Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

EVLİLİK NASIL BİRŞEY ???

22
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> EVLİLİK NASIL BİRŞEY ???
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    389 Mesaj
    Herkese merhaba arkadaşlar.

Bu evlilik nasıl bir şey ?

Gerçekten insanı adam ediyor mu ?

Ben şahsen hiç sıcak bakmıyorum böyle birine bağlı olmak sürekli onu görmek vs sıkıcı gelir diye düşünüyorum fakat 50-60

yıl beraber olanlar var nasıl dayanıyorlar ? Veya sadece kızlar için mi önemli bir şey bu ? Kız arkadaşıma evlilikten

bahsedince gözü parlıyor yerin de duramıyor ne biliyim hani çok istekli diğer arkadaşlarım da da durum aynı daha evliliğe

var benim için ama aklım da çok fazla soru var.

Tecrübeli evliler yardım ederse çok makbule geçer

Edit: Evleniyorum l.n

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer1852 -- 4 Nisan 2017; 9:59:6 >

|
    |

• Teğmen
    249 Mesaj
    Her sabah kalktığında iki baş olurken, evlenince üç baş oluyor işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam bi sizin başınız bi eşinizin çocukta mı var ?
    |
    |
    akrepyusuf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1598 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Omer1852

Hocam bi sizin başınız bi eşinizin çocukta mı var ?

2+2 diyelim
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonictheHedgehog-MZ -- 3 Nisan 2017; 10:56:59 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj
    Evlenmeyenin girmeye calistigi, evlenenlerinde cikmaya calistigi bi durummus. Hic bulasma bence.

|
    |
    hocam evlilik şöyle bişey: evde bi kadın oturuyor ve hiç gitmiyor

Orijinalden alıntı: bericdondarrion

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: bericdondarrion

kadına görede evlilik şöyle bişey: evde bi erkek oturuyor ve bacakları sehpanın üzerine uzatıp maç izliyor ve hiç gitmiyor
    |
    |

Her gün aynı yemeği yemek mi istemiyorsun ?
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj

Hocam ben çabuk sıkılan biriyim. 3 sene oldu ve sıkıldım açıkcası. Aldattım gibi oldu hatta yani başka kızla konulştum ondan da sıkıldım oda duruyo öyle
    |
    |
    Kuralsiz111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5033 Mesaj
    Herkes evlenecek diye bir şey yok, hele ki aldatmak gibi insani yoksunluğu olan bireyler için. Ne kendini ne karşıdakini yak.

|
    |
    Evlilik haramdan sakindirir maddiyatim olsa temiz bir kiz denk gelse hemen evlenirim kendim temiz kaldim çok şükür para yok anneme babama birsey diyemiyorum yasimda 20 ben evlilige sicak bakiyorum. Hz. Muhammet (a.s.v) dedigi bir soz var ben ümmetimin bekar olanindan korkarim imkani olan evlensin. Diye benim dusunce tarzim bu zinaya dusmektense evlen

|
    |
    Doğru kişi olunca 100 yıl da yaşarsın, buna bağlı olmak denmez.
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Binbaşı
    1258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Omer1852

Hocam ben çabuk sıkılan biriyim. 3 sene oldu ve sıkıldım açıkcası. Aldattım gibi oldu hatta yani başka kızla konulştum ondan da sıkıldım oda duruyo öyle

Sen evlensen ne olur? Karını aldatır, çocukları aç bırakırsın. Evlenmemen daha hayırlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Haklısınız hocam. Ben zaten sinirlenince birini hemen silip atabiliyorum isterse 10 yıllık karım olsun :/
    |
    |
    Qui-Gon Jinn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    0 Mesaj
    6 ay öncesine kadar evliliğe çok sıcak bakıyodum sonra playstation4 aldım şuan kaçmaya çalışıyorum ne kadar başarılı olucaz bakalım
    |
    |
    evlenmeyi dusundugun kisiyle en mutlu oldugun ve en kotu oldugu anlari yasamalisin. karar vermeden once adimlarini hep mesafeli at . sayginizi koru. olmayacaksa ayrilabilme hakkini hep elinde tut. hic ummadigin kisiler ummadigin davranislarda bulunabilir.

|
    |
    hep aynı insanı görüyorsun da o insanı çok sevince hep aynı insanı görmek olmuyor o işte.

sevdiğini her sabah görebilmek ne büyük nimet.
    |
    |
    AsRocK Z77 Extreme 6 // i5 2500K // 2x8GB GskiLL // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra II 480GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi / 1.5TB // PHILIPS 27" AMVA LED // Logitech K330 // Sound Blaster Omni / Takstar HD5500 // Logitech F710 // Oukitel k6000 Plus / Xiaomi Mi A1 // Honda Civic Fc5 Elegance Otom.
    Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?..
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.