Şimdi Ara

EVLİLİK NASIL BİRŞEY ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu evlilik nasıl bir şey ?

Gerçekten insanı adam ediyor mu ?

Ben şahsen hiç sıcak bakmıyorum böyle birine bağlı olmak sürekli onu görmek vs sıkıcı gelir diye düşünüyorum fakat 50-60

yıl beraber olanlar var nasıl dayanıyorlar ? Veya sadece kızlar için mi önemli bir şey bu ? Kız arkadaşıma evlilikten

bahsedince gözü parlıyor yerin de duramıyor ne biliyim hani çok istekli diğer arkadaşlarım da da durum aynı daha evliliğe

var benim için ama aklım da çok fazla soru var.

Tecrübeli evliler yardım ederse çok makbule geçer

Edit: Evleniyorum l.n

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer1852 -- 4 Nisan 2017; 9:59:6 >

• Her sabah kalktığında iki baş olurken, evlenince üç baş oluyor işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her sabah kalktığında iki baş olurken, evlenince dört baş oluyor işte
  • akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    Hocam bi sizin başınız bi eşinizin çocukta mı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer1852

Hocam bi sizin başınız bi eşinizin çocukta mı var ?

2+2 diyelim
  • Yalnızlığa alıştıysan (kimsenin sana karışmamasına, istediğini istediğin zaman yapabilmene) o kadar da ilgi çekici gelmiyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 3 Nisan 2017; 10:56:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evlenmeyenin girmeye calistigi, evlenenlerinde cikmaya calistigi bi durummus. Hic bulasma bence.

• hocam evlilik şöyle bişey: evde bi kadın oturuyor ve hiç gitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bericdondarrion

hocam evlilik şöyle bişey: evde bi kadın oturuyor ve hiç gitmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bericdondarrion

hocam evlilik şöyle bişey: evde bi kadın oturuyor ve hiç gitmiyor

kadına görede evlilik şöyle bişey: evde bi erkek oturuyor ve bacakları sehpanın üzerine uzatıp maç izliyor ve hiç gitmiyor
  • Ben yalnızlığa alıştığım için bana çekici gelmemesi normal ama kız arkadaşın varsa sana neden çekici gelmiyor anlamıyorum ?

Her gün aynı yemeği yemek mi istemiyorsun ?
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben çabuk sıkılan biriyim. 3 sene oldu ve sıkıldım açıkcası. Aldattım gibi oldu hatta yani başka kızla konulştum ondan da sıkıldım oda duruyo öyle
  • Herkes evlenecek diye bir şey yok, hele ki aldatmak gibi insani yoksunluğu olan bireyler için. Ne kendini ne karşıdakini yak.

• Evlilik haramdan sakindirir maddiyatim olsa temiz bir kiz denk gelse hemen evlenirim kendim temiz kaldim çok şükür para yok anneme babama birsey diyemiyorum yasimda 20 ben evlilige sicak bakiyorum. Hz. Muhammet (a.s.v) dedigi bir soz var ben ümmetimin bekar olanindan korkarim imkani olan evlensin. Diye benim dusunce tarzim bu zinaya dusmektense evlen

• Bunlar hep internetin televizyonun dayattığı fikirler.
    Doğru kişi olunca 100 yıl da yaşarsın, buna bağlı olmak denmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer1852

Hocam ben çabuk sıkılan biriyim. 3 sene oldu ve sıkıldım açıkcası. Aldattım gibi oldu hatta yani başka kızla konulştum ondan da sıkıldım oda duruyo öyle

Sen evlensen ne olur? Karını aldatır, çocukları aç bırakırsın. Evlenmemen daha hayırlı.

• Haklısınız hocam. Ben zaten sinirlenince birini hemen silip atabiliyorum isterse 10 yıllık karım olsun :/
  • 6 ay öncesine kadar evliliğe çok sıcak bakıyodum sonra playstation4 aldım şuan kaçmaya çalışıyorum ne kadar başarılı olucaz bakalım
  • evlenmeyi dusundugun kisiyle en mutlu oldugun ve en kotu oldugu anlari yasamalisin. karar vermeden once adimlarini hep mesafeli at . sayginizi koru. olmayacaksa ayrilabilme hakkini hep elinde tut. hic ummadigin kisiler ummadigin davranislarda bulunabilir.

• hep aynı insanı görüyorsun da o insanı çok sevince hep aynı insanı görmek olmuyor o işte.

sevdiğini her sabah görebilmek ne büyük nimet.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.