Şimdi Ara

EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER (532. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: mystiery_ , Timsah-16 , Timsah-16
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.186
Cevap
394
Favori
926.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
398 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye sildin kardeş mesajını bankada 300.000 lira paran varmış biz meydanı boş bulmuş konuşan fakirlere gerçek zenginin kim oldugunu gösteriyordun işte :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stoa kullanıcısına yanıt
    Bebe sebe avutmayi sevmiyorum. Laflari captirma. Hani sen, iş veren patronlardan daha fazla kazanıp, çirkin olup, güzel olup, garip bir hayal dünyasında atıp tutuyorsun. Fakir mı oldun şimdide?? İsgal etme burayı. Sonradan gereksiz buldum sildim. Bura çocuk parkı değil. Az oteye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 16 Ocak 2019; 1:40:18 >
  • yahu havanızı gidin başka yerde atın. ne güzel seviyeli farkındalıklar paylaşılıyordu. içine etmeyin konunun. okuyoruz arada..
    Günlük 32.000 iyi para aylık 90.000 civarı eder şu an aylık geliriniz nedir

Günlük 32.000 iyi para aylık 90.000 civarı eder şu an aylık geliriniz nedir

• Battım hocam şu an öyle paralar kazanmıyorum. O her gün sabit gelir degil rekorumdu. Genel olarak ayda 30.000 lira kazanıyordum. Trilyoner oldum demedim ama ayda 30.000 kazanmak devlet üniversitesinde okuyan kızlar için beni zengin yapar heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stoa

Şu an kendi ismiyle bankası olan adamlar da 23 yaşında benim kazandıgımın katlarcasını kazanıyordu emin ol. Fakir dogup zengin olmus hemen herkes daha erken yaşlarda para kazanmayı öğrenmiş 23ünde çoktan ufak imparatorlugunu kurmustur. Benim o kadar cesaretim yoktu 22de okulu bırakabilip 22mde iyi para kazanmaya başlayabildim. Şaşılacak birşey yok. Mezun olup asgari ücretin biraz üstüne çalışıp 20 yıl tasarruf yaparak mı zengin olundugunu sanıyorsun? Misal herhangi bir abd başkanı bile 23ünde çoktan bunun kararını vermiş hayatının kalanını ona göre kurmuştur. Bugun birileri abd başkanıysa demek ki birileri 23ünde abd başkanı olmayı kafaya koymuştur. Bugun birileri zenginse demek ki birileri 23ünde inanılmaz rakamlar kazanmaya başlamıştır.

Alıntıları Göster
    Alt yapısı olmadan sallıyorsun. Konu dışıyla karıştırdınız sanırım burayı. Fakir biri genç yaşta 1 yıl içinde zengin olması için ya dolandırıcı yada piyango çıkması gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stoa

Hocam beni yorma ya. Bir insanın zengin olması neden bu kadar imkansız geliyor? Onlarca kez forumda o kadar para kazansan burda ne işin var dediler onlarca kez önüme para koyup kağıda ismimi yazıp fotograf gonderdim. Bu son buldugum foto

Benim dedigimin ana fikrine varsa itirazın söyle haklıysan ben yanlış biliyorsam düzelteyim. Fakirdim zengin oldum çevremdeki kızlar bok gibi para kazandıgımı bilmesine ragmen burda hayalinin kuruldugu gibi bırakın pesimden kosmayı dogru dürüst ilgi bile göstermedi. Ama ortalama bir tipken yakışıklı oldum cebimde para yokken hayalini bile kuramayacagım ilgiyi gördüm. Burdaki kız profili normal üniversiteli kız tipi. Şehir izmir, kızlar türkiyenin her yerinden geliyor. Nasıl kızlarla muhattap oldu konudakiler bilmiyorum ama bu kızlar sizinkilerden çok daha şerefli oldukları için falan böyle davranmadı kızların parayı sandıgınız kadar umursadıgı yok. Konuda “param olmadıgı için böyle oldu” denilen şeylerin alayı yakışıklı olmadığınız için öyle oldu. Şu konuda bir tane ben çok yakışıklıyım ama param olmadıgı için kızlar bana bunları bunları yaptı diyen adam yoktur. Yakışıklı erkeklere burda sayılanları yapmazlar çünkü. Tanıdıgım bütün yakışıklı erkeklerin güzel kızların peşinde ordu gibi insan var karşı cins sürekli onlara aşık hiçbir artıları olmasa bile tüm kapılar onlara açılıyor, aynı cinsle sosyal ilişkide bile onlara üstün varlık gibi davranılıyor. Bu konuda büyük bir yanlış var birçok insan paraları olmadıgı için itin g*tüne sokulduklarını sanıyor hayır çirkin oldugunuz için bunlar oluyor. Bunu kabul eden insan suçu babasının maddi durumuna atmaz babasının genetigine atar. Durumu düzeltmek için para kazanmaya çalışmaz dış görünüşüne olabildiğince dikkat etmeye çalışır.

