Şimdi Ara

EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.185
Cevap
394
Favori
926.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
398 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Foruma yazdığın mesajları görünce bir kez daha bekar olduğuma şükrettim...bekarsan sen hiç evlenme seninle evlenecek erkeğe yazık olur....
  • general_42 G kullanıcısına yanıt
    Seninle anca 70 yaşına geldiğimde sevişirim.

''bütün kadınlar benim''

• Cosmos Bebop kullanıcısına yanıt
    Bir de beni tehdit ediyor , ırkçılık yaptın karşılığını aldın. Türk kadınına nefret söylemi benim sana olan söylemlerimden daha ağır.
    Senden çok var , beni mi buldun şimdi? Çok işim var , çok sıkıldım , defol git!

• Hiçbir zaman mutlu bir hayat suremeyeceksin bu kafayla. Şimdi git feminist kardeslerinle lgbt eylemlerine katıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu feministlerin hepsi çirkin oluyor nedense benim sülalemdeki herkes okumuş üniverste mezunu teyzelerim ,yengem,annem herkes olsun ve hepsi çalışıyor söyleyeceklerimi kimse yanlış anlamasın Yengem doktor yani dayımın eşi,hem nöbet tutuyor hem çocuguyla ilgileniyor hemde her türlü yemek yapıyor dayımda doktor çoğu zaman yardım eder ama yengem her onlara gittiğimde en güzel yemekleri yapar bunları yapmak zorunda değil aylığı nerdeyse 6 7 milyar kimseye muhtaçda değil ama kadınsal bi içgüdü ev işlerindede yemektede çok hamarat hem okumuş hemde tam bi ev kadını.

Teyzelerim Mühendis işlerinde iyi bi kariyerleri var ama evlerindede tam bi ev kadınıdırlar ben hayatımda ilk defa böyle bişey duydum kadın yemek yapmak zorunda değil e o zaman erkekte para kazanıp kadınada bakmak zorunda değil,böyle düşünüp evlenen çok kız oluyor başlarda herşey güzel gibi görünsede evlendikleri adam ne kadar cool ve centilmende olsa bi yere kadar çekiyor.

Hem trip çekecem hem naz çekecem hem karım ev hanımı olacak hemde bi kahvaltı bile hazırlamayacak dindede ilimdede bilimdede erkek her zaman üstün denmiştir bu kadınları küçümsüyorum anlamına gelmesin fıtrat öyle yaratan öyle yaratmış,kadın hasta olur yorgun olur yardım edilir ama her gün erkek yardım ederse ya kadına şiddet olur yada boşanma olur Kadın hizmetçi değil diyiyorlar kadın evinin hizmetçisi olsa nolacak bumu zorunuza gidiyor,işte çalışınca patronun kölesi oluyorsun varsın evininde hizmetçisi ol yemek yapma temizlik neden batıyor böyle anlamıyorum o zaman insan neden evlensin yemeği ben yapayım herşeyi ben yapayım bekar yaşar keyfime bakarım Evlilik karşı saygı ve sevgidir ben herşeyi yapmak zorunda değilim diye başlayan dırdırlar gün gelir adama senin annen bidaha bize gelmesine kadar gider.

Erkekler forumunda herkes laf yetiştirmeye çalışmadaki amaç ne anlamadım kız mahkemelik oldu halen devam ediyor bi tane saygı dolu pozitif güzel bi mesajını görmedim bunun bi kaç defa iyi gibi oldu yine değişti.,saygı sevgi dolu kızlar güzel bi hayat yaşıyorlar ama böyle dik başlılar hiç bi zaman istediğini bulamaz görmediği adama 70 yaşıma gelsen senle olmam diyiyorsun belki adamı görsen dibin düşecek nasıl bu kadar kolay ve ezbere konuşuyor hayret

• quote:

Orijinalden alıntı: general_42

Aynen öyle birader. Bekarım, tüm kadınlar benim. İstediğim zaman istediğimi yaparım. Para ve karizma her kapıyı açıyor. Evli kadınların kapısını bile açıyor. Ben bu ihanetleri kendi gözümle gördükten sonra hiç evlenir miyim?

