Şimdi Ara

Evlilik Meraklısı Kız Arkadaş

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
112
Cevap
2
Favori
9.628
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Evlilik Meraklısı Kız Arkadaş
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2831 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

quote:

Orijinalden alıntı: echonia

cepte 79 lira var diyor

evlilik diyor bir de

insanları anlamak imkansız

sonra gelip forumda ağlıyorlar :d
    ben öğrenciyim bende bile 200 var

hocam sen bence daha iyi bir adaysin. düşün derim.

evlenmekmi?
    anneme babama bakıyorum her gün daha da soğuyorum
    |
    |

• Yarbay
    12175 Mesaj

o sizin bulduğunuz kızdan ziyade , senin problemin yalnız

hadi diyelim evleneceğin kızın yüzünü tanımadın, anlayamadın nasıl biri olduğunu en azından sonradan ben ne kadar büyük bir yanlıştan dönmüşüm dersin kız gidince üzülmek yerine

hayatınızın eşini de bir zahmet karakterli biri seçin yani
    |
    |
    ali222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yani isi resmilestirmek istemesi normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hayır yaş önemli değil. Bu konunun yaşla değil de, genelde cinsî olarak bir durum olduğunu söyleyebilirim.

Evlilik yolunda olan her kadın, çevresinde onlardan önce evlenenleri gördüğünde bu tarz tavra bürünüyor.
    Çevremde gördüğüm onlarca insandan edindiğim tecrübe ile sabit.

Ancak belirttiğim gibi, bu durumu farkettiğinde olayın gereksiz olduğunu anlayıp özür dileyebilecek duruma gelmesi de bir olgunluk meselesi. Bunu öğretmek de size kalıyor.
    |
    |
    ali222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4665 Mesaj
    Millet nafaka korkusundan evlenmiyor artık. DH ölücülerinin bu konudaki uyarıları insanları bilinçlendirdi şimdi kezbanlar düşünsün
    |
    |

|
    |
    AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE R2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Toshiba 120gb SSD / kingstone 1600 mhz 2x4gb ram / Corsair R270 Kasa / Samsung Galaxy Note 8 / Logitech G933 Gaming Headset / Logitech Z533 Ses Sistemi / Cherry Blue RGB keyboard / Steelseries Rival Gaming mouse / 24ınc 1080p 2ms 75hz Monitor / 18inc 720p 2.Monitor
    Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    Hızlı giden atın b..ku seyrek düşer.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj
    Kusura bakma ama Kız kesinlikle haklı. Haksız olan sensin.

|
    |

Hiç bilinmiyor hocam maalesef.

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Maddi sebeplerle ailesine uyup evlilik öncesi hır gür çıkaran nişanlımdan ayrıldım. Bir süre sonra gelip “senden başka şey istemiyorum nikah falan ayarlarız sonra, nereye istiyorsan gelirim” dedi.

Sonuç ; öncelikle seni kaybetmeyi göze alamaz, sonra ciddiyetinin kaybolacağından endişe edebilir ve en önemlisi anlattığım hikayede her ne kadar pişmanlık duymasam da içim buruk, benzer şeyler hissetmeni istemem.

|
    |
    Welcome to nafaka country

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    632 Mesaj
    şuan evlenmek için seni maniple etmeye çalışıyor

insanlar neden evlenirler

yuva kurmak, çocuk sahibi olmak

evlenince aynı maniplasyonu çocuk sahibi olan arkadaşları yakınları üzerinden yapacak, siz zaten hazır değilken evlenmişsiniz birde çocuk ? wtf

kadın çalışsa bile maddi yük daima en az %60-70 erkeğin üzerindedir bu bir türkiye gerçeği.

sen kredi borçlarını düşünürken o gidecek alışveriş yapacak parasını çarçur edecek

bişey dediğinde ne yani öliyimmi ben bi kendime bişey aldım onuda büyüttün diyecek, yahut çalıştım kendi paramla aldım sanane diyecek

bunlara hazırlıklı mısın ?

evlenmek bir ömür için yapılır, olmazsa boşanırız aklıyla yapılmaz.

sen müstakbel karın olacak hanımefendiye maddi durumunuzu anlatıyorsun daha bu konuda uzlaşamıyorsunuz,( yahut uzlaştık zannederken bir olaylar ile yine üzülüyor bunu sana yansıtıyorsa bunun adı maniplasyondur). evlilikte çok daha önemli sorunlarla karşılaşacaksınız. onlarla nasıl başedeceksiniz

bence bunları bir düşün
    |
    |

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Karakteri iyiyse ne yap et evlen para bir şekil bulunur ama Evlenilecek kız bulmak zor artık.

|
    |
    "Ben haddimi bilirim.Varsın hak kapısını kimse çalmasın, dost bildiklerimizde vefa kalmasın, varsın selamımı kimse almasın...Olmaz bir zerresi mizanda heder SEN sevdiğini ALLAH için sev yeter. " Hz Mevlana
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    bu devirde kredi denen topa girilmez,oyala geç hocam strese girmeye hiç gerek yok.
    |
    |
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Uçanayı

sorunu kizda bulanlarin kafasi iyi galiba ,neredeyse 5 senelik iliskiden bahsediyosun

yani isi resmilestirmek istemesi normal

Ortadoğulı zihniyette adamlar bu saçmalığa karşı çıkanlara kafası iyi der oysaki bilmezki gelişmiş ğlkelerde bu süre çok doğaldır

|
    |

Olayı bence kızın ailesine anlatın. Düşünceniz gayet mantıklı bir işe yerleşip, belirli bir para kenara koyduğunuzdada evlenirsiniz.

Şimdi evlensen istediğiniz gibi evlenemiceksiniz ve bu erkeğin suçu olacak kaçılmaz kesinlikle.

Evlendiniz maaşlar borca , ev yoksa kiraya, faturalara, ev alışverişine gidecek. Sosyal aktivite artık nolur belli olmaz. Erkek için problem olmasada kadın için problemdir. (Ayrıca yeni mezun birisinin işten çıkarılması olası bir durumdur. Borcunda olması evlilikte ister istemez gerginlik olmasına sebeb olacaktır
    |
    |
    Oldu da barışalım derse de evlenme konusunu açmak yok de, yine sen karlı çıkarsın.
    |
    |

• Adamın yazdığı onca yazıdan sonra bunu görünce kahkaha attım

|
    |
    spacenet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    cepte para yok sürekli gelen iyi bir gelir kaynağında yoksa evlenme hatta tek yaşamaya bak kız arkadaş filan çok paran gider
    |
    |
    işlemci:AMD FX X6 6300 4.2 GHZ
    ekran kartı:asus 1050 ti phoenix 4 gb
  • Yarbay
    2825 Mesaj

Buna cozum bulan bircok katilim bankasi ulkemizde mevcut. Helaaalll sekilde faiz odemeden sadece kar payi odeyerek hac ve umreye bile gidebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 18 Şubat 2018; 9:59:29 >
    |
    |
    YasinJR10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ITX PC : Ryzen 1600 AF|| Asrock Fatal1ty B450 Gaming ITX || 32GB G.Skill TridentZ Neo || Ekran kartı || Monitor ||Sabrent Rocket 1TB || Silverstone SG13B || Silverstone SST-PF120-ARGB || Seasonic SGX-650 SFX-L|| Asus Tuf Gaming K5 Klavye || Fare ||Corsair MM300 Pad

Oyun Konsolu : PS4 Pro (CUH 7216B) || Ev Sineması :LG PF1000UT UST Projektör, Specta 120" Motorlu Perde ve LG SH3B Soundbar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,698
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.