Alıntıları Göster
    paran için seninle evlenen zaten seni sevmez sende onu normal sevdiğini sanarsın zaten belli bir müddet sonra sudan sebeple boşanır nafakaya bağlar para mutluluk değildir tip karakter huyda önemli param var diye zulüm edende oluyor kadına misal kadınlarında iç güdüsü var hoşlanmadığı kişi ile pek münakaşada olmaz sende olmazsın büyük ihtimal bu böyle bazıları amaçları için parayı seçer bazı kadınlarda sadece beni sevsin korusun diye seçer işte erkektede değer yargıları ayrı kadın güzelliğinin farkında mı yada güzelliği ile karşıdakini kullanma çabasında mı bunu bilemezsin işte insanın içi farklı 5 parmağın 5 ide aynı değil baya güzel kızlar gördüm saf nazik yani tanıyınca ben kötü kalıyorum yanında aman ağzımdan kötü laf çıkmasın o olmasın bu olmasın diye bazı kızlarda var güzelliğine tırıklayım burnu havada ego tavan ağız kötü birde sigara alkol var kopmuş gitmiş zaten 5-10 yılada şaftı kayar evlenenin elinde kalır ha bunada ilgi duyan çok işte kişi olur nazif olur saf olur güleryüzlü olur erkek beğenmez oturaklı diye kişi olur güzel olur ama ne huyu ne suyu iyidir seni yolda bırakır arkandan yol çevirir senle ilişki kurarken arkadan bir ilişki daha yürütür ilşkilerin gidişatına göre diğerini bitirir kadınlar tuhaf ama çoğunlukla davranışlarından anlarsın ne olduğunu hepsi sanki giyimleri gibi tek kalıptan çıkmış gibiler içine kapanık kızlar zaten pek uysal ne diyorsan o oluyor ama günümüz neslide pek şimarık büyüdüğü için iyi bir aile kurma ihtimalleri sıfır şuanki evliliklerin çoğu boş.Ben burayada yazdım 2030 ve sonraları son kuşakta toprağı görünce artık evlilik ve evlilikten doğan saçma adetler tarih olacak kimse boşa masraf çıkarmayacak tatile gezmeye eğlenmeye gidecek.Kimse evleneyim diye bir ton masrafa giriyim demek istemez zira bu insana mutlulukta getirmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

