Şimdi Ara

Evlilik en büyük hata (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
18
Favori
51.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
256 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nafaka ne olacak peki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demekki evlendikten sonra hamen çocuk yapmamalı. 4-5 yıl süreci izlemeli bakalım nasıl gidiyor. Sorun çok yoksa çocuk yapılabilir. Yoksa sonrası çok daha zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Demekki evlendikten sonra hamen çocuk yapmamalı. 4-5 yıl süreci izlemeli bakalım nasıl gidiyor. Sorun çok yoksa çocuk yapılabilir. Yoksa sonrası çok daha zor.

çocuk olduğunu söylemişmiyim iyi oku çocuk yok çok şükür..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aggressor19

Ayril gitsin ben 1. Bosadim 5 yil takildim simdi yeniden evlendim herşeyde yolunda gidiyor

zaten sonumuz oraya gidiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Nafaka ne olacak peki

o konuda mevcut yasalar doğrultunda; eli mahkum ödeyecek
  • Kaç yıl tanıştınız zaman geçirdiniz evlenmeden

• Eyvah eyvah ... 5 senelik flört ilişkimi seneye evlilikle taçlandıracaktım hocam şuan nişanlıyız. Acaba vaz mı geçsem ?

• Yani anne babanız evlenerek hata mı yapmış? Sizi doğurarak? Yaşam böyle birşey değilik. Suçu evlilik müessesinden çok kendimizde arasak. Egoist, bencil, maddeci yaşam sürmek istiyor herkes.

• Hocam bana 600 liralık parka al bende senle evlenirim

• Uzun süreli ilişkim var üniversite 1 öğrencisiyim. Sevgilim 1 yaş küçük benden bu sene üniversite sınavına girecek. Ben tıp kazandım ve her defasında da söylüyorum iyi yap iyi mesleğin olsun sen de para kazan. Ben senden 3-4 kat fazla kazanırsam sürekli her şeyi benden mi isteyeceksin utanmadan dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tryunar

Kaç yıl tanıştınız zaman geçirdiniz evlenmeden

2008 Mart tanıştık 2009 Nisan evlendik 1 yıl gezdik dolaştık.

• hocam eşiniz çalışıyor mu neden devamlı sen alıyorsun maaşın iyi galiba birikim yapmamız lazım de ülkenin geleceği belli değil de . her dediğine evet deme çıkalım derse işten geldim yorgunum de başka zaman çıkarız de. o değilde bu kadın sen boşanırsan senin donuna kadar alır geçimsiz biri olduğu için bununla evlenen de çıkmaz ömrünün sonuna kadar senin sırtından beslenir boşanırken bu tarafını da düşün.1 yılda sen bu kadını nasıl çözemedin hocam aşkın gözü kör cidden güzel diye kusurlarını görmedin sanırım allah yardım etsin işin zor şuan bunları okurken durup dururken ben rahatladım ya iyi ki evli değilim dedim sinir oldum
  • boşandığınızda nafakayı genel olarak erkek öder kadınlar kolay kolay nafaka falan ödemezler
    ayrıca çalışan kadın göze hoş gelsede oda boştur.
    senin paran kullanılırken sesi çıkmayan kadın kendi parasını kullandırırken ortalığı yıkar
    evlilik işte
  • Hocam sen evleneceğin kişinin karekterini tam tanımamışsın evlilik hata değil yanlış kişiyle evlenmek hatadır suçun çoğu sende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. Korkulacak bir durum gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mesleginizi ve maaşınızı acilen yazarmisiniz cok ciddiyim ozelden de yazabilirsiniz inanilmaz bi mantık yürütücem benim açımdan da hayati onemi var lutfen yazarmisin

• Gelir durumunuzu eşinizin gelir durumunu yazın . Bu böyle havada kalmış ne desek boş

• tüm kadınlar erkeklerin üstünde hakimiyet kurmaya calışıyor.bu hakimiyeti verirseniz olcağı bu zamanında hakimiyeti ve her istediğini yapmışsınız sonuç olarak bu durum ortaya cıkmış.hakimiyet verilirse kadınlara olacağı budur.hakimiyet vermeyin kadınlara.
  • Cocukta varmi yazik oda stres olur

• 26 da evlendim şu an 33 yaşındayım. Tekrar hayata gelsem tövbe evlenmem. Belki 35 ten sonra olabilirmiş

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.