Şimdi Ara

EVLENMEK ÜZERİNE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
4
Favori
9.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SISU

karı aldattı. boşadım. fazla değer vermeyeceksin bu kadın milletine. şimdi hayatımdan bir sürü kadın geçiyor. ayrılalım diyene anında yol veriyorum. 1 ay sonra özledim seni diye geri dönüyorlar. boş bırakmıyorum. hem o anda diğer sevgilimle hem de geri dönenle takılıyorum. keyfim yerinde..

Alıntıları Göster
    Aynı durumdayız:

https://eksisozluk.com/rus-esi-tarafindan-aldatilan-donanimhaber-uyesi--5960082

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öncelikle evliyim,

6,5 - 7 yıl bir birliktelikten sonra evlendim.

bence evlenecek olanlarında buna dikkat etmesi lazım bakın 1 -2-3-4 yıl yetmez en az 5 yıl buna rağmen bazı sıkıntılar yaşayacaksınız ama zamanında verdiğiniz emekler bunu karşılayacak

evlenin !!! ama eşek gibi ananızın babanızın bulduğu ile değil ya da 1 2 yıl nişanlı kalıp değil aynı yurt dışı mantığıyla

tanışma - sevme - birlikte yaşama - evlenme olmalı sıralamanız ve en az 5 - 6 yıl ayırmalısınız bunlara

sadece tavsiye niteliğinde sonra avrat tuz der g..tünüz cız der.
  • para yok para

asgari ücretle 1000tl kira versek aç kalırız
    öyle babadan dededen herkeze birşeyler gelmiyor.
    herkez torpilli işe giremiyor biraz empati yapın.
  • erco35coast kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ike kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç yaşınızda evlenip kaçta boşandınız

• sabitokuyucu kullanıcısına yanıt
    İyi de hocam kız tarafı şu birlikte yaşama işini kaldıramayacak bizim de halledemeyeceğimiz bir durum varsa ne olacak?

• çok klasik olacak ama güç ve para neredeyse kadınlar orada,tabi doğuştan zengin olan adam kadınları melek sanmakta haklı,kadınları en iyi garibanlar tanır,en iyi sizde yeterli maddi gücü göremediklerinde tanırsınız onları.

eski patronumun karısı 3 tane çocuğu ortada bıraktı kaçtı,sebep matbasının batması.
    ben bizzat okulu bıraktığım için(bunda gelecek yok denilerek) 3 yıldır düzenli seks hayatım olan kız tarafından terk edildim(aileside destekledi ayrılmasını) poliklinikte 1,500 tl sonuçta
    en yakın arkadaşım geçen yıl antalyada bir rus ile evlendi,buradaki başka bir türke kaçtı kız. meğer adamın bölgede 3 tane kuyumcusu varmış.
    teyzemin kızı eşine köpek muamelesi yapıyordu işsiz olduğu için,adamın psikolojisini bozdu,adamda gitti hırsızlık yaptı şu an cezaevinde.(yatarı az,don gömlek benden annadınmı)
    benim amca tarafı üvey,geçen laf arasında geçirdim,kızlardan birini bana yapsınlar diye,bizim beatmakere verecek kızımız yok dimişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

çok klasik olacak ama güç ve para neredeyse kadınlar orada,tabi doğuştan zengin olan adam kadınları melek sanmakta haklı,kadınları en iyi garibanlar tanır,en iyi sizde yeterli maddi gücü göremediklerinde tanırsınız onları.

eski patronumun karısı 3 tane çocuğu ortada bıraktı kaçtı,sebep matbasının batması.
    ben bizzat okulu bıraktığım için(bunda gelecek yok denilerek) 3 yıldır düzenli seks hayatım olan kız tarafından terk edildim(aileside destekledi ayrılmasını) poliklinikte 1,500 tl sonuçta
    en yakın arkadaşım geçen yıl antalyada bir rus ile evlendi,buradaki başka bir türke kaçtı kız. meğer adamın bölgede 3 tane kuyumcusu varmış.
    teyzemin kızı eşine köpek muamelesi yapıyordu işsiz olduğu için,adamın psikolojisini bozdu,adamda gitti hırsızlık yaptı şu an cezaevinde.(yatarı az,don gömlek benden annadınmı)
    benim amca tarafı üvey,geçen laf arasında geçirdim,kızlardan birini bana yapsınlar diye,bizim beatmakere verecek kızımız yok dimişler.
    Ağa bunu mühürler altınada barnak basar.

• RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın hocam

• quote:

çok klasik olacak ama güç ve para neredeyse kadınlar orada,tabi doğuştan zengin olan adam kadınları melek sanmakta haklı,kadınları en iyi garibanlar tanır,en iyi sizde yeterli maddi gücü göremediklerinde tanırsınız onları.

Bunların kuyum merakı bilinen bir durum.
    Muhatap olmak zorunda bırakıldığım şahısta çocukları alıp kuyumcuya kaçmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carl_Sagan

Bunların kuyum merakı bilinen bir durum.
    Muhatap olmak zorunda bırakıldığım şahısta çocukları alıp kuyumcuya kaçmıştı.

Alıntıları Göster
    hmm kuyumcu fetişi...sanki kuyumcuyla evlenince tezgahtaki bütün altınları sana takacak(taktı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SISU

karı aldattı. boşadım. fazla değer vermeyeceksin bu kadın milletine. şimdi hayatımdan bir sürü kadın geçiyor. ayrılalım diyene anında yol veriyorum. 1 ay sonra özledim seni diye geri dönüyorlar. boş bırakmıyorum. hem o anda diğer sevgilimle hem de geri dönenle takılıyorum. keyfim yerinde..