paran için seninle evlenen zaten seni sevmez sende onu normal sevdiğini sanarsın zaten belli bir müddet sonra sudan sebeple boşanır nafakaya bağlar para mutluluk değildir tip karakter huyda önemli param var diye zulüm edende oluyor kadına misal kadınlarında iç güdüsü var hoşlanmadığı kişi ile pek münakaşada olmaz sende olmazsın büyük ihtimal bu böyle bazıları amaçları için parayı seçer bazı kadınlarda sadece beni sevsin korusun diye seçer işte erkektede değer yargıları ayrı kadın güzelliğinin farkında mı yada güzelliği ile karşıdakini kullanma çabasında mı bunu bilemezsin işte insanın içi farklı 5 parmağın 5 ide aynı değil baya güzel kızlar gördüm saf nazik yani tanıyınca ben kötü kalıyorum yanında aman ağzımdan kötü laf çıkmasın o olmasın bu olmasın diye bazı kızlarda var güzelliğine tırıklayım burnu havada ego tavan ağız kötü birde sigara alkol var kopmuş gitmiş zaten 5-10 yılada şaftı kayar evlenenin elinde kalır ha bunada ilgi duyan çok işte kişi olur nazif olur saf olur güleryüzlü olur erkek beğenmez oturaklı diye kişi olur güzel olur ama ne huyu ne suyu iyidir seni yolda bırakır arkandan yol çevirir senle ilişki kurarken arkadan bir ilişki daha yürütür ilşkilerin gidişatına göre diğerini bitirir kadınlar tuhaf ama çoğunlukla davranışlarından anlarsın ne olduğunu hepsi sanki giyimleri gibi tek kalıptan çıkmış gibiler içine kapanık kızlar zaten pek uysal ne diyorsan o oluyor ama günümüz neslide pek şimarık büyüdüğü için iyi bir aile kurma ihtimalleri sıfır şuanki evliliklerin çoğu boş.Ben burayada yazdım 2030 ve sonraları son kuşakta toprağı görünce artık evlilik ve evlilikten doğan saçma adetler tarih olacak kimse boşa masraf çıkarmayacak tatile gezmeye eğlenmeye gidecek.Kimse evleneyim diye bir ton masrafa giriyim demek istemez zira bu insana mutlulukta getirmiyor.

Alıntıları Göster
    İnsanların büyük bölümü tanımadan sadece dış görünüşüne bakarak karşı cinse aşık oluyor. Ben bunu önceden sadece abaza erkeklerin davranışı sanardım hayır kızlar da böyle ve abazalıktan da degil abaza oldugumu düsünmüyorum ama hoşlandığım bütün kızlar güzel kızlardı, bu işin doğası bu karşı cinsle ilişkilerde 1 numaralı kriter güzellik/yakışıklılık. İzmirde dünya standartlarının da üzerinde güzel birkac kız tanıdım hani hayatımda çıplak gözle gördügün en güzel kız dendiginde sayılabilecek bir tanesiyle 3 sene aynı sınıftaydık bir kere bile sesini duymadım sosyal medyayı dogru dürüst kullandıgı yok yani karakteri hakkında kimsenin birşey bilmesi mümkün degil ama sınıfın bütün erkekleri kıza aşıktı.

Güzellikten başka hiçbir özelligi olmayan bu kıza deliler gibi aşık erkeklere, kızlar da dış görünüş için aşık oluyor sizin gibiler, sorun tipinde dersen hayır tek sorun para kızlar paragöz aç gözlü varlıklar diyorlar.

Türk erkeginin güzellik çıtası düşük seçici degiller ama türk erkeklerinin bile aşırı çirkin buldugu bir kızla sırf parası var diye sevgili olun evlenin bakalım erkeklerin bile bir bölümü bunu yapamaz kızların tek baktıgının para oldugunu iddia etmek yanlış. Tipsiz biri parayı bulsa anca eskortlarla takılır. Ortalama türk kızlarının peşinden koşacagı yok anca sefaletten kurtulmak isteyen biri parası için evlenir o bile yakın zamanda ezmeye başlar, güzel olmasına bile gerek yok vajinası varsa ve erkek çirkinse olacak olan budur.

Tipten başka kadınları etkileyen en önemli şey ise şöhret. Trump’ın dedigi gibi yeterince ünlüysen ”grab them by p..” . Tipsiz ve şöhretli erkeklerin kız götürmesi normaldir yanlarındaki kızlar para yemek için yanlarında erkegi aslında hiç sevmiyor diye düşünülür ama şöhrette de kızları etkileyen birşey var yanlarındaki kızların gerçekten çirkin ve şöhretli erkekleri çekici bulduğunu düşünüyorum.

Kızların kendisine aşık olmasını isteyen erkek kendine baksın daha yakışıklı bir hale gelsin yada şöhretli olsun ama kesinlikle kızlar için para kovalamayın.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Ölü taklidi yapın gider. Dün cevap verdik. Pişman oldum.

