Şimdi Ara

Evler balon!!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
6
Favori
16.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Detaylardan anlamam en son 440 bin dedi villanın çoğu yapılmış geldi bana toplam fiyatı öğrensek daha iyi yorum yapabilirdik...

ek:Çimento demir şu fiyat o nedenle milyondan aşağı olmaz denilmiyor muydu. Adam çimento ve demir işini bitirmiş neredeyse. Adam villa yapıyor tabanı alt katın çatısı ,yan duvarı diğer evin yan duvarı olan su -elektrik ve kanalizasyon tesisat gideri 10a 20 ye bölünen apartman dairesi yapmıyor sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 2 Nisan 2022; 10:51:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığa atfen evler balon falan değil bildiğin zeplin oldu. 300 bin TL olan eve 1.5 milyon isteniyor şu anda.

• muaz1984 kullanıcısına yanıt

Ucuza yapta senden alalım o zaman.

• bekarım ailemle yaşıyorum ev alacaktım geçen sene birikmiş nakitim vardı ama şimdi yada bundan sonra istesemde almam fiyatlar okadar arttı ki talep de çok millet veriyor kiralar da arttı hele istanbul gibi yerlerde yaşamak hayal oldu

• Dolar veya Euro 5 kat mı arttı tespih kardeş ?

• Bizim burda 250 bine 3 sene önce daire alınabiliyor iken balon diyenlerin gazı ile almadık 500 oldu geçen sene yok dediler balon patlayacak felan.
    1 milyona dayandı o balon diyen boş beleş insanlar nedeni ile
    Bugün 3 sene önceye göre büyük zarar la ev aldım. Ya bunlara uyup da şu an ev alamayanlar ne yapsın.?
    Dolar 4 TL den 15 TL ye gelmiş hadi bunada balon de. Yada ekmeğin 4 TL olmasına , bu forumlar balon boş beleş yazanlar ile dolu.
    Neymiş inşaat maliyeti 150 binmiş de müteahhit bu fiyata satıyormuş git TOKİ fiyatları na bak yada Kiptaş
    Adamın enflasyon dan haberi yok balonmus almayın düşermiş.
    Ulan aç senin paran yetmiyor alamıyorsun alana ne çelme
    peşindesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 2 Nisan 2022; 11:13:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

tamam işte yapta alalım.

• ottoserdar O kullanıcısına yanıt

Konunun ana uktesi bu zaten. 750 binden aşağı yapılamaz olmuş. Balon diyene yap o zaman diyorsun gak guk etmeye başlıyor. Fikri var aklı yok.

• Kasim basinda 1+1, arakat,metro dibinde, kombi+petek+klima+ankastreler takili. Elektrikli panjur, katlanir balkon camli,cift cephr evi 300den anlastik. Kapora verdik, ruhsat cikinca alacagiz diye. 1 ay icinde dolar 18e geldi, rihsat cikmadi bahanesiyle 1 ay sonra kaporayi iade edip fiyatida 450 yaptilar. O donem 300e yukaridaki gibi ev alirken fiyatlar patladi bir ton alabilecegim ev varken hepsi 100-200 uzerine koydu ve anca zemin kat, ve yukarida saydigim kombi,petek,klima, ankastre gibi demirbaslar yokken 300e zorla alabildim. 3 ay sonra emlakci 450e satalim dedi ama 2000den kiraya verdim. Fiyatlar balon olabilir ama satildigida bir gercek.

• Onu zamanında 1 e mal edip 3 e 5 e pazarcı mantığı ile ne tutturur isem kârdır mantığı ile satan müteahhitlere söyleyeceksin sivri zekalı tespih kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 2 Nisan 2022; 13:45:20 >
  • Sen hala konuşuyor musun ? Yeterince yerin dibine sokmadım mı ben seni yetmedi mi ? Sizin oralar nereler bilmiyorumda köylük ya da varoş bir yer herhalde o yüzden sizin oranın laflarını bilmem :) sen tespihin imamesiyle oynamaya devam et tatlım :) kolpacılık yapsam maaliyetleri kalem kalem yazmam :) bizim buralarında bir lafı vardır boş teneke çok laf çıkarır…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Yaw işte sende insanlığın kurtarıcısı olan müteahit ol tutanmı var yapma diye. Büyük resmi görmüşsün madem boz oyunu.

• Maşallah herkes bilir kişi konuda. Sizi kendi halinize bırakıyorum.

• Mekatroniks kullanıcısına yanıt

Yoo yerin dibine giren sensin. Konuştukça batıyon. Elle tutulur hiç bir lafın yok. Sallayıp duruyon. Arsa diye tarla gösteriyon. Demirin betonun fiyatı belli o fiyattan aşağı yaparım diyon. Kalem kalem yaz diyoz başka şeyler yazıp ortalığı bulandırıyon. Bilerek konuşturuyom seni biraz daha bat yerin dibine diye.

Yalan yanlış bilgi verip duruyon.

• Mekatroniks kullanıcısına yanıt

Hacı se bunu atarak ciddi misin?

Allahın köyünde bir araziyi göstererek Ankara'ya 50 km yerde millet ne yapacak arsayı?

Da.k mı geçiyorsun bizimle anlamadım ki?

• EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt

Hocam bunlara ağzının payını vermezsen millet gerçekleri göremez. Maliyet uzmanı inşaat mühendisi olan sensin. Boşver aklı fikri yerinde olan adam senin lafını elbette kaale alacaktır. Bu sjw denen güruh siyaha beyaz diyecek kadar beyinleri gitmiş.

Adama çok biliyon madem yaz kalem kalem diyoruz 80 kalemin 5 tanesini yazıyor bişey başardım sanıyor. Kaç metreküp beton gider, kaç ton demir gider, proje bedeli ne olur, zemin etütü ne tutar bunlara dair hiçbir şey yazamıyor. Yazdığı 3 çimento tutar 5 demir tutar. Böyle hesapmı olur?

• EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
    Tüm konuyu okumadan yorum yaptığınız için böyle düşünüyorsunuz. Konunun başında 50 bin tl yede ev yapılacak arazi var dedim,yok diyenler olmuştu ona istinaden attım. Yoksa buyrun bu arazi çok güzel çok merkezi tam oturulacak yer demedim

• Arsa diye nerde tarla gösterdim ? Paylaştığım ilanların numarasını girip açıklamasını okudun mu ? Okumamışsınki tarla diyorsun. Yolladığım 2 ilandada %40 imar olduğu yazıyor. Demirin betonun fiyatının belli olduğunu bende hesaplamada belirttim,orda yazdığımdan farklı fiyat mı demir beton ? Çamur at izi kalsın yapmaya çalışıyorsun ama yazdıklarım yukarda duruyor boş atıp dolu tutmaya çalışma.

• Bak bakalım demir beton fiyatlarını yazmışmıyım yazmamışmıyım :) gerçekten bomboş bir tenekesin.

Evler balon!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 2 Nisan 2022; 14:6:35 >
  • Evler balon!!!

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.