Konuştuğun kelimeyi bil ergen
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

Foruma yazdığın mesajları görünce bir kez daha bekar olduğuma şükrettim...bekarsan sen hiç evlenme seninle evlenecek erkeğe yazık olur....

Ya bakma boyle konustuguna ya birisi tekmeledi bunu onun hazimsizligi ile konusuyor ya da hic sevmeyi beceremedi kibirinden.

Yarin oburgun paspal herifin tekine kaptirir kendini 2 sene sonra ben neymisim be diye diye gezer :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Aynen öyle birader. Bekarım, tüm kadınlar benim. İstediğim zaman istediğimi yaparım. Para ve karizma her kapıyı açıyor. Evli kadınların kapısını bile açıyor. Ben bu ihanetleri kendi gözümle gördükten sonra hiç evlenir miyim?

Ne oldu neden rahatsız oldun?

tüm kadınlar benim. İstediğim zaman istediğimi yaparım. Para ve karizma her kapıyı açıyor. Evli kadınların kapısını bile açıyor.
    Kendi yazdığını okuyamıyormusun ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne oldu neden rahatsız oldun?

tüm kadınlar benim. İstediğim zaman istediğimi yaparım. Para ve karizma her kapıyı açıyor. Evli kadınların kapısını bile açıyor.
    Kendi yazdığını okuyamıyormusun ?

Eee ne var bunda? Sen niye rahatsız oluyorsun?

Tüm kadınlar benim diyorsun ve milletin rahatsız olması garibine gidiyorkaç yaşındasın sen?

ne dediğine dikkat et,başına gelebilir.
  • Sen bukadar hakaret etmene ragmen neden Ceza almıyorsun birinizden kurtuluyoruz su konuda digeriniz basliyor. Birseyi savuncaksan hakaret etmeden savunamiyorsan yazma hic.@Balmumsuz Kadın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 18 Ağustos 2016; 3:06:22 >
    ballı mumcuya yazmıstım ben sana gelmiş senin mesajlarını okumadım.
  • dennisrodman kullanıcısına yanıt
    Vaybe yaşıttaşım neler varmış allah gönlüne göre versin diyorum artık ne diyeyim
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    bütün madelere katılıyorum ama ayrı şehirde yaşayın ailenizden diyüsunuz bu mümkün değilse ve küçük bi şehirde yaşıyosanız napıcaz mesela o madde mecburiyet doğruruyor
  • seven_7343 kullanıcısına yanıt
    Allah mutluluğunuzu daim etsin. ne güzel, mutlu bir aile tablosu.
  • KayhanKaan kullanıcısına yanıt
    Dostum hiç muhattap bile olma bununla, he de geç. Zira kendisi şu evrendeki en asosyal ve palavracı yaşam formudur. Ha bu arada "mr. pink" ve "cengiz hard" adlı hesaplarda bunun ta kendisi, simdide "general 42" olmuş, ve zerre dikkate alınacak biri degil.
    ve sayın mumsuz ve diger arkadaslar lütfen kavganızı başka yerlerde yapında platformdaki en yararlı konu kapanmasın... konuyu dışardan sürekli takip ediyorum ve cidden baştan sona okunması gereken bir kitap gibi birikim oluşmuş durumda ve bu kavgalar yüzunden kapanırsa çok yazık olur. Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Sen bukadar hakaret etmene ragmen neden Ceza almıyorsun birinizden kurtuluyoruz su konuda digeriniz basliyor. Birseyi savuncaksan hakaret etmeden savunamiyorsan yazma hic.@Balmumsuz Kadın

Birinizden kasıt benim demi ama bak kadın çalışıp evlenme konusunda hemfikiriz iyi tarafndan bak :)

• konudaki mesajları iyice seviyesiz olmaya başladı. bireysel teklif ve önerileriniz özelden yazabilirseniz, mesaj kirliliği olmaz.
  • konunun içine edilmiş gene. resmen evliliğin özeti olmuş arkadaş
    arkadaşlar burada güzelce konuşuyoruz, dertleşiyoruz, birbirimize öneride bulunup hiç tanışmasakta gazımızı alıyoruz. seviyeyi koruyalım. fikirler hoşumuza gitmese de saygı duyalım, tahrik ve hakaretten uzak duralım.
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.