Hangi işte böyle para kazandınız bitcoin falanmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren1s

hocam o problemi yaşamamak için yeni tanıştığınız birisiyle 3 günde evlenecekmiş gibi davranmayın. 1 insanın başka bir insanı unutması 6 ay 1 seneyi buluyor. En azından 1 yıl vakit geçirmekte fayda var. Birçok kişi uzun ilşkisini bitirip karşısına ilk çıkan kişiyle 3-6 ay içerisinde nikah kıyacak konuma geliyor, sonrası zaten malum. O sebepten evet ben de bazen senin gibi düşünüyorum. O sebepten ilişkim senesini doldurmadan böyle birşeye kalkışmam diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Bende daha önce bunu 3-6 ay arası diye duymuştum kişiye göre değişiyor ama 1 yıla kadar daha doğru bence. Kendimden yola çıkıyorum en azından. Geçmişte yaşanan tecrübelerinde bu güvensizlikte etkisi olabilir sanırım. Daha önce okuduğum bir yazıda biz erkeklerin çok eşli olduğundan bahsediyordu, sınırsız dölleme kapasitemiz olduğu için fiziksel olarak bize çekici gelen her kadınla beraber olma içgüdümüzden dolayı gelen bir doyumsuzluk var, bu verdiğim örneğe benzer kadınlarda var tabii ki ama ben evlenecek miyim hiç bilmiyorum inan. Eskiden devamlı bir anaç kız arkadaş arayışındaydım, pek çok kadınlada buluşup, konuşmuşluğum oldu ama inan hepsi hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Bu güvensizliğin nedeni kesinlikle neden-sonuç ilişkisinde yatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

3 gün

Nasıl oldu?

Alıntıları Göster
    10 sene evvel aile baskısı aynen şöyleydi
    sabit gelirli bir işin var 30 yaşını da geçtin artık evlen

ben de kurtulmak için bu baskıdan evlenem ama ev nirde derdim
    aile de bu kaçağı kapatmak için hemen gidip sıfır daire aldı ve mecbur kaldık evlenmeye
    ama evlenilecek karı nerde

ben de elimin altında internet var diyip rus arkadaşlık sitesinde önüme ilk çıkana teklif ettim
    o da atladı geldi
    yıldırımlı nikah yaptık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyKalDa -- 17 Ocak 2019; 8:51:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

10 sene evvel aile baskısı aynen şöyleydi
    sabit gelirli bir işin var 30 yaşını da geçtin artık evlen

ben de kurtulmak için bu baskıdan evlenem ama ev nirde derdim
    aile de bu kaçağı kapatmak için hemen gidip sıfır daire aldı ve mecbur kaldık evlenmeye
    ama evlenilecek karı nerde

ben de elimin altında internet var diyip rus arkadaşlık sitesinde önüme ilk çıkana teklif ettim
    o da atladı geldi
    yıldırımlı nikah yaptık

Hangi siteymiş o ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Evliliğiniz şuan devam ediyorsa çok iyi :)
  • interbride.ru

ama o zaman sitenin çok gözel bir özelliği vardı
    tüm rus arkidişlik siteleri ile aynı veri tabanını paylaşıyordu
    yani bu siteden attığım tüm mesajlar bütün rus kızlarının hesaplarına hatta emaillerine giderdi
    allah razı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luimneach

Bende daha önce bunu 3-6 ay arası diye duymuştum kişiye göre değişiyor ama 1 yıla kadar daha doğru bence. Kendimden yola çıkıyorum en azından. Geçmişte yaşanan tecrübelerinde bu güvensizlikte etkisi olabilir sanırım. Daha önce okuduğum bir yazıda biz erkeklerin çok eşli olduğundan bahsediyordu, sınırsız dölleme kapasitemiz olduğu için fiziksel olarak bize çekici gelen her kadınla beraber olma içgüdümüzden dolayı gelen bir doyumsuzluk var, bu verdiğim örneğe benzer kadınlarda var tabii ki ama ben evlenecek miyim hiç bilmiyorum inan. Eskiden devamlı bir anaç kız arkadaş arayışındaydım, pek çok kadınlada buluşup, konuşmuşluğum oldu ama inan hepsi hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Bu güvensizliğin nedeni kesinlikle neden-sonuç ilişkisinde yatıyor.