Alıntıları Göster
    Sizi aldatan kisiyle asik olarak birbirinizi severek mi evlendiniz? Hep beraber kalip yasayacak gibimiydiniz aldatilmadan once?
    Cevaplamazsaniz onemli degil ama cevaplarsaniz sevinirim sizi aldatma sebebi ne imis?
    Ben nisanliyim 7 yildir birlikteyiz 1 yildir nisanliyiz birbirimizle icli disliyiz herseyimiz ayni 7/24 beraberiz
    Esimin beni ileride aldatma ihtimali olmadigini dusunuyorum sizinde mi boyleydi basta dusunceleriniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

hmm kuyumcu fetişi...sanki kuyumcuyla evlenince tezgahtaki bütün altınları sana takacak(taktı)

Alıntıları Göster
    Geriye bakınca “Malın tekiymişim” diyorum.
    İlk zamanlar silikon göğüs istedi hatta fiyat aldı 5000 lira diyerek.
    Tam karar verdim çok değer verdiğim akrabam “Senden sonra o göğüsleri başkaları da ellerse?” dedi vazgeçtim.

“Artık çocuk istemiyorum, kaput sevmem, doktor spiralin bana uyumsuz olduğunu söyledi, sen çözüm bul” dedi vazektemi olacaktım.
    Yine son anda vazgeçtim.

• quote:

Geriye bakınca “Malın tekiymişim” diyorum.
    İlk zamanlar silikon göğüs istedi hatta fiyat aldı 5000 lira diyerek.
    Tam karar verdim çok değer verdiğim akrabam “Senden sonra o göğüsleri başkaları da ellerse?” dedi vazgeçtim.

“Artık çocuk istemiyorum, kaput sevmem, doktor spiralin bana uyumsuz olduğunu söyledi, sen çözüm bul” dedi vazektemi olacaktım.
    Yine son anda vazgeçtim.

Alıntıları Göster
    benim arkadaşımda bakire olmayan bir kızla evlendi,sahilde alkol alıp sohbet sohbeti açtığında pişman olduğunu söyledi,geçmişte kızın neler yaşamış olabileceği gözünün önüne gelip duruyormuş,bir tane kızım var sanki benim değilmiş gibi dedi.... dedim yooovvvşak,lisedeyken bekaretin önemi yok diye marjinallik taslıyordun sağda solda diye.

demem o ki hala cam kırıkları kafa derimden tam olarak çıkartılmış değil.

• quote:

benim arkadaşımda bakire olmayan bir kızla evlendi,sahilde alkol alıp sohbet sohbeti açtığında pişman olduğunu söyledi,geçmişte kızın neler yaşamış olabileceği gözünün önüne gelip duruyormuş,bir tane kızım var sanki benim değilmiş gibi dedi.... dedim yooovvvşak,lisedeyken bekaretin önemi yok diye marjinallik taslıyordun sağda solda diye.

demem o ki hala cam kırıkları kafa derimden tam olarak çıkartılmış değil.

Alıntıları Göster
    Vücudunun muhtelif yerlerinde sildirdiği dövme izleri zaten sokak kadını olduğunu düşündürmüştü zaten.
    Ama benden öncesine yaşadıklarına bakmam diye düşünerek hata etmişim.
    Çocuk doğurup kendi ülkesinde servet sahibi olduktan sonra boynuzu defalarca taktı görmek istemedim.
    Bunun ilk yıl ne olduğunu anlayıp bir şey istemeden geldiği yere göndermeme engel olan arkadaşım da üzüldü..

• quote:

Vücudunun muhtelif yerlerinde sildirdiği dövme izleri zaten sokak kadını olduğunu düşündürmüştü zaten.
    Ama benden öncesine yaşadıklarına bakmam diye düşünerek hata etmişim.
    Çocuk doğurup kendi ülkesinde servet sahibi olduktan sonra boynuzu defalarca taktı görmek istemedim.
    Bunun ilk yıl ne olduğunu anlayıp bir şey istemeden geldiği yere göndermeme engel olan arkadaşım da üzüldü..

Alıntıları Göster
    geçen instagramdan eşinin eski sevgilisini gösterdi,kız bizim elemanı saçından giyinişine kadar onun haline sokmuş,dedim bu fotografı nerede çektirdin,bu ben değilim dedide olayın farkına vardım.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    dostum bu da sizin probleminiz ona göre kız bulun

merak etmeyin aynı evde 2 3 sene geçirmeseniz bile 6,5 yılda size eş olup olmayacağını çözersiniz.
  • 6 yillik iliskim vardi, kendi aramizda soz vs yapmistik anne babasi haric kardesi, ablalari vs biliyordu, kız arkadasim okurken iyiydik, uzaktaydik, evlilik baskisi vs olmuyordu, okulu bitirdi, 1 sene sonra tartismalar basladi, ne zaman evlenicez, ne zaman isteticeksin beni vs tartismalari. Bende de hic evlilik dusuncesi yok , tek cocuguz, alismisiz rahata, netten de para kazaniyoruz, hazir degilim henuz dedim sonunda ayrildik gecen sene. 6 yillik iliski cope gitti yani. Evlilige hazir hissetmiyorsaniz hic bulasmayin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.