O kolyedeki olay senin verdiğin emek el emeği bi çaba eski kız arkadaşının o kolyeyi almaması elbisemle uyumlu değil demesinden direkt karakterini ortaya çıkarabilirm iyi yapmışsın hak etmiyorsa geri almışsın.

Şimdiki doktor yenge hanım doymuş bişeylere para onun için çokta mühim değil yada gösteriş senin bu emeğine saygı duyması bile evlenmek için yeterli bi sebep ciddiyim bak inş ben ve benim gibilerinde karşısına böyle görgülğ kültürlü gözüm arkada kalmıyacağı biri çıkar ama pek umudum yok şahsen.

• quote:

Alıntıları Göster
    O kolyedeki olay senin verdiğin emek el emeği bi çaba eski kız arkadaşının o kolyeyi almaması elbisemle uyumlu değil demesinden direkt karakterini ortaya çıkarabilirm iyi yapmışsın hak etmiyorsa geri almışsın.

Şimdiki doktor yenge hanım doymuş bişeylere para onun için çokta mühim değil yada gösteriş senin bu emeğine saygı duyması bile evlenmek için yeterli bi sebep ciddiyim bak inş ben ve benim gibilerinde karşısına böyle görgülğ kültürlü gözüm arkada kalmıyacağı biri çıkar ama pek umudum yok şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

arkadaş bu kadınlardaki sembol merakı nedir anlam veremem
    yüzük neden takmıyorsun diye kavga eder
    sıkıyor desen nafile illa ki takacan
    Ben geçen gün spor salonunda unuttum. Eve geldiğimde fark ettim. Tam kapıyı çalacağim yüzük yok. Geri 200 ile gittim. Allah'tan kimse dolabi açmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 15 Şubat 2019; 13:11:38 >
  • Valla hocam ne diyim. Yengemizin bu hareketi çok güzel. Böyle düşünen eş bulmak zor artık bence. Aslında biz erkeklerin %90'ının istediği bu bence. Rolsüz samimiyet.

@ManyetikRenozans bizim bi bekarlar whastapp grubu vardı. Kimse yazmıyor artık ne yapalım onu 30 yaş üstü bekarlar ve evlenmek isteyenler diye mi değiştirelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: miroglu6

Valla hocam ne diyim. Yengemizin bu hareketi çok güzel. Böyle düşünen eş bulmak zor artık bence. Aslında biz erkeklerin %90'ının istediği bu bence. Rolsüz samimiyet.

@ManyetikRenozans bizim bi bekarlar whastapp grubu vardı. Kimse yazmıyor artık ne yapalım onu 30 yaş üstü bekarlar ve evlenmek isteyenler diye mi değiştirelim :)
    Vallahi evliliğe imrendiğim oluyormu ara ara oluyır allahın bildiğini saklamıyayım anlayışlı biriyimdirde sevgilimde oluyor çok şükür öyle suratımıza bakılmayacak adam değiliz.

Ama şunu farkettim yaştan dolayımı bilmiyorum resmi olmasıdan korkuyorum herseyin ya herset kötü olursa ne bileyim o gözükaralık kalmıyor ya

• Yardiim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesisabroo

Yardiim
    hocam o işin yardımı başkasının vereceği akıl ile olmaz
    madem o kadar seviyorsun bazı şeyleri görmeyeceksin
    herşeyi kafaya takarsan kayışı sıyırırsın
    akışına bırak
  • ONY86 kullanıcısına yanıt
    Nakşibendi tarikatının halidi kolundansa olurmuş aslında 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler;
    dün Evden 2 tane sırt cantasiyla çıktık. Ankara'ya gelinlik almak için geldik.
    Arabanin 512 lt bagaji var. Şuanda bagaj doldu. Kumpasa geldim.
    Gunde 7 km koşan adamdim bu kadar yorulmazdim. saat 11 den beri, AVMlerdeyiz.
    Yarın da ikeaya gidecekmisiz. Gitmemiz lazımmış.
    Canını yedigim falan dedim de, ben böyle zulüm görmedim.

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Bunların hepsi güzel anılar olarak kalacaktır.
    Maalesef alışveriş konusunda bütün kadınlar hemfikirler

• quote:

Beyler;
    Kadın>Dişi>Olmazsa olmaz>Alışveriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 16 Şubat 2019; 20:8:3 >

• Karı evden kaçtıktan sonra annemin bende kalmasından sıkıldım. Bu yaşta herşeyime karışıyor hatta bazen karıya hak bile veriyorum. Maddi olarak bağlı olmasam durmazdım buralarda.
    Fırsatını bulduğumda işten başka şehre tayin aldıracağım. Sıkıldım herşeyden...

• quote:

Beyler;
    Evlilik alışverişini bile ikeadan yapan kız seni ileride üzer. Benden söylemesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.