Alıntıları Göster
    Tabiki erkekler yaşamları boyunca ne kadar kadın dölleyebilirse o şekilde yaşar yani ölene kadar bu durum sürer ama kadında yumurta sayısı bellidir ve belli bir yaşa 40 ve belki 42 yaşına kadar menopoza girmediği müddetçe sürer en sağlıklı son ebeveyn olma yaşı 35 kadın bu noktada bakarsak erkek birçok eşlilik yaşayabilir fiziksel ve içgüdü olarak hayatı boyunca ama kadın gerek en iyi genlere sahip olmak ve yaşamını idam ettirmek içinde en iyi erkeği seçmeye çalışır bu kısa süre zarfında erkekte süre ölene kadar iken kadında sınırlıdır 25 yıl sonra yani gençliğini 18 yaşı farzediyorum kadın düşer herşeyden bu böyle heleki kenine felanda bakmazsa ki bu da herkes için zor

Evlilikte eskidende yazmıştım sanıyorum çiftler yaşantı durumuna cicim ayı falan filan derken 1-2 seneye cinsel yönden birbirine doyar bu noktada hayatınızı ne kadar renklendirebileceğinize bağlı iş sabır işi işte bundan sonra aile ve evlilik için sıkıntı erkek doğasına aykırı birşey evlilik ama işte irade sevgi sorumluluk bilinci aile kurma gibi girişimle ne kadar götürebilirsen oda

yani öyle flört döneminde kaçamaklar birbirine özlem gibi şeyler evlilik olunca ve artık kaçamak birbirine uzaklık özlem olmayı dört duvar arasına sıkışınca bitiveriyor o gizem dediğinde bu işte buna aşk diyorlar birde sonrada evlilik aşkı öldürüyor diyorlar sizin tanımlamalarınız yanlış dünya güzeli bile olsa kuşkusuz 2-3 sene sonra sıkılırsın erkek doğası güdüsü böyle birşey hani her çiçekten bal alırım diyen var ya öyle bende yaşadım başkası mesela sen deli misin bu kızdan ayrılınır mı bırakılır mı diyor ama işte yaşayan benim ve artık bir çekiciliği kalmayınca ilişkinin ayrılıyorsun bunu diyen bunu yaşamadığı içinde sana böyle diyor halbuki kendi olsa kendide sıkılacak ama işte insan tecrübe etmediği şeyi bilmezmiş bunuda esas almak lazım.

Bu yüzdendir ki evlilikleri sürdürmek ciddiyet sorumluluk taviz ve sabır ve sahiplenme gerektirir çünkü bir müddet sonra karşınızdaki insana o ilk günkü aşkınız duygularınız azalacaktır gerek yaşanmışlık olsun gerek onu elde etmenizden dolayı bu son dedim erkeğin doğası iç güdüsüne kasten dedim avcı av gibi avını yakalayınca o motivasyon merak duygular gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Ocak 2019; 14:44:42 >

• Eski manitasi tarafından takip edilen ve taciz edilen oldu mu? Nasıl yol izliyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

Neredeyse bir aydır bakmıyorum. Ara ara çoğalıyor. Denk geliyor. Ama doğru tespit. Konumumu Rusya yaptım 25-26 tane eşleme aldım. Ve nirvanaya ulaştım. Süper güzellikte biriyle eslestim. Türkiye'de bulunduğum yerde denk geliyor arada.

Alıntıları Göster
    Hangi şehirde kullanıyorsunuz hocam ve ysş kaç

• Arkadaşlar bosverin evlenmeyi flört etmeyi vs kendi hayatınıza bakın hayat çok kısa kaliteli güzel bir hayat yaşayın... Evlilik o kadar da önemli bir şey değil bu hayatı kendiniz için yaşayın buradan genç kardeşlerime sesleniyorum kendi hayatınızı kurtarın yaşanacak bir gelecek hazırlayın kendinize gelecek ay 36 yaşına giriyorum ve evlenmeyi asla düşünmüyorum